Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Wątek: Naitsyrk, od zera do liftera

@Las3k dzięki za materiały, Alana materiały widziałem i wzoruje na nich niechnikę, ale np ten drugi ziomek z pierwszego linku robi inaczej, oto moje uwagi:

Alan trzyma sztangę około palca serdecznego na "wycięciu" na sztandze, ten drugi szerzej, po zewnętrznej dłoni.

Alan ma nogi wąsko i na palcach, drugi szeroko i na całych stopach.

Reszta ta sama, nie wliczając trzymania sztangi na prostym nadgarstku, chwyt ten jest wg mnie niemożliwy przy większych ciężarach. Pusta sztanga ok ale nie jak mam 80-90% na szntandze.

Nie wiem ktory element zmienił coś w moim wyciskaniu, było ich sporo bo wcześniej łapałem sztangę po zewnętrznej i nie mostkowałem, kilogramy szły super szybko doszedłem do 5x100 w ostatniej serii, ale pojawił się ból, zacząłem mostować, ściągać łopatki, trzymać węziej sztangę i "łamać ją" i od razu 5x90 było bardzo ciężkie do zrobienia i totalny stop w progresjii. Ważne, że ból minął, sądziłem, że może zaadoptuje się do ruchu, ale słabo to idzie.

Jescze jedno pytanie, czym może być spowodowany ból pleców w odcinku piersiowym przy cięzkich OHP?

Uprawnienia umieszczania postów