Strona 63 z 70 PierwszyPierwszy ... 13536162636465 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 931 do 945 z 1037

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    Im jestem starszy tym odnoszę większe wrażenie, że Polacy nie dość, że są coraz głupsi to jeszcze do tego bardziej chamscy i nienawistni względem siebie.

Wyskoczyłem na weekend nad Polskie morze. Siedziałem sobie w kawiarni przy piwku i tak kilka godzin obserwowałem ludzi wokół, jak się do siebie odnoszą, zachowują wobec siebie, relaksuje mnie takie coś jak pobyt w zoo.

W ciągu kilku godzin:
    - kłótnia o to bo ktoś zapalił fajkę przy stoliku, a nie wolno
    - kłótnia o to bo ten stolik był już zajęty, a ja poszłam tylko do toalety "nie widzi pani kubka po kawie?!!!"
    - kłótnia o to, że 16 letnia sarenka położyła sobie bosą stopę na drugie krzesło
    - wszechobecne rzucanie mięsem, nabijanie się z 500+, "EHEHHE ALE LUDZIE TO SO GUPIE, WSZYSCY PRZYJEŻDŻAJO W TYM SAMYM CZASIE NAD MORZE"
    - "HEHHEE PAAANIE MY JUŻ BYLI W TYM ROKU W EGIPCIE, TERAZ TO TAK O WPADLIŚMY SIĘ POŚMIAĆ NAD BAŁTYK"

Na plaży dzicz, parawaning, pety, kubki po kawie, skórki po bananach zakopywane w piachu, darcie ryjów. Zakaz kąpieli bo fale jak chuj, ale i tak co chwilę jakiś śmiałek musi spróbować się wbić cichaczem zanim ratownicy go dopadną, kopanie po sobie piłkami, bieganie dzieciaków i sypanie piaskiem w ryj. Oczywiście mimo pobytu tylko 4 dni musiałem być świadkiem łańcucha życia, gdzie wytatuowana karyna i jej najebany żubrami brzuchacz zapodziali 4 latka na plaży tak byli zajęci chlaniem i słuchaniem dosco polo z głośniczka.

Boże.

Naprawdę szacunek dla ludzi, którzy potrafią wypocząć w takich warunkach.

Ja już bym nie potrafił.

Ewentualnie wyskoczyć do jakiejś dziury +/-500 osób z domkami do wynajęcia, oddalonymi względem siebie po 50m co najmniej.

Z roku na rok jest coraz gorzej. CORAZ GORZEJ.
    Tragedia wspólnego pastwiska. Dużo ludzi, mało przestrzeni. A jaranie przy stoliku powinno kurwa tępić, podobnie na balkonie. I mówię to jako ktoś kto rzucił szlugi po 8 latach.

Sztywny Pal Azji
    siwy byłbyś bardziej wiarygodny jakbyś dalej palił i popierał tępienie palenia na balkonie i plaży, teraz jak nie potrzebujesz, to mogliby zakazać na całej planecie i nic by to nie zmieniło

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    siwy byłbyś bardziej wiarygodny jakbyś dalej palił i popierał tępienie palenia na balkonie i plaży, teraz jak nie potrzebujesz, to mogliby zakazać na całej planecie i nic by to nie zmieniło
    Celne. Na tej samej zasadzie wiarygodni są złorzeczacy na ZUS mlodzi mężczyźni w peryferyjnym kraju, którym globalny turbokapitalizm po rewolucji ICT mocno ograniczyl szansę awansu dochodowego, o stabilności warunków życia nie mówiąc

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Tragedia wspólnego pastwiska. Dużo ludzi, mało przestrzeni. A jaranie przy stoliku powinno kurwa tępić, podobnie na balkonie. I mówię to jako ktoś kto rzucił szlugi po 8 latach.
    żeby była jasność

neutralne zwrócenie uwagi + grzeczne zgaszenie peta i wymiana uśmiechów = prawidłowe zachowanie

"coś ci się chyba pomyliło z tym paleniem przy ludziach!" + "grzeczniej kurwa, nie jesteś u siebie na wsi" = nieprawidłowe zachowanie

Ryszard, gdzie byles nad morzem?
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Zakończyłem swoje pobyty na naszym morzem kiedy zobaczyłem jak mamusia myje osraną dupę syneczkowi, obok kąpiących się ludzi

Sztywny Pal Azji
    tylko tyle ?
    correlation doesn't imply causation

Cała reszta już została powiedziana wyżej. To przelało czarę goryczy

Sztywny Pal Azji
    a mamusia się dowiedziała, że urocze odchody jej pociechy są jednak zwykłym gównem i są miejsca do tego przystosowane, czy wycofałeś się pociuchutku ?

W grzeczny sposób zwróciłem uwagę, ale mamusia uważała że to jest naturalna rzecz. Uznałem więc że dalsza wymiana zdań nie ma sensu. Na rękoczyny nie miałem odwagi. Cham ze wsi wyjdzie, wieś z chama nigdy.

No ja miałem wkurwa siedem dni nad cebulowym morzem.

Dość.

Dziczyzna.

Kurde ja byłem rok temu we wrześniu na Helu i tylko jeden przejaw buractwa widziałem - jakaś puszysta, vege-laska z fioletowymi włosami narzekała głośno na jedzenie w knajpie. Rodzice lekko palili się ze wstydu.
    Ale po sezonie przynajmniej z 60% ludzi mniej nad morzem to i spokojniej pewnie.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    No ja miałem wkurwa siedem dni nad cebulowym morzem.

Dość.

Dziczyzna.
    Amen.

BTW. Nie ma to jak umyć dziecku dupę a potem tymi osranymi łapami zjeść frytki.

Sztywny Pal Azji
    Na rękoczyny nie miałem odwagi.
    można było seksownie - złoty deszcz, umyć koleżankę, a w międzyczasie pogadać o naturze.
    Ostatnio edytowane przez htw ; 16-08-19 o 13:23

Cytat Zamieszczone przez htw Zobacz posta
    można było seksownie - złoty deszcz, umyć koleżankę, a w międzyczasie pogadać o naturze.
    Chodzi o to ze do dyskusji włączył się Romeo tej pani. Jednak ilość osóbna plaży + poziom inteligencji w/w + moja ocena sytuacji zdecydowały o odpuszczeniu tematu. Uznałem że skoro innym w tym kąpiącym to nie przeszkadza, szkoda zachodu.

Uprawnienia umieszczania postów