Strona 146 z 146 PierwszyPierwszy ... 4696136144145146
Pokaż wyniki od 2 176 do 2 183 z 2183

Wątek: [CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Jeśli chcesz obniżać sufit i płacić dongi to coś się da.
    Ale w bloku nie licz na wiele.

Ale czym? Wełna+gk? Jakieś maty? Czy pudełka po jajkach?

Panele akustyczne, płyty gipsowe akustyczne, twarda gęsta i ciężka w chuj wełna.
    Sąsiadom sprezentować pod dywany pianomat 3 mm minimum, niech mają miękko a Ty cicho.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Możliwe, że strop cieniutki. Nawet jak wygłuszysz sufit to będzie się niosło po ścianach. Chyba, że chcesz zmniejszyć kubaturę pomieszczeń i ściany też obłożyć.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Dobrze prawisz Maw. Podobne obserwacje czynie w tym momencie. W rodzinie jedna osoba się buduje. To ile nerwów już stracił to szkoda pisać Niby wszystko doglądane itp ale zawsze wychodzą jakieś psikusy. Nom, ale to kwestia priorytetów jak nasz łysiejący dostojnik napisał.
    Miałeś okazję sprawdzić w praktyce ile kosztuję Cię energia elektryczna miesięcznie/rocznie?
    Jestem ciekawy jak daje radę ta pompa ciepła + podłogówka.
    Ostatnio edytowane przez Łeb ; 23-09-20 o 22:06

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Łeb Zobacz posta
    Dobrze prawisz Maw. Podobne obserwacje czynie w tym momencie. W rodzinie jedna osoba się buduje. To ile nerwów już stracił to szkoda pisać Niby wszystko doglądane itp ale zawsze wychodzą jakieś psikusy. Nom, ale to kwestia priorytetów jak nasz łysiejący dostojnik napisał.
    Miałeś okazję sprawdzić w praktyce ile kosztuję Cię energia elektryczna miesięcznie/rocznie?
    Jestem ciekawy jak daje radę ta pompa ciepła + podłogówka.
    CWU + reku non stop + energia na cele bytowe (AGD+RTV, oświetlenie) - 380 zł za 2 miesiące - ostatni rachunek.

j.w. + ogrzewanie za najchłodniejsze miesiące marzec/kwiecień (na razie w innych nie chodziło) rachunek wyszedł 540 zł ale 2 tygodnie pracy elektronarzędzi budowlańców od garażu, 4 chłopa w domu (mieszkali u mnie bo chata wykończona ale jeszcze nie mieszkaliśmy) etc. Ciężko porównać.

Mój kolega z trójmiasta nie zapłacił więcej niż 300 zł za miesiąc za cały prąd w okresie zimowym (mieszka rok).

Ma tak jak ja wszędzie ledy, RTV+AGD możliwie energooszczędne, etc.

Cenne informację, dzięki!

Dekarz wziął resztę kasy dziś, za godzinę już telefon odebrał bo mój dach przecieka. Za 20 minut był pracownik i sprawdzał, w poniedziałek ma uszczelniać.
    Szkoda że leje. Rozkładam styropian na podłogach, 20 cm.
    Szkoda że odkurzacz i rury daja sporo zabawy z docinaniem i pianowaniem.
    Zaolejowałem dębowe belki ozdobne.
    Zapłaciłem za pomiary i odbiór przyłącza elektrycznego, 500 zł.
    Jutro znowu styropian.

Obliczyłem styro na elewację - 7700, na strop 5600 chyba że pójdę w styro/Pir wtedy ponad dycha.

Ledwo chodzę ze zmęczenia, od rana wzrok mi siadł i rozmazują mi się litery. Kurewsko cudownie.

Uprawnienia umieszczania postów