Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Wątek: SKILL CIRCUIT METHOD z Thibarmy; autor Christian Thibaudeau- tłumaczenie, opracowanie

Cytat Zamieszczone przez dawidm Zobacz posta
    Co myślicie?

A1: Martwy ciąg
    A2: Wyciskanie leżąc / (pompki na poręczach?)
    A3: Chin ups (z obciążeniem)

B1: Przysiad
    B2: Wyciskanie żołnierskie
    B3: High pull

+ na koniec hipertrofia
    Spoko. Rozdzieliłeś MC z przysiadem, żołnierskie z ławą (albo dipsami), dałeś high Pull i podciąganie zamiast olimpijskich, więc wszystko zgodnie z wytycznymi. Tutaj nie będzie większego problemu co robisz w który dzień bo i tak możesz trenować codziennie, więc nic się nie wyklucza ani nie przeszkadza w regeneracji, a jak nie masz możliwości robienia zgodnie z planem to zawsze można coś pokombinować tak jak ty to zrobiłeś. Gdzieś w necie widziałem jak Thib oceniał obwody ułożone przez różnych zawodników i nie miał nic przeciwko przy odpowiednim zastosowaniu się do ogólnych wytycznych

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez deltron Zobacz posta
    Spoko. Rozdzieliłeś MC z przysiadem, żołnierskie z ławą (albo dipsami), dałeś high Pull i podciąganie zamiast olimpijskich, więc wszystko zgodnie z wytycznymi. Tutaj nie będzie większego problemu co robisz w który dzień bo i tak możesz trenować codziennie, więc nic się nie wyklucza ani nie przeszkadza w regeneracji, a jak nie masz możliwości robienia zgodnie z planem to zawsze można coś pokombinować tak jak ty to zrobiłeś. Gdzieś w necie widziałem jak Thib oceniał obwody ułożone przez różnych zawodników i nie miał nic przeciwko przy odpowiednim zastosowaniu się do ogólnych wytycznych
    Też mi się wydawało, że ma to ręce i nogi w tej zmienionej postaci Wielkie dzięki za tłumaczenie, od jutra startuję Szukałem jakiegoś planu do połączenia z bieganiem po górach 3x tydzień i to wydaje się idealne
    Ostatnio edytowane przez dawidm ; 14-07-17 o 09:27

Trochę walnę od czapy, aleee...
    może tak przetłumaczysz (deltron) kolejny trening Thiba?
    Mam na myśli High Performance Mass.

Główna rozpiska ze strony T-nation nie działa, ale da się w internecie wyłapać posty ludzi + na jutubowym kanalne TN jest praktycznie cały trening opisany.
    Summa summarum 80% tematu jest zrozumiałe, ale jednak z powodu języka części rzeczy nie kumam.

Z góry dzięki i czekam na odpowiedź

Nie obiecuję, ale daj na PW linki żebym mógł się zorientować i zobaczę co się da zrobić.

Uprawnienia umieszczania postów