Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Promieniujący ból od łopatki, ucisk na nerw

Promieniujący ból od łopatki, ucisk na nerw

Taka sytuacja: miesiąc temu na treningu bjj poczułem bardzo mocny, promieniujący do całej ręki ból od okolic łopatki. Pierwsze dni jechałem na przeciwbólowych, 3 palce (kciuk, wskazujący i środkowy) jakby znieczulone, ból dalej promieniował, szczególnie kiedy pochylałem głowę po przekątnej w dół w przeciwnym kierunku do bolącego miejsca. Rehabilitant powiedział, że to przesunięty dysk uciska na nerw i, że zbierało się to dłuższy czas aż coś puściło. Pokazał ćwiczenia, które pomogły zwalczyć ból aby normalnie funkcjonować. Minął miesiąc, oczywiście przez ten czas jedynie rozciąganie. W codziennych czynnościach nie przeszkadza ale biceps i triceps jak galareta, palce dalej zdrętwiałe/znieczulone, dużo mniej siły w ręce. Na dniach zrobię RTG. Miał ktoś z Was podobną sytuację? Jeżeli tak to co pomogło odzyskać sprawność?

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

na wysokości odcinka piersiowego promieniuje do ręki to może być kilka rzeczy. Prześwietlenie i jak najszybciej do fizjo

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Ucisk albo uszkodzenie nerwu.
    Jak najszybciej do neurologa/ortopedy. Najlepiej prywatnie.

Nerw ma to do siebie, że może się nie odbudować jak należy bez odpowiednich zabiegów.

Uprawnienia umieszczania postów