Strona 50 z 53 PierwszyPierwszy ... 404849505152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 736 do 750 z 794

Wątek: Jatata czyli..Tatusiowie , biegiem marsz!

Cebula... Ufff prawilny sarmata!

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Cebula... Ufff prawilny sarmata!
    Amen.

chyba jakieś wschodnie geny

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    chyba jakieś wschodnie geny
    Pradziadki Tadka z podlasia i świętokrzyskiego. Więc bardziej na wschód niż Warszawa. Masz rację.

Sztywny Pal Azji
    Wraca temat nieprzekazywalnego urlopu ojcowskiego http://grape.org.pl/news/na-dzien-oj...twJYM0CeV9Rt2w

W naszym Czosnkolandzie to kwestia w mocnym stopniu finansowa.

Żodyn płodziciel nie pójdzie na urlop skoro kasa odpłynie.

Przecie matki polki sarmatki mają zarabiać po 2200.

Sztywny Pal Azji
    No, to są naczynia połączone. Faceci w PL ekstremalnie mało robią w domu, w tym przy dzieciach (wg badań budżetu czasu), a kobiety mają duzą lukę placowa w stosunku do podobnie wykwalifikowanych mężczyzn. Więc nie opłaca się im tyle pracować i kolo się zamyka. Ale wiesz, ludzi na rynku nie ma i więcej nie będzie, więc pracodawcy nie mają innej opcji tylko się poczekać aż pan domu się nauczy co to znaczy "siedzenie w domu". No i teraz są te 500+ na każde dziecko więc spadek dochodów w ujęciu względnym byłby mniejszy.

Uczycie swoje małolaty coś grać? W sensie muzyka, instrumenty? Sam kiedyś chciałem mieć gitarrę i rok temu dostałem w prezencie. Młodzi co rusz przychodzą brzdęknąć "zombie" jak to mówią (Zombie - Cranberries) i w przedszkolu też panie mówią, że warto im kupić jakieś pianinko bo zajawkę mają, akurat na to (czemu akurat na takie dorgie gówno ). Jak z tym u waszych pociech? Zapisujecie na wszystko co się da, bo u nas w przedszkolu mnówstwo zajęć za friko, ale chłopaki piłkę odrzucili więc zostały szachy i muzyka, co ich kręci bardzo.

ja tam swojego juniora (15miesiecy) zapiszę na karate jak osiagnie wiek fightera polaka, prawicowca narodowca.

Ale też nie ma co przelewać niespełnionych ambicji na dzieci. Dzeicko znajomych na wszsytko chodziło i jakoś w niczym nie mogł osie odnaleść szachy bieganie nawet na konie wozili

Moja niecałe 4 lata, na nic nie chodzi.

Tato, przeszkadzasz mi gwizdać! Jak mówisz to nie słyszę co gwiżdżę.
    Jak skończę, to będziemy rozmawiać.

Ot co..

Posyłanie dzieci na jakieś zajęcia muzyczne, plastyczne, matematyczne czy chuj wie co w wieku przed przedszkolnym lub wczesno przedszkolnym jest dobrym pomysłem pod warunkiem, że dziecko ma autyzm.

Dzieci u których nie stwierdzono zaburzeń ze spektrum autyzmu nie skupią się na zajęciach w stopniu adekwatnym do wpompowanych w to pieniędzy.

Ja staram się nie gasić entuzjazmu młodego muzyka, piosenkarza, piłkarza, rysownika, kucharza i sportowca. Ostatnio wykazuje również zainteresowania z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi (wynosi za mną pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów).
    Jedyna aktywność w której hamuję mojego trzylatka to MMA, bo ostatnio jak mu się coś nie podoba to popycha, bije lub kopie dzieci. Najczęściej starsze od siebie.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    bo ostatnio jak mu się coś nie podoba to popycha, bije lub kopie dzieci. Najczęściej starsze od siebie.
    lubelak
    dawaj adres wysyłam cebularze dla małego!

U nas chlopaki to w ogole pod sklepem potrafia podniesc sami z siebie jakiegos papierka i z takim dumnym spojrzeniem mowią z trzeba dbać o środowisko.

Z tymi zajęciami muzycznymi itd to wszystko w formie zajec przedszkolnych i o dziwo za friko. Wiec czasem jak zostana godzinke dluzej to jeszcze nic takiego. Chociaz widzialem na listach jak matki powpisywale swoje dzieci na zajecie od a do z... Chyba tylko, zeby mniej w domy czasu spedzaly. To juz chore. Na kariere dziecka nie ma co sie nastawiac bo to bez sensu w tym czy w wieku nawet wczesno szkolnym. Ale roznorodnosc zajec to w sumie fajna sprawia moim zdaniem, niz zwykla przechowalnia dzieci. W sumie sami wybrali na co chca chodzic i sa zadowoleni.
    Ostatnio edytowane przez semozo ; 27-06-19 o 12:05

Cytat Zamieszczone przez Mastif Zobacz posta
    lubelak
    dawaj adres wysyłam cebularze dla małego!
    Lubi cebule i kiełbasę, włazi do garażu jak ćwiczę, wyciaga z koszyka i konsumuje. potem jest zabawa wielka, bo chucha i pyta: "zgadnij co jadłem"
    kiełbasę ma ulubioną, jałowcowa drowbiowa, podsuszana. Pani od wędlin wyciąga i waży kawałek bez pytania nawet jak jest ze mną na zakupach

Ostatnio edytowane przez Mawashi ; 27-06-19 o 12:12

Ale prawilniak

Mocno podobny do Ciebie, możesz odetchnąć.

Uprawnienia umieszczania postów