Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 254

Wątek: Naitsyrk, od zera do liftera

Dipsy jak nic innego budują masę góry ciała. Ja bym z nich nie rezygnował. Moim zdaniem nie zaszkodzi to w regeneracji. W podciąganiu i dipsach możesz progresować o 1,25 i radzę skorzystać z tego, kiedy serie zaczną robić się ciężkie. Można w ten sposób progresować bardzo długo.

Dysproporcje wyrównają się same jeśli będziesz poważnie trenował dół ciała, nie trzeba w tym celu rezygnować z treningu góry. Po prostu górę będziesz częściej resetował.

Po pierwszym resecie w wyciskaniu leżąc, kiedy znów trafisz na stagnację, polecam przerzucić się na wariant pauzowany na klatce.

I drążek tak samo 1,25kg

Często mnie tu wywołujecie, ale nie widzę nic do dodania. Wszystkie moje intencje Harald doskonale rozszyfrowuje. A jeśli chodzi o brzuch mam takie samo zdanie jak Knife - jeśli go przeładujesz, to zamiast Ci pomagać będzie sabotował progres.

Sztywny Pal Azji
    Kurde nie chcę nikogo zrażać i krytykować ale coś mi tu się nie zgadza i muszę jeszcze raz się wypowiedzieć.

Dipsy są świetne zgoda to może ława niepotrzebna
    A na nogi przecież też można dodać 3 serie wykroków, 3 serie bułgarów i po 3 serie wyprostów i uginań na maszynie. Czyżby nie rosły szybciej?
    A na razie to jest 22,5 serii na górę ciała i 7 serii na dół tygodniowo i wygląda jak trening wspinacza a nie liftera.

Ok, czyli dipsy zostają, brzucha nie ruszam.

Po pierwszym resecie w wyciskaniu leżąc, kiedy znów trafisz na stagnację, polecam przerzucić się na wariant pauzowany na klatce.
    Postaram się zapamiętać, a z ciekawośći jak wtedy wygląda reset, progresowanie, serie itd

http://allegro.pl/obciazenie-zeliwne...829663650.html grosze kosztują takie obciążenia, można w torbie nosić. Warto jak już ciężko zacznie iść np WL lub OHP?

paavo w sumie ma agrument, jeśli to się tak przelicza
    Ostatnio edytowane przez Naitsyrk ; 27-06-17 o 16:53

Sztywny Pal Azji
    Szukaj z otworem 51 mm, chyba że są sztangi takie zwykłe nie olimpijskie.

A widzisz, ale z tego co widzę ciężko będzie takie dostać.

Trening 28.06

OHP (rozgrzewka: pusta x5, 27.5x5, 32.5x4, 37.5x5, 40x2) CR45kg 2x5, trzecia seria 1x8
    MC (rozgrzewka: 30x5, 50x5, 60x3, 67.5x5, 75x2) CR85kg 1x12
    Podciąganie (rozgrzewka: CC1x5) CR22.5kg 1x7,1x6,1x5
    Dipsy (rozgrzewka: CC1x4, CC1x2) CR27.5 1x7, 1x7, 1x6
    AB roller 2x8

Kilka słów o treningu:
    Myślałem, ze ten trening dziś będzie mega łatwy i wyjde z niedosytem, ale już na OHP czułem ciężar. Nie wiem czy to ta rozgrzewka, czy ostatni trening i wcześniej ta przerwa, ale lekko nie jest. Mam nadzieję, że siła będzie wracała w najbliższych dniach/tygodniach. Martwy poszedł ok, podciąganie myślalłem, że lekko pójdzie 3x8 i się myliłem, może bym "wybujał" te 8 ale wolałem technicznie. Dipsy, pierwsza seria ciężko, późniejsze coraz lepiej, zrobił bym 8 ale nie robię do upadku mięśniowego. Stojak pod te dipsy jakiś niestabilny, chodzę na razie do podrzędnej siłowni w mojej mieścinie, ale przynajmniej wszystko jest. Zobaczyłem AB rollera i nie mogłem się oprzeć, chciałem zrobić 2x12 ale już przy 8 czułem, że puszczają lędźwia, słabo. Ogólnie jestem zadowolony, też tak macie, że ab roller Was mega pompuje? Ja po tych treningach siłowych pompy nie czuje, nie żeby to było dla mnie ważne, ale jak zrobie seryjki na ab roll'erze na koniec, to zawze łapy i klate mam napuchniętą

Czy tym razem rozgrzewka była ok?

Pzdr
    Ostatnio edytowane przez Naitsyrk ; 28-06-17 o 16:36

Ja Cię już śledzę.
    Ja wybrałem WL z MC i z wiosłem. Planujesz robić coś na bica i trica?

Tak widziałem, znaczy mam nadzieję, że wiesz, że WL raz masz z MC raz z przysiadem.

Na bica i trica nie robię nic więcej niż mam rozpisane, czyli dipsy i podciągania. Fajnie ten trening daje w kość, wydaje się być prosty, ale dochodzi 5-6 serii rozgrzewkowych i pożniej 1x5+ to naprawdę idzie się wyjebać
    Ostatnio edytowane przez Naitsyrk ; 29-06-17 o 14:17

Cytat Zamieszczone przez Naitsyrk Zobacz posta
    Tak widziałem, znaczy mam nadzieję, że wiesz, że WL raz masz z MC raz z przysiadem.
    Przeglądałem dziennik Drizzta z tego forum i na stronie starting strenght gdzieś wyczytałem że Mc nie robi się z przysiadem. Może do końca nie zrozumiałem programowania. Z jakiej strony korzystałeś wybierając ten plan. Głupio by wyszło gdybym na początku już coś źle zaczął robic.

http://www.body-factory.pl/showthrea...99-stagnacji-D

Tutaj znajdziesz wszystko. Przysiadu w Greyskull nie robisz razem z MC, napisałem, że WL robisz raz z przysiadem a raz z MC. (WL zmienia się z OHP co trening, a przysiady i MC masz stałe w planie).

Nie miałem zamiaru robić Mc z przysiadem. Nie doczytałem oryginału a zasugerowalem się planem ze jakiegoś dziennika ze strony starting strength gdzie było tylko aba. Dzięki za podpowiedź

Tak i tak można robić.
    Wg mnie 7 dni przerwy między ciężkimi ciągami i siady 2x w tygodniu to tak akurat

Trening 30.06

WL (rozgrzewka: pusta x5, 42.5x5, 50x4, 57.5x5, 65x2) CR72.5kg 2x5, trzecia seria 1x13
    Przysiad (rozgrzewka: pusta x5, 40x5, 47.5x3, 55x5, 60x2) CR67.5kg trzecia seria 1x9
    Wiosłownie (rozgrzewka: pusta x5, 35x5, 50x4) CR57.5kg 3x8
    Wspięcia 3x10 (40kg)

Kilka słów o treningu:
    Dalej nie jest łatwo ale pierwszy tydzień minął. Lepsza rozgrzewka na wiośle względem poniedziałku, najciężej przysiad, choć nie powiem, że lekko było z WL. Czuje środowy trening w łapach i barkach. Mam nadzieję, że w pon poczuję, że wraca siła.

Dziś po treningu bolą mnie kolana, do tej pory nigdy mnie nie bolały a nawet na ciężary jeszcze nie wszedłem. Wydaje mi się, że to przez buty ciężarowe które kupiłem niedawno. Kupiłem bo były na przecenie (powerlift 3) i chciałem sprawdzić czy lepiej, problemów z mobilnością nie mam Zastanawiam się czy kolana się przyzwyczają czy może lepiej zrezygnować z tych butów?
    Ostatnio edytowane przez Naitsyrk ; 30-06-17 o 22:22

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Uprawnienia umieszczania postów