Strona 98 z 109 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 456 do 1 470 z 1634

Wątek: [CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Musze teraz na szybko elektryka ogarnąć, żeby mi pociągnął ze skrzynki w korytarzu do skrzynki w mieszkaniu prund. Uprawnienia potrzebne, Trójfazowe mam, 15 kWh. 2k zł sobie krzyczą ... Troche dużo według mnie jak na 10m kabla, no ale ok

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez keelung Zobacz posta
    Możesz kłaść na nierówne .Nadrobisz klejem ☺ Przy tej jakości materiałów jakie mamy teraz będzie trzymać. 20 lat temu prawie pewne że by poodpadało ☺ Poza tym na dużej powierzchni bez doświadczenia na bank Ci poziomy pouciekają. To są takie rady żeby było Ci łatwiej, bo pytanie sugeruje że nie robiłeś tego wcześniej. Na przykład Mawashi dobrze Ci radzi ale ja na przykład w życiu bym się nie bawił w podwójne wylewanie. Lało się posadzki i stropy po 30 40 metrów na raz we dwie osoby na zwykłą poziomicę i wychodzilo idealnie ale to wszystko kwestia wprawy i doświadczenia. Zawsze lepiej sobie ułatwiać niż utrudniać☺
    Porada dotyczyła rachunku dla wyniku końcowego na który składa się prawdopodobieństwo zrobienia źle/czasu/kosztów/doświadczenia majstra

Oczywiście można jak mówisz, np. mój ojciec jak zaciągał gładzie i potem na mokro filcem jebnął to praktycznie nie było szlifowania. Jak ja to próbowałem powtórzyć to zjebałem gorzej niż bym tylko paca naciągał bez kombinowania

Jaszczomp BF
    Ma ktoś może pralkę LG z praniem parowym ? warto ?

Płyta indukcyjna (będzie pod jedną fazę), ktoś poleca/odradza jakiś model/producenta ?

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Ja to bym sie zastanowił czy Ci na pewno potrzeba jakiś bajer ? Kupiłem dwa modele wyzej pralke LGka niż planowałem ( akurat była promka to nie szkoda ze kase sie wywaliło ) ale jak narazie przez pare michow dosłownie uzywam tylko 1 program No chyba że kobieta i dzieci to juz pewnie zmienia postać rzeczy.
    A co do płyt to nie ma takich jak "3 fazowa" . Sam tak myslalem wczesniej, ale z tego co kojarze to chodzi o rozłożenie pól grzewczych na osobne żyły w kablu. Elektrykiem nie jestem wiec mogłem cos pomylić. Od siebie jak narazie moge polecić Bosch PIE631FB1E, cicha, szybko grzeje.

Jak wyżej
    Za pralkę nie ma co przepłacać.

Też mam bosha i polecam .
    Sprawdz może czy nie ma jakiś programów obecnie w Samsung czy boshu, że jak kupisz kilka sprzętów to dają upusty i gwarancję na 5 lat. Mi się tak trafiło.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Pralkę bierz najtańszą, a do tego dobrą suszarkę osobno.

Ja płytę mam na 3 fazy podpiętą do siły.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez macio09 Zobacz posta
    Ma ktoś może pralkę LG z praniem parowym ? warto ?

Płyta indukcyjna (będzie pod jedną fazę), ktoś poleca/odradza jakiś model/producenta ?
    Ja mam whirlpoola bez typowego prania parowego a z fresh care czyli po praniu wlasciwym pranie jest podgrzewane i wirowane parą co kilka minut.
    Przydaje sie jak np. Wychodzisz i nie wiesz kiedy dokladnie wrocisz zeby pranie bylo swieze.
    Dodatkowo zona twierdzi ze latwiej sie prasuje.
    Sam mialem brac w/w LG z uwagi ma dzieci (niby para taka super zdrowa) ale jebac, zbedny bajer a cena wyższa.
    Patrz przedewszystkim na ilość zaladunku i cicha prace. Tj tez zalezy gdzie maasz pralke i jaki rozklad mieszkania itp.
    U mnie lazienka na srodku chaty praktycznie i zalezalo mi na cichej pracy przy dzieciakach.
    Jak ktos ma to w dupie to brac cokolwiek za 900pln.

Cytat Zamieszczone przez Vaadeer Zobacz posta
    Dodatkowo zona twierdzi ze latwiej sie prasuje.
    i to jest koronny argument

A czemu nie pralkę z suszarką w jednym?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    i to jest koronny argument
    Prasowanie męskie zajęcie. Odpalasz muzykę i jedyna z niewielu chwil spokoju w tygodniu.

Jaszczomp BF
    Teraz miałem LG zwykła i starczało, ta pranie parowe droższe o 300zł więc jakby działało to nie szkoda dopłacić, ale też i nie chciałbym testować na sobie hehe no, ale faktycznie to odpuszczę.

Mastif no rozejrzę się bo też chcę lodówkę Samsunga i myślałem też o płycie (ale to moja pierwsza więc nie wiem w ogóle czy są jakieś bajery za które warto płacić jak np. płyta z tymi dupnymi polami grzewczymi gdzie sama rozpoznaje gdzie leży gar czy duża patelnia) czy te płyty tak naprawdę się chuj różnią .

Ja mam całe AGD Samsunga i polecam. Szczególnie lodówkę RFG23UERS. Znacznie lepsze rozwiązanie, niż beznadziejna side by side, którą miałem wcześniej.

Miętowy, bo jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Niestety tak jest przy pralko-suszarkach.
    Mam Boscha z programem parowym (już od tego odeszli) i żelazko używam tylko do koszul.

Jaszczomp BF
    Się nie dziwię, że Ty Bzyku takie maszkiety kucharzysz jak lodówka taki sztos ... jak połowa mojej kuchni

To bardziej od płyty zależy raczej :P
    W lodówce mroze dużo kury i brokuła!
    Ostatnio edytowane przez BzykuDG ; 13-05-19 o 13:41

wszystko sie rozbija o miejsce - co innego wrzucic pralke, suszarke, zmywarke, lodowke itp na 50 a na 70 m2

Uprawnienia umieszczania postów