Strona 59 z 64 PierwszyPierwszy ... 9495758596061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 871 do 885 z 959

Wątek: Wakacje - meldować się kto gdzie, sprawdzone miejsca, sugestie, sexturystyka..

a plażowy zestaw patriotyczny ma ?
    parawan, kąpielówki stringówki, ręcznik, koc z wizerunkiem księdza wyklętego i orłem ?

Niestety nie, ale mam przyjemność obserwować wielu patriotów, również z tatuażami powstańczymi.

a cebularze wziął ?

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    a cebularze wziął ?
    Pewnie się bał. Przecież to żydowski przysmak, nie przystoi, a i wpierdol obskoczyć łatwiej od jakiegoś najebanego patrioty.

strategicznie. dobrze.
    paprykarz zostaje na szczęście.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Da radę.

Smutno- brzydcy ludzie.

Pińcet plus na wczasach.

Myślałem że to mit prasowy, ale to rzeczywistość.

Plebejskie wczasy.
    Trzeba zrobić "karnet na siłownię+" i "operacja plastyczna+" żeby nie było brzydkich ludzi, jak tak można wakacje spędzać wśród brzydali

A my wrocilismy z Jastrzebiej Gory. Zona stwierdzila to samo co Mietowy. Nie ma na kim nawet oka zawiesic. Ps. Plaza jakby coraz mniejsza w Jastrzebiej. Za to na zachod w kierunku Karwii nanosza piachu z dna morza wiec plaza szeroka na tyle ze mozna parawanem odgrodzic sie na 100m2 i miec spokoj od bydla.

Poczciwy dzik
    Stwierdzacie fakty ale rozumiem, że nie jesteście zdziwieni, prawda?
    Bo to trochę tak, jakby jechać do Indii i narzekać, że brudno i ludzie w turbanach chodzą
    Ja w przyszłym roku zawijam na miesiąc na Jamajkę... jak się spodoba, nie wracam

Fakt, parawany zajmujące 10 m², piwo, wóda, pety i "ehehehe Dżesika nie syp na Pana piachem" to chujnia, ale gadanie, że widać pincet plus na wczasach to też takie malkontenctwo.
    Byłem rok temu, wprawdzie z początkiem września, ale też widziałem dużo biedniejszych rodzin z gromadką dzieci, 90% zachowywało sie normalnie.
    Buractwo się wszędzie trafi, nawet na Malediwach.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 22-07-19 o 12:41

No jasne. Durni nigdzie nie brakuje. Smieci niestety zostawionych po sobie tez... Eh. Ja za bogacza też się nie uwazam. Raczej nie zauwazylem jakiegos przepychu mimo, ze nad morzem mnostw apartamentow i resortow sie nabudowalo i nadal buduje.

Jestem zdziwiony jednak.

Spodziewałem się, ale rzeczywistość trochę inna.

Tak, pińcet plus na wczasach. Parawaning, tyskie, świnie utuczone i gamonie dookoła.
    Ale to folklor.

Jestem w Pogorzelicy. Za dużej polskiej patoli nie widać. Za to widać tą mówiącą po niemiecku, ale tylko na plaży ich słychać. W miasteczku spokój.
    https://www.sandraspa.eu/ nie polecam. Dużo atrakcji basenowych dla dzieci ale bardzo ciasno i brakuje kreatywnych animacji. Kompleks nastawiony na ilość gości.
    Niechorze i Pogorzelica nawet ciekawe.

stwierdzam, że poziom życia klasy robotniczej w Polsce z roku na rok coraz wyższy.

Jak byłem gówniarz 8-15 lat to pamiętam, że na zagraniczne wczasy to jeździło 2-3 dzieciaków z klasy, ze starymi, najczęściej rodzinka prawnicza, lekarska, albo średni przedsiębiorcy.

Teraz, to co widzę na fb i ig u znajomych bliższych i dalszych to kurła przepych jak u celebrytów, a w szkoły to kamieniami rzucali.

Najbardziej rozpierdala jak małżeństwo typu mąż adwokat + żona architekt jadą na wczasy w bieszczady, albo do sopotu, a 20-paro letnia parka typu on mechanik samochodowy + ona kosmetyczka bawią się na wczasach w dubaju (autentyk).

Coś tu chyba poszło nie tak
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 22-07-19 o 17:38

Poczciwy dzik
    Wakacje to teraz wyznacznik zamożności i statusu społecznego? A co jak lekarz/prawnik FB czy insta w ogóle nie ma? Gołodupiec i frajer, a jak.

Sztywny Pal Azji
    Tak, plebs powinien znać swoje miejsce i gnić na balkonie bez klimatyzacji a nie jeździć po Dubajach. Musi być jakiś porządek zachowany w tym kraju.

Uprawnienia umieszczania postów