Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Jakie tematy na SFD.PL/ART? // PROPOZYCJE

Poczciwy dzik

Cool Jakie tematy na SFD.PL/ART? // PROPOZYCJE

Knife, masz jakiś wpływ na tematykę artów które piszesz dla sfd czy piszesz jakie Ci zamawiają? Przydałoby się coś o programowaniu rozgrzewki do serii roboczych (ile powt, jaki % ciężaru dobrać w rogrzewkowych, jak planować mikrocykl siłowy z jakąś przykładową rozpiską i schematem progresu). To nadal wiedza tajemna dla sporej części wychowanych na Jutuberach młodzieńcach, którzy mając serię roboczą na 100 kg robią, uwaga, 2 serie rozgrzewkowe:
    5x50 kg
    2x90 kg
    PO czym robocza na 100 kg, bo tak rozpisał i ćwiczy jakiś guru internetowy

Ja wiem że teksty o sterydianach ciekawsze ale naprawdę, jak widzę jakie pierdoły się ukazują tam na sfd (fit ploty, dawkowanie kreatyny, przykładowe posiłki tłuszczowe)to smutek ogarnia. Nie ma porządnego, rzetelnego tekstu o rozgrzewce o mobilizacji, o rozciąganiu do przysiadu, o niwelowaniu przykurczy, o technikach przełamywania stagnacji itd.

Ja wiem że to wszystko można znaleźć i wiem gdzie tego szukać ale ludzie mają 20+ lat i nie ogarniają wyszukiwarki.

Brakuje po prostu merytorycznych tekstów o tym, jak programować mikro- i mezocykle, jak ma wyglądać schemat dodawania ciężaru z treningu na trening itd

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    I nie będzie merytorycznych tekstów, bo to niszowy produkt, który trafia do wąskiej grupy odbiorocw, zatem nie ma z tego pieniędzy. Lepiej wiec wrzucić cycki jakiejś fitnesski albo art o tym czy na masę lepsze mono, czy jablczan.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Serio większość treningów ma rozpisana progresje liniowa albo falowa więc szkoda prądu.
    Jak ktoś ma 100 robocza ale w 5 x 5 to nie wiem dlaczego 50 90 100 jest źle rozpisane chyba że jego max wynosi 102 kg tobtsk trochę mało serii.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Serio większość treningów ma rozpisana progresje liniowa albo falowa więc szkoda prądu.
    Jak ktoś ma 100 robocza ale w 5 x 5 to nie wiem dlaczego 50 90 100 jest źle rozpisane chyba że jego max wynosi 102 kg tobtsk trochę mało serii.
    Ale ludzie nie chcą gotowca

Ludzie chcą planu rozpisanego TYLKO POD NICH, POD ICH INDYWIDUALNE MOŻLIWOŚCI, ZDOLNOŚCI I PRZYPADŁOŚCI. KAŻDY JEST INNY I ORYGINALNY, JAK PŁATEK ŚNIEGU I NIE NADAJE SIĘ DO JAKIEJŚ PROSTACKIEJ OGÓLNEJ ROZPISKI DLA WSZYSTKICH

Teraz rozumiesz? Oni nie wezmą planu Wodyna, Rippetoe, Thiba bo oczekują czegoś specjalnie dla nich, nie wiem kurwa, trener ma wymyślić odmianę przysiadu specjalnie pod każdego takiego ancymona? Więc mając chociaż gotowy artykuł który opisze programowanie i dobór obciążenia to przynajmniej go niewolniczo skopiują.

Dać im wolną rękę to będą pół roku robić siady na tym samym obciążeniu a dodawać ciężaru na bica

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez Gats Zobacz posta
    Knife, masz jakiś wpływ na tematykę artów które piszesz dla sfd czy piszesz jakie Ci zamawiają?
    Większość sam wybieram.

Przydałoby się coś o programowaniu rozgrzewki do serii roboczych (ile powt, jaki % ciężaru dobrać w rogrzewkowych, jak planować mikrocykl siłowy z jakąś przykładową rozpiską i schematem progresu). To nadal wiedza tajemna dla sporej części wychowanych na Jutuberach młodzieńcach, którzy mając serię roboczą na 100 kg robią, uwaga, 2 serie rozgrzewkowe:
    5x50 kg
    2x90 kg
    PO czym robocza na 100 kg, bo tak rozpisał i ćwiczy jakiś guru internetowy
    Było o tym dużo na pt.

Ja wiem że teksty o sterydianach ciekawsze ale naprawdę, jak widzę jakie pierdoły się ukazują tam na sfd (fit ploty, dawkowanie kreatyny, przykładowe posiłki tłuszczowe)to smutek ogarnia. Nie ma porządnego, rzetelnego tekstu o rozgrzewce o mobilizacji, o rozciąganiu do przysiadu, o niwelowaniu przykurczy, o technikach przełamywania stagnacji itd.
    Wybacz, ale napisałem parę tekstów wnoszących dużo do szeroko pojętej wiedzy - często zainteresowanie nimi było marne. W TOP 10 są ćwiczenia brzucha, sześciopak do lata, trening dla kobiet, suplementy dla biegacza/na masę. Jakaś baba zamówiła artykuł o bocznym przyparciu rzepki czy coś w ten deseń, znikoma oglądalność. Pisałem o metabolizmie glukozy, o cytokinach, reakcjach zapalnych. 99.9% ludzi nie ogarnia nawet podstaw tej tematyki, więc nie ma sensu się męczyć. Od 6 lat piszę, idzie mi dobrze, więc na razie pozostaję przy tym co działa. Nie robię tego dla sportu, tylko dla kasy.

O przełamywaniu stagnacji akurat pisałem kilkanaście razy, od supli, przez żarcie, a o nawet o stagnacji na cyklu SAA. O rozgrzewce pisałem masę razy. Mobilizacja i rozciąganie są dla mnie kwestią niszową-ale też o tym było.

Uprawnienia umieszczania postów