Strona 2 z 15 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 212

Wątek: BPC - 157 - działanie, opinie, stosowanie - informacje

Mam do naprawy obydwa nadgarstki, prawy bark, lewe kolano. Zastanawiam się jak to bić.
    Rano po 200mcg w prawy bark i prawy nadgarstek.
    Wieczorem po 200mcg w lewy nadgarstek i lewe kolano ?
    Czy rozbić i bić po 100mcg w każdy ten staw 2 razy dziennie ?

I jeszcze mnie zastanawiam czy tą igłę od insulinówki można "źle" wbić ? Np. w nadgarstek ? Wbijam tak pomiędzy kostki w miejsce bólu. Nie uszkodzę niczego ? Nie czuję dyskomfortu.

Dzięki
    Ostatnio edytowane przez karashishi ; 24-04-17 o 19:40

Za mała dawka, 250 mcg lub 2x 250 najlepiej.
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Czyli jak biję jednocześnie w 3 stawy to 3x250 ?

To nie maść, żeby działała miejscowo, ma okres półtrwania 8-12h, więc wbijesz - namocniej zadziała w miejscu wbicia, a i tak rozejdzie się po organizmie. Myślę, że 2x 250 już będzie ok.
    www.PanDietka.com

Cytat Zamieszczone przez draqo Zobacz posta
    na uk-peptides po wpisaniu kodu "Facebook" jest -12.5%.

Jak się tam płaci? Mozna paypalem?
    Tylko przelew, zmawiałem dwa razy po ok 2000zł i z dostawą nie było żadnego problemu. Czas realizacji od puszczenia przelewu do otrzymania paczki za pierwszym razem tydzień, za drugim 3 dni.
    Z tym konkretnym sklepem nie chcę siać zamętu,ale mam wrażenie że BPC zamówione w lutym działało zdecydowanie lepiej niż to, które brałem w kwietniu.
    Przy tym środku efekty są naprawdę błyskawiczne, i w lutym zapalenia przy przyczepach czwórki i przywodziciela załagodziłem w kilka dni. Teraz chciałem zaleczyć całkowicie te kontuzje, ale w trzecim tygodniu efektów póki co brak, przy dawkowaniu 800 mcg dziennie, rozbitych na 4 iniekcje (2x 200 mcg okolice kolana, 2x 200 mcg przywodziciel).
    Chyba więc trzeba wziąć poprawkę na informacje o fejkach.

http://euro-peptydy.pl/guestbook ktos kojarzy?sporo pochlebych opinii widze

Cytat Zamieszczone przez tomaszzzz Zobacz posta
    Tylko przelew, zmawiałem dwa razy po ok 2000zł i z dostawą nie było żadnego problemu. Czas realizacji od puszczenia przelewu do otrzymania paczki za pierwszym razem tydzień, za drugim 3 dni.
    Z tym konkretnym sklepem nie chcę siać zamętu,ale mam wrażenie że BPC zamówione w lutym działało zdecydowanie lepiej niż to, które brałem w kwietniu.
    Przy tym środku efekty są naprawdę błyskawiczne, i w lutym zapalenia przy przyczepach czwórki i przywodziciela załagodziłem w kilka dni. Teraz chciałem zaleczyć całkowicie te kontuzje, ale w trzecim tygodniu efektów póki co brak, przy dawkowaniu 800 mcg dziennie, rozbitych na 4 iniekcje (2x 200 mcg okolice kolana, 2x 200 mcg przywodziciel).
    Chyba więc trzeba wziąć poprawkę na informacje o fejkach.
    Muszę posypać głowę popiołem, bo od tamtego czasu sytuacja z kontuzjami się zdecydowanie poprawiła. Należy więc nastawić się, że leczenie BPC w niektórch przypadkach nie musi kończyć się na jednej butli, a trochę czasu trzeba będzie powbijać.

gdzie zakupić ?

mnie by sie na kolano przydało,
    i na prawy bark,

tyle że znając moje predyspozycje to mnie na ryju wysyfi jakimiś guzami

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    mnie by sie na kolano przydało,
    i na prawy bark,

tyle że znając moje predyspozycje to mnie na ryju wysyfi jakimiś guzami
    olej to
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

yes chef

Ja brałem BPC i mam problem z trądzikiem. Pomogło nawet. Blizny poznikały nawet.
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    olej to
    Rozwiniesz?
    Gra nie warta pln-ów?

Warta. Jak mało który suplement.
    www.PanDietka.com

bede testował na podleczenie nadgarstka (przede wszystkim) z którym mam problem od kilku tygodni / łokcia od ktorego moze wywodzic sie problem z nadgarstkiem

czekam na dostawę z uk i sprobuje bo i tak nic nie tracę, a siana na lekarzy/fizjo juz poszło i tak kilk razy wiecej niz koszt tego bpc, mial byc mix z tb500 ale jednak poleci solo bpc

tb500 mialem 8mg na probe , nic zbytnio nie poczułem , moze troche poprawę ale tez reka jest obecnie unieruchomiona + brak treningu , to predzej to robi swoje

rzetelna opinia za kilka tyg, bez owijania w bawełnę %)

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów