Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 57 z 57

Wątek: Jatata czyli..Tatusiowie , biegiem marsz!

Z pewnego zrodla wiem ze sloiczki pomimo ze sa 100% to i tak na boki dosladzane
    Co nie zmienia faktu ze i tak co jakis czas dostanie bo poprostu wygoda

I są pyszne...przyznaj chamie że podjadasz

Nie smakuja mi
    Ale marchewke i jablko co sam gotowalem bez krempacji podjaduem

Panowie, moja gwiazdka sobie dzisiejszej nocy nie pospała.
    1.30 - akurat jak zwlokłem się z kanapy w półśnie, przebudziła się.
    I tak szarpała się do 5.30 mniej więcej.
    Oczywiście kilka strzałów dostałem, czyli cała trójka bez snu.

A tu dzisiaj wypada iść na siłkę..

Gdzie te filozofy od hantla i pokuty? Regeneracja wypas.

I już miałem olać..ale ..gdy ty olewasz, tam Adi..
    A jeden to trenował ze złamaną nogą..se myślę..idę.
    Nogi, barki, brzuch lekko.

Spociłem się w sumie trochę.Na pewno wejdzie w siłe - mase - rzeźbe i pokute.

Ścięgno sarny
    Nie pamiętam nieprzespanych nocy, dni za to były na obrotach maksymalnych moje adhd nieraz nie wystarczało.
    Ale widzę że brak snu wyostrza dowcip.

Miętus. Taki chujowy okres. Dzieciory teraz zaczynają śnić, czasem przeżywają cały dzień. Moja budzi się dwa razy w nocy jak w zegarku koło 1 i potem koło 3. Ale wypija łyk wody i śpi dalej. Ale koło 5 już gajniera pije (kaszka), ale potem dosypia do 7:30-8:00. Więc tragedii ni ma. Ja tam do takiego trybu się przyzwyczaiłem. Ale żeby się wyspać przy takim okresie to mamy dyżury. 3 dni ja i 3 dni żona. Więc chociaż jedna osoba się w miarę wysypia. Wczoraj u mnie też ciężka noc dość była. Ale poszedłem. Bica z tricem zrobiłem. Nic więcej mi się nie chciało.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    U mnie od ponad tygodnia Tadek śpi od 21.30-22.00 do 5.30
    Potem jeszcze poprawka od 7.30-9.00 - ale już mnie nie ma w domu zazwyczaj.

Żyję jak pan

Zobaczymy jak długo

Nie bój nie bój...

Panowie, kto nie ma - kupować natychmiast

http://www.empik.com/kolysanki-tatus...77366,muzyka-p

Genialna płyta.

Żagiel Awatar jarek23v
    Mawashi
    Jak czytam o jakiś antyszczepionkowcach, ziębowcach i innych oszołomach to mnie chuj trafia.
    Patrzeć na chore swoje dziecko to jedno, widzieć w szpitalu dziesiątki maluszków cierpiących to już rozpierdala.
    Jeśli ktoś decyduje się świadomie narażać dziecko na taki syf to jest pojebem.
    Niby tak. Ale nie zgodzę się z tobą do końca. Ja również szczepiłem. Po pierwszej dawce 6w1 do tygodnia wylądowaliśmy z 2-miesięcznym dzieckiem w szpitalu. Nikomu nie życzę w nocy mieć na rękach dwumiesięczne dziecko duszące się własną śliną. Pierwsze pytanie lekarza przyjmującego "czy mieliśmy niedawno szczepienie". Przypadek ? Nie sądzę.
    Po drugiej dawce 6w1 dosłownie do tygodnia mała dostała AZS. Całe ręce, plecy nogi w strupach. Nie dostawała żadnego nowego pokarmu. Żona jadła to samo cały czas od początku narodzin. Dalej z tym walczymy.

Są dzieci co naprawdę szczepienia znoszą źle i pisanie o kimś, że jest oszołom to trochę nie w porządku, bo niejednokrotnie przeszli po szczepieniu więcej niż byś sobie mógł wyobrazić.

Od razu mówię, że nie jestem antyszczepionkowcem.

Sztywny Pal Azji Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez jarek23v Zobacz posta
    Mawashi

Niby tak. Ale nie zgodzę się z tobą do końca. Ja również szczepiłem. Po pierwszej dawce 6w1 do tygodnia wylądowaliśmy z 2-miesięcznym dzieckiem w szpitalu. Nikomu nie życzę w nocy mieć na rękach dwumiesięczne dziecko duszące się własną śliną. Pierwsze pytanie lekarza przyjmującego "czy mieliśmy niedawno szczepienie". Przypadek ? Nie sądzę.
    Po drugiej dawce 6w1 dosłownie do tygodnia mała dostała AZS. Całe ręce, plecy nogi w strupach. Nie dostawała żadnego nowego pokarmu. Żona jadła to samo cały czas od początku narodzin. Dalej z tym walczymy.

Są dzieci co naprawdę szczepienia znoszą źle i pisanie o kimś, że jest oszołom to trochę nie w porządku, bo niejednokrotnie przeszli po szczepieniu więcej niż byś sobie mógł wyobrazić.

Od razu mówię, że nie jestem antyszczepionkowcem.
    trzeba znalesc swoja droge, ale bez giec. tyle sie widzi ladnych dziewczyn z polio itd, ze nie ma co ryzykowac takiego losu dla swojego dziecka, ale tez nie popadam w skrajnosc z drugiej strony.
    u mnie chill pierwsza dawka szczepionki poszl ajak maly mial prawie rok ( ktos tam donos poslal z przychodni do sanpidu ), kolejna pojdzie jak mi przyjdzie kolejne wezwanie cyz tam mandat, na spokojnie,nie tam zebym sie bal wladz, tylko akurat wtedy sobie przypominam ze trzeba szczepic, a znam sie na tym na tyle ze wiem, ze takie przerwy wogole nie zmniejszaja skutecznosci szczepioni, a dziecka nie faszeruje raz po raz. narazie codzinnie szczepi sie jedzac chlebek z podlogi jak piesek, oraz zjadajac buty taty
    "Służba prawdzie jest najtrudniejszą ze służb."

U Nas po każdej szczepionce żadnych objawów o jakich zawsze mówia (obrzęk, czerwona skóra, gorączkowoanie, zmienne nastroje itp) młody silny jak kon oprócz dwóch czy tam trzech drobnych przeziębien gdzie sprawę załatwiają vit C inhalacje i acatar mamy spokój na duszy bo wiem że trauma będzie wizyta w szpitalu jak tu wyżej opisujecie...

Moderator: mma Awatar delta
    Ostatni weekend spędziłem w szpitalu z młodym. Przez 48h spałem około 4-5h. Żona podobnie. Na szczęście już w domu

Uprawnienia umieszczania postów