Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 226 do 229 z 229

Wątek: Jatata czyli..Tatusiowie , biegiem marsz!

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Nie znam się i dzieci nie mam , ale z relacji wynika że po pierwszym dziecku nadopiekuńczość przeważnie mija.
    Fakt, mam pół roczną córe i jest większy luz bo mamy już doświadczenie.

Żagiel
    O tym że jestem uczulony rodzice dowiedzieli się w momencie gdy stanąłem pod lipą i w kilka minut zmieniłem się w napuchniętego i duszącego się balona.
    Jak ojciec chciał mnie oduczyć macania wszystkiego to pozwolił mi chwycić jakiś badyl z kolcami i ostrymi liśćmi. Na dłoni pojawiło się kilka drobno krwawiących ranek. Szok był najlepszym nauczycielem.
    To że łapanie os, pszczół i trzmieli jest głupim pomysłem zrozumiałem gdy u wujka pojawiło się podczas żniw gniazdo takowych. I mimo ostrzeżeń starszych którzy kategorycznie zakazali nam wstępu do tej części podwórka uznaliśmy że powkurwiamy owady gałązkami, kijami i czym tam jeszcze się dało. Srodze się pomyliliśmy.
    Lataliśmy po chaszczach i niejednokrotnie oblazło nas i pokąsało robactwo. Zdzieraliśmy kolana, łokcie a nie raz i całe twarze na betonie. Sam przywaliłem łbem w rozrzutnik gnoju podczas zabawy w ganianego. Efektem była rozcięta czach i kilka szwów na czole.
    A jednak przetrwaliśmy. A dowodem jest to że siedzimy na tym forum i opisujemy własne doświadczenia.
    Może po prostu kiedyś nie zalewano rodziców informacjami i ostrzeżeniami o śmierci czyhającej ich dziecko na każdym kroku jeśli nie podejmą działania typu XYZ. Odbębnienie wszystkich szczepień w terminach (na część z nich maszerowaliśmy w trakcie zajęć w przedszkolu jako że ośrodek zdrowia był po sąsiedzku), woda utleniona i plaster na kolano i idź się baw dalej.
    Co do więcej niż jednego dziecka - potwierdzam. Jedynak traktowany jest niczym szklane jajko. Przy kolejnych po prostu podnosisz brew i kwitujesz to ,,Znowu?".
    Ostatnio edytowane przez BlackAdder ; 31-07-17 o 16:53

Prawdę ja widzę w tym.

Turysta
    Moja matka mówi tak: "Jak pierwsze dziecko połknie monetę to gnasz na pogotowie, jak drugie sadzasz na nocnik, jak trzecie to potrącasz mu z kieszonkowego."

Ja np mam na razie tylko córkę, która za 2 tygodnie skończy 11 miesięcy. Żona szaleje, wszystko musi być jak w zegarku, każda drzemka, posiłek itd. U brata mają drugie dziecko i podejście już zupełni inne.

Uprawnienia umieszczania postów