Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 41 z 41

Wątek: pochylanie przy przednim przysiadzie

Sztywny Pal Azji Awatar Grieg
    Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    pomysl o czuciu miesniowym, izolacji. nawet okresowo. przy Twoim wiosle na linkach robisz ledzwia a dodatkowo angazujesz nogi, rece, troche kaptury, cos tam barki, ale najszerszy to tam nie pracuje. martwy z defityctu - zapomnij, nic ten deficyt Ci nie daje - wszystko idzie w ledzwia znow, nieprawidlowa pozycja, forsowanie cwiczena. na moje oko ze 4 lata naprawiania przed Toba zebys zaczal osiagac to co bys chcial
    Cały czas myślę o wyczuciu pracy mięśnia. Jeżeli nie czuję atakowanego mięśnia, nie mam choćby najmniejszej pompy ( ) to uważam że marnuję czas. Być może część ćwiczeń jest forsowana i na siłę ale na następnym treningu udaje mi się dołożyć. Takie zrywane wiosło czuję lepiej niż fitness izolację. Dziś robiłem MC z podium - prostowniki czułem dość przeciętnie (pomimo tego że są spięte od niedzieli po rack pullu i DD) za to rewelacyjnie najszersze i dwójki.

Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    zapomnij!
    poczytaj dziennik Griega ;-)
    wtedy ujrzysz pełen obraz ;-)
    O, to, to Wystarczy sam tytuł dziennika. Choć zapraszam

Zagaiłem do trenera (mistrz świata w podnoszeniu ciężarów) o moje fronty. Pokazałem mu 105x5 i stwierdził że główną przyczyną tego cyrku jest zbyt wąski rozstaw stóp.

Teraz nie wiem czy za tydzień nadal próbować te fronty i szerszej stawać czy po prostu je wywalić bo już zwyczajnie nie mam sił/cierpliwości i ochoty na to ćwiczenie... Nie widzę jednak ciężkiej alternatywy

Sezonowiec
    Moze miec rację. Wtedy skroci Ci sie odcinek kolana dupa

Poczciwy dzik
    Beldziu a ty też tak wąsko masz stopy?

ja staję szerzej, stopy lekko na zewnątrz i kolana trochę na bok. Wąsko to nawet zwykłego przysiadu poniżej kąta 90 za nic zrobię

przed frontami tylko zajmuje sie stawem skokowym oraz obszarem nad rzepką
    idealnie nie jest, ale wincy mi nie trza

aha, do trzumania łapami mobilnośc mi się spierdyczyła.
    prawą stronę szybko umiem doprowadzić by trzymać sztangę chwytem cieżarowym, a lewe przedramie nie chce się poddać.

Poczciwy dzik
    Ło panie taki uchwyt toż to nareszcie po frontach mógłbym normalnie dłoń podać.

Ja doszedłem do wniosku że daruję sobie tradycyjne ciężkie fronty. Dziś miałem je robić ale już wczoraj się nimi stresowałem

Pobawiłem się Anderson FSq i:
    1. znacznie lepiej czułem czwórki
    2. znacznie mniej czułem plecy pomimo wczorajszych 2 PULLów
    3. sylwetka bardziej pionowa (nie twierdzę że jest idealnie ale jednak lepiej)
    4. większy TUT, ale
    5. mniej kg

Znacznie lepiej mi się wstawało czwórkami. Ciężej jest oszukiwać plecami. Taki rack pull w wersji na przód uda. Pobawię się tą wersją porzez jakiś czas

Poczciwy dzik
    Nadal to taki front i nadal wstajesz jakoś dwufazowo ale jak ci lepiej to pewnie że rób.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta

przed frontami tylko zajmuje sie stawem skokowym oraz obszarem nad rzepką
    idealnie nie jest, ale wincy mi nie trza

aha, do trzumania łapami mobilnośc mi się spierdyczyła.
    prawą stronę szybko umiem doprowadzić by trzymać sztangę chwytem cieżarowym, a lewe przedramie nie chce się poddać.
    wyciagnij prawy bok, tak jakby noge z biodra, popracuj nad rotatorem w lewym biodrze i rotatorem w lewym barku i sie podda :-)
    "go home, call your home boy,
    and talk about your limitations."

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    wyciagnij prawy bok, tak jakby noge z biodra, popracuj nad rotatorem w lewym biodrze i rotatorem w lewym barku i sie podda :-)
    za dużo roboty ;-) z paskami idzie szybko

Uprawnienia umieszczania postów