Strona 83 z 87 PierwszyPierwszy ... 33738182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 231 do 1 245 z 1294

Wątek: [CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

ciągle mniej niż 3k
    zostaje zasłona z folii,
    panom się wciska, że lubisz industrialny klimat, a nie jakieś szklane gówno z chin.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Aż taka lipa ta Rea?

Tyle, że po za zdaje się Roca (3 koła liczą sobie więc 3x tyle) nie znalazłem tak otwieranej kabiny, a łazienka mała i zawsze to zwiększa trochę przestrzeń

Oltens mam baterie do umywalki i miskę Purerim smartclean + deskę i jeszcze chyba wezmę umywalkę Oltens lagde
    Powiedzmy, że zastanawiasz się nad Abnexenem lub sojowym. Albo jak F30 z USA. Wygląda ślicznie, bo świeżynka z warsztatu, ale ogolne opinie o autach zza oceanu wskazują, że jednak zapewne nie było to jedynie otarcie o autostradową barierkę.

Tutaj typy:
    https://www.lazienkaplus.pl/pl/kabin...y-bok-cm:77,82

http://www.newtrendy.pl/kabiny-prysz...egoly-140.html

W wybranym przez Ciebie rozwiązaniu 2 tafle szkła łączą 2 zawiasy punktowe, a całość trzyma się na zawiasach rurowych przy profilach ściennych. Jeżeli materiał bedzie zbyt miękki to z czasem drzwi będą Ci się obwieszać. Jakość materiału weryfikuje cena. Tafla szkła jest taflą szkła, więc już wiesz skąd bierze się różnica w cenie
    Ostatnio edytowane przez Poki ; 15-02-19 o 15:39
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    ok pokombinuje w takim razie jakoś, bo już "trochę" przekroczyłem budżet w remoncie mówiąc "lepiej dołożyć, remont robi się raz na 5 lat" , dzisiaj też szafkę pod umywalkę nablatową myślałem że za 500 kupię a tu 1050zł (Koło Life)

Edit:
    Teraz widzę w linku Pokiego, że Radaway składany nawet poniżej 1,5k można kupić ..
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 15-02-19 o 23:31

Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Yhmm jednak różnica trochę jest, 1200 i 2300

Muszę przemyśleć temat.
    Jeżeli ma coś służyć na lata to chyba lepiej nie oszczędzać

Jeśli coś posłuży tyle samo co tańsze..?

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Jeśli coś posłuży tyle samo co tańsze..?
    Wnioskując po tym co pisze Poki to nie posłuży tyle samo

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Warto też zwrócić uwagę na obsługę posprzedażową. New Trendy w droższych modelach daje rozszerzoną gwarancję. Radaway chyba też, albo przedłużyć ją można poprzez montaż przez certyfikowanego serwisanta.
    Tu serwis istnieje i funkcjonuje, a w tych tańszych markach można się naczekać.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF
    No wezmę pewnie tego radawaya, 1,5k to te 400zł więcej niż ta Rea więc nie ma źle, wcześniej jak sprawdzałem to wyskoczył mi model 120% droższy więc to już średnio trochę wychodziło.

Sufit napinany ktoś ma ? w przyszłym tygodniu mają wpaść na pomiar , póki co podoba mi się, można obniżyć niżej niż podwieszany, nie pęka, idealna powierzchnia.
    Ostatnio edytowane przez macio09 ; 16-02-19 o 14:20

Jaszczomp BF

Yhmm ...

Pytanie czemu ma to służyć. O ile podłogówka jest standardowym rozwiązaniem, to betonowanie wody i kanalizy jest bez sensu. Jakikolwiek przeciek, nieszczelność i wołać ekipę od cięcia betonu? Albo pojawi się wizja dołożyć jakies podejście wody i to samo. Remont za 15-20 lat to demolka całej konstrukcji. Nie do końca rozumiem.

Chyba tylko jeśli komuś zależy na tym betonowym wyglądzie. Inaczej też nie widzę zalet, same wady.

Hitlerowcom by się podobało.

Same zalety.

Jaszczomp BF
    Jeśli ktoś ma siano na taki dom to pewnie za 15 lat jak jebnie rura to kupi nowy a nie wezwie hydraulika , widać że to nie dom dla kowalskiego tylko jakiegoś zarobasa hipstera już samo to że chciał goły beton na scianach gdzie teraz płyty betonowe czy tynki dekoracyjne betonowe dostępne powszechnie.

Te plyty betonowe nie przyjely sie u nas na wschodzie bo co klient to pytal ...a kiedy to bedzie dokonczone

^
    Nie utożsamiaj swojego miasta z resztą wschodu..u was ciągle boazeria w modzie.

Dom fajny. Nie tani pewno.

Uprawnienia umieszczania postów