Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: zimne kapiele i inny spam.

Cool zimne kapiele i inny spam.

Knife, wiesz coś na temat lodowatych kąpieli stosowanych do godziny po treningu siłowym na adaptacje wysilkowa, hipertrofie, siłę itd? dla mnie np lodowate kąpiele są zbawienne po ciężkim treningu, gdzie normalnie nie jestem w stanie robić nic produktywnego nawet do 3 godzin po przez zamglenie umysłu. po lodowatej kąpieli wszystko znika i moge wrócić do pracy/obowiązków. zastanawia mnie jednak czy ekspozycja na zimno po treningu nie będzie ograniczala przyrostow na zasadzie podobnej do nadmiaru antyoksydantow

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Szanowni koledzy tutaj mają rację, powinienieś Knife na serio pomyśleć o własnej stronie. Dobrze poprowadzona miałaby na prawdę potencjał, tym bardziej ze masz już wyrobione nazwisko. Potem nawet możesz sprzedawać koszulki po 50zl xd.

A swoją drogą czy ktoś kiedykolwiek wcześniej widział tak bezściemny materiał o SAA? Gość serio bez pierdolenia gada.
    Ostatnio edytowane przez redoxen ; 16-03-17 o 21:58

Cytat Zamieszczone przez jwr Zobacz posta
    Knife, wiesz coś na temat lodowatych kąpieli stosowanych do godziny po treningu siłowym na adaptacje wysilkowa, hipertrofie, siłę itd? dla mnie np lodowate kąpiele są zbawienne po ciężkim treningu, gdzie normalnie nie jestem w stanie robić nic produktywnego nawet do 3 godzin po przez zamglenie umysłu. po lodowatej kąpieli wszystko znika i moge wrócić do pracy/obowiązków. zastanawia mnie jednak czy ekspozycja na zimno po treningu nie będzie ograniczala przyrostow na zasadzie podobnej do nadmiaru antyoksydantow
    nie wiem jaki ma wpływ taka ekspozycja na zimno na hipertrofię, ale wiem, że na samopoczucie i regeneracje - rewelacyjny.
    od początku roku zaczynam każdy dzień lodowatym prysznicem, rozbudza fenomenalnie.
    po treningu zaś staram się przynajmniej przez kilka sekund przelecieć ciało lodowatą wodą

Eklips - do tego właśnie ostatnio doszedłem, nic tak mnie nie stawia na nogi jak właśnie lodowata kąpiel + widzę po sobie jak zajebiście mocno nakręca metabolizm

Codziennie, za każdym razem, bez wyjątku, biorąc ten poranny prysznic mowie do siebie na głos TY CHORY POJEBIE, TO OSTATNI RAZ ! AAA KURWAA ZIMNOO
    Ostatnio edytowane przez Eclipse21 ; 16-03-17 o 22:13

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    W sumie nie miałbym problemu z zimnym prysznicem, pamiętam jak kiedyś gdy jeszcze mieszkałem u siebie już w marcu gdy temp powietrza wynosiła 13-15'C zapierdalałem nad rzeke popływać.

Tylko czy to na prawdę coś daje?

potrzebujesz badań?
    następny

Cytat Zamieszczone przez Eclipse21 Zobacz posta
    Codziennie, za każdym razem, bez wyjątku, biorąc ten poranny prysznic mowie do siebie na głos TY CHORY POJEBIE, TO OSTATNI RAZ ! AAA KURWAA ZIMNOO
    A ile trwa taki prysznic? I jak długo praktykujesz?

Uprawnienia umieszczania postów