Strona 101 z 109 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 501 do 1 515 z 1634

Wątek: [CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Rzeszów. Ale na ta chwile to bede chyba musial kupic zwykła scienna, bo 2 godz temu wrocilem na mieszkanie a tu sasiad mi zalewa sypialnie... takze ten tego.

Co do lacobelu to mam indukcje, przynajmniej hartowanego nie trzeba, musze rozpoznac jak to cenowo wyjdzie.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    3,4 metra lakierowaną na dowolny RAL płaciłem 1k PLN z montażem. Druga moja szyba przy drugim mieszkaniu i nie widzę nic innego, żeby kiedykolwiek robić.
    Bez wycinanych otworów na gniazdka, bo wszystko mam wysuwane z blatu. O wiele bardziej estetycznie to wygląda.
    A i możesz sobie jakąś grafikę zapodać, tak mam na poprzedniej chacie.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Rzeszów. Ale na ta chwile to bede chyba musial kupic zwykła scienna, bo 2 godz temu wrocilem na mieszkanie a tu sasiad mi zalewa sypialnie... takze ten tego.

Co do lacobelu to mam indukcje, przynajmniej hartowanego nie trzeba, musze rozpoznac jak to cenowo wyjdzie.
    Wyjebałeś mu z liścia, żeby godność ludzka mu wróciła?

Potrzebuje zamontować kolumnę prysznicową tego typu:

w miejscu, gdzie nie mogę wiercić. Wymyśliłem, że kolumnę przykręcę do grubego kawałka pleksi w kształcie długiego prostokąta, a ten przykleję do płytek na silikon, tak aby w razie potrzeby zlikwidować tą instalację. Ma to sens? Jak nie ma albo można lepiej, to jak? Na przyssawki nie chce, są chujowe.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta

Potrzebuje zamontować kolumnę prysznicową tego typu:

w miejscu, gdzie nie mogę wiercić. Wymyśliłem, że kolumnę przykręcę do grubego kawałka pleksi w kształcie długiego prostokąta, a ten przykleję do płytek na silikon, tak aby w razie potrzeby zlikwidować tą instalację. Ma to sens? Jak nie ma albo można lepiej, to jak? Na przyssawki nie chce, są chujowe.
    Ale nie możesz wiercić w punktach mocowania kolumny czy w całym obszarze?

Sztywny Pal Azji
    W łazience są dosyć duże płytki i nie mogę ich rozwiercać. W sumie nie jestem pewien co do fugi, bo nie ustalone z właścicielem. Jest dosyć wąska więc nie wiem nawet czy zmieściłby się odpowiedni kołek na szerokość.

Technologię pleksi z silikonem testuje w innym miejscu, dzisiaj przykleiłem na próbę kawałek pleksi do płytek. Jak "zastygnie" (w sumie co robi silikon? Wysycha? Tężeje? ) to ocenię jak to działa.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 15-05-19 o 22:49

W łazience są dosyć duże płytki i nie mogę ich rozwiercać. W sumie nie jestem pewien co do fugi, bo nie ustalone z właścicielem. Jest dosyć wąska więc nie wiem nawet czy zmieściłby się odpowiedni kołek na szerokość.

Technologię pleksi z silikonem testuje w innym miejscu, dzisiaj przykleiłem na próbę kawałek pleksi do płytek. Jak "zastygnie" (w sumie co robi silikon? Wysycha? Tężeje? ) to ocenię jak to działa.
    A teraz rozumiem. Wynajęte mieszkanie. Poszukaj klejów do luster albo silikonu do luster. Mocniejsze, tylko nie wiem jak ze zmywalnością.

to będzie okrutnie nieestetyczne zapewne.
    ja bym zaryzykował wiercenie - trochę chłodziwa, na wolno i jazda.
    albo jakiś stelaż z cienkiej kwasówki pod sufitem

Z pleksi, to przecież dramat będzie. Woda zacznie wchodzi pod nią, zacznie się robić grzyb i tylko syf z tego wyjdzie.

pieczarkarnia będzie.

co do lacobelu - to jest sporo opcji zastępczych - duże płytki, mdf, natrysk, blacha(stal na połysk lub miedź), granit, marmur, kwarc itp.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    No chyba że dam zwykla szkło barwione, do wody z kranu i indukcji powinno starczyć.

Zawodnik dobry, udalo mi sie zdobyc do niego numer tel bo tam nie mieszka na tygodniu i mowi "może dziś przyjade zobaczyć co tam sie dzieje" a strzelil mu zawor przy piecyku.

Czyli dasz niehartowany lacobel. O tym piszę.
    Ostatnio edytowane przez BzykuDG ; 16-05-19 o 07:00

Jaszczomp BF
    Mastif ale tam chyba nie chodzi o to żeby płytki nie jebły, bo na bank da się wywiercić dobrym diamentem choćby z Rubiego, tylko jak duże płytki to pewnie właściciel mieszkania nie chce żeby je dziurawić, tak mi się wydaje przy najmniej.

Na pleksi imo estetycznie i praktycznie to nie będzie, co do kleju do luster to ... zapierdol na Mamuta , to przy ściąganiu oderwiesz pleksi razem z płytką to od razu będzie można ją wymienić na nową hehe

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Mastif ale tam chyba nie chodzi o to żeby płytki nie jebły, bo na bank da się wywiercić dobrym diamentem choćby z Rubiego, tylko jak duże płytki to pewnie właściciel mieszkania nie chce żeby je dziurawić, tak mi się wydaje przy najmniej.

Na pleksi imo estetycznie i praktycznie to nie będzie, co do kleju do luster to ... zapierdol na Mamuta , to przy ściąganiu oderwiesz pleksi razem z płytką to od razu będzie można ją wymienić na nową hehe
    O to chodzi, mieszkanie fajne, przyjemnie wykończone, niedawno postawione osiedle, jeszcze się budynek osiada i na ścianach widać pęknięcia Ale jest wanna bez zrobionego prysznica a ja nie potrafię się myć w wannie i myślę jak dorzucić prysznic

Developer daje gwarnacje na budynek a więc pekniecia tylko zgłaszac w terminie to poprawią

Szpachlą.

Panowie, w dniu wczorajszym kupiłem działkę.

Lżejszy z kasy, już się boję co będzie dalej.

Papierologia mnie przeraża.

Uprawnienia umieszczania postów