Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Ból łokcia przy dipsach oraz ćwiczeniach stricte tricepsowych

Ból łokcia przy dipsach oraz ćwiczeniach stricte tricepsowych

Od 3-4 tygodni napiernicza mnie prawy łokieć. Dokładnie na samym jego czubku.
    Pobolewał jakiś czas i strzelił na rozgrzewce przy wąskim wyciskaniu.

O dziwo podobną sytuację (pobolewania łokcia) miałem w tamtym roku w lewym ramieniu. Samo przeszło, tyle, że nie doszło do poważniejszego urazu.

Boli przy wszystkich ćwiczeniach na triceps: czy to wyciskanie francuskie, czy prostowanie w dół z drążkiem czy linami wyciągu, a już przede wszystkim na dipsach.

Przy wszelkich wyciskaniach na klatkę czy barki kiedy kość ramienna odwiedziona jest do boku względem korpusu do kąta 90 stopni, ból jest znikomy, pozwalający na wykonywanie ćwiczeń.

Ostatnio się uparłem i zacząłem robić dipsy. Pierwsza seria - ból duży, druga - już bardziej komfortowa, zaś trzecia poszła bez problemu. Niestety dipsy tylko z ciężarem ciała. Nie ma mowy o dołożeniu choćby 10kg.

Przez tydzień dwa razy dziennie miałem robione krio na ten łokieć. Troszkę pomogło ale nie wyleczyło.

Miał kto coś podobnego?

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

nikt nic?

Wygląda to na łokieć tenisisty. Ale trzebaby usg zrobić łokcia i wybadać na które miejsce strzelić falą uderzeniową. Uwaga będzie boleć, ale skuteczność w zasadzie 100%!
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

ile zabiegów potrzebnych?
    przerwa od treningów wymagana?

Mi 5 wystarczyło. Przerwy od treningów mi nie zalecono, ale unikanie pewnych ćwiczeń. Właśnie tych powodujących u mnie ból. A były to właśnie dipsy, czy np. francuskie głębokie.
    Ja jeszcze miałem czasami jak za mocno zrobiłem dipsy albo uczucie bardzo dużego zimna w tym miejscu, albo wręcz odwrotnie gorąca.
    Nie rozpisuję cykli, ani w nich nie doradzam. Proszę więc o to nie pytać.

ok, dzieki, trza sie wybrac wiec na zabiegi,

okazuje sie że to nie łokieć tenisisty a sprawy przeciążeniowe,

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez KeNiO Zobacz posta
    okazuje sie że to nie łokieć tenisisty a sprawy przeciążeniowe,
    przeciazeniowe, najczesciej przycyzna idzie z plecow, slabych lub wady postawy. to ze masz w jednym stawie i przechodiz symetrycznie w drugi to absolutny standard
    "Triumf to mój bóg."

na szczęście już minęło.
    oby nie wróciło
    srałem się z tym od stycznia.
    w sumie nadal pobolewa przy wszelkich izolacjach na tricepsy więc je pomijam.

moge robic dipsy, wszelkie wyciskania czy militarny pressy. a to najwazniejsze

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów