Strona 1 z 109 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 1634

Wątek: [CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Poczciwy dzik Awatar satanic

[CUT] Podaj cegłę yyy albo deskę - budujemy dom, b-f: budowlane forum

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Obrażasz większość zawodów i ich zajecia zyciowe a więc sam pokaż klasę bo takie psioczenie na innych to zalatuje gimbaza
    Za 200 tys dom hehe dobre sobie....postawienie stanu surowego moze ale wykończenie itd to dopiero koszty
    Jak wszystko zlecasz firmie to pewnie tak wyjdzie, ale jak robisz sam to dużo z kosztów zejdziesz. Sam jestem na etapie budowy, ale do dachu tyram sam i wykończenie też będę. Na koniec powiem ile wyszło za dom 126 m2.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    No właśnie jak nie masz dwóch lewych rąk to sporo zaoszczędzisz jednak z roboty do roboty, coś za coś .
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

33 metry za taką kasę to bida. Ja mam klitkę 53m i z dzieckiem to jest porażka. Niby 3 pokoje, ale miejsca mało. Myślę nad większym. Ale jak się w sumie mieszka samemu i jedynym zajęciem jest pompowanie biców to w sumie więcej chyba nie trzeba.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Kipuś Zobacz posta
    33 metry za taką kasę to bida. Ja mam klitkę 53m i z dzieckiem to jest porażka. Niby 3 pokoje, ale miejsca mało. Myślę nad większym. Ale jak się w sumie mieszka samemu i jedynym zajęciem jest pompowanie biców to w sumie więcej chyba nie trzeba.
    Dokładnie. Wychowywałem się w pokoju z kuchnią, mieszkaliśmy w jednym pokoju z rodzicami. Jak się siostra urodziła, to zamieszkaliśmy z babcią w większym (2 pokoje z kuchnią).
    Sam kupiłem w kredycie 52 m.

Teraz mam 2 działki budowlane po 1300 m obok siebie i mam zamiar stawiać dom szkieletowy. Nie silę się na pałac. 90m parter + poddasze.
    Jest się to w stanie ogarnąć za około 350k + działka.

Wszystko zależy od potrzeb. Ja nie chcę dzieci wychowywać w bloku, mam inne możliwości i je wybieram.
    Inni pompuja muskuły i potrzebują lokum do spania i żeby przestrzelić od czasu do czasu jakąś fit motywatorkę. Niech im taki kwadrat służy.

Jakbym mial dzialke w Lublinie to bym nawet sie nie zastanawial nad budowa ale wydac drugie tyle za dzialke co za chate w bloku to niestety nie na moje mozliwosci finansowe . Dlatego jak czytamm komentarze ze tylko dom 200m a wiekszosc sponsoruja rodzice i ma sie grunt pod budowe to dyskusja troche nie namiejscu

Sztywny Pal Azji Awatar P4TRYK
    Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Dokładnie. Wychowywałem się w pokoju z kuchnią, mieszkaliśmy w jednym pokoju z rodzicami. Jak się siostra urodziła, to zamieszkaliśmy z babcią w większym (2 pokoje z kuchnią).
    Sam kupiłem w kredycie 52 m.

Teraz mam 2 działki budowlane po 1300 m obok siebie i mam zamiar stawiać dom szkieletowy. Nie silę się na pałac. 90m parter + poddasze.
    Jest się to w stanie ogarnąć za około 350k + działka.

Wszystko zależy od potrzeb. Ja nie chcę dzieci wychowywać w bloku, mam inne możliwości i je wybieram.
    Inni pompuja muskuły i potrzebują lokum do spania i żeby przestrzelić od czasu do czasu jakąś fit motywatorkę. Niech im taki kwadrat służy.
    Mawash, podaj namiar na te domy drewniane co kiedyś wrzucałeś. Rozglądam się*od jakiegoś*czasu właśnie za postawieniem chaty.
    Ostatnio edytowane przez P4TRYK ; 26-06-17 o 16:42

Szału nie ma, mój sąsiad ma taki dom, płytę fundamentową i tak musisz wylać i w zależności od opcji sam wykańczasz w środku jak chcesz, jak dobrze przeliczysz to wychodzi prawie to samo, chyba że zależy ci na czasie.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Z tego co się orientowałem to koszty są około 10% mniejsze.

Co do działki to w Poznaniu ostatnio na osiedlu, które zamieszkuj działka z pierwotnej ceny 440.000zł poszła za 380.000zł.
    W okolicy Poznania musimy liczyć ok. 150.000zł.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Cytat Zamieszczone przez satanic Zobacz posta
    Jak wszystko zlecasz firmie to pewnie tak wyjdzie, ale jak robisz sam to dużo z kosztów zejdziesz. Sam jestem na etapie budowy, ale do dachu tyram sam i wykończenie też będę. Na koniec powiem ile wyszło za dom 126 m2.
    No tak trzeba mieć duzo czasu...znajomy tak sam buduje dom juz x lat i ciagle konca nie ma

Ja pracuje w trybie 12h 12/24 12/48 więc czas mam zacząłem budować w marcu, a zaraz kończę ściany i szaluję wieniec, mam jednego pomocnika (wynieś, przynieś, pozamiataj) i jakoś leci jak się człowiek zorganizuje, ale rok wycięty z życiorysu.
    A co do cen działek to się zgodzę w dużych miastach to kosmos, dobrze że mieszkam na wsi i mam za darmo z darowizny od rodziców 40 arów.
    Ostatnio edytowane przez satanic ; 26-06-17 o 19:42

12. Wybierz suplementy dla siebie

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez satanic Zobacz posta
    Szału nie ma, mój sąsiad ma taki dom, płytę fundamentową i tak musisz wylać i w zależności od opcji sam wykańczasz w środku jak chcesz, jak dobrze przeliczysz to wychodzi prawie to samo, chyba że zależy ci na czasie.
    Tego się tak ni przelicza. Ja nie jestem Januszem, co poczytał coś na forum Muratora i Pani Domu.
    Ale to temat na poważną dyskusję jeśli ktoś chce porozmawiać o konkretach.

Jak nie patrzysz na przeliczenia to na co? technologię, czas wykonania itp. czy coś innego?

Na śpiew ptaka za miastem.

To już pisał wcześniej.

Co do domu,to pamiętam jak matka zaczynała jeszcze za komuny,było łatwiej dostać kredyt bo każdy wtedy pracował,ale tragedią było dostać cegły,pustaki czy keramzyt.Cement załatwiało się z budowanej estakady Nic dziwnego że 20 lat ja robili

Uprawnienia umieszczania postów