Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Trening góra/dół

Trening góra/dół

Cześć wszystkim chciałbym abyście pomogli w poprawie lub przebudowie planu góra-dół, który wkleiłem poniżej. Pisząc go kierowałem się tym co chciałbym osiągnąć czyli przede wszystkim siła ale też chciałbym zbudować trochę mięśni. Do poprawy mam głównie przysiad i ławe dlatego 2 razy tydzień przysiad tył i ława pozioma. Nie wiem też jak rozłożyć powtórzenia.Proszę o wasze opinie i poprawki.

Góra:
    Wiosło sztangą w opadzie tułowia 4x5
    Wyciskanie sztangi ława pozioma 4x5
    Podciąganie nachwyt 3x8
    Wyciskanie sztangi ława skos dodatni 3x6-8
    Pusch Press 3x5 <--- nie wiem czy zostawić czy wyrzucić
    Wznosy hantli bok 4x12
    Wyciskanie francuzkie hantlami + uginanie hantli leżąc naławce skośnej 4x10-12

Dół:
    Przysiad sztanga z tyłu 4x5
    MC klasyczny 4x5
    Wykroki 3x6-8
    coś na 2 3x8
    Brzuch

Góra:
    OHP 4x5
    Podciąganie podchwyt 4x5
    Wyciskanie sztangi ławaw pozioma 4x5
    Wiosło półsztangą 3x6-8 <---Tutaj zastanawiam się nad wiosłem sztangą 4x5 wtedy to jako 1 a podciąganie 3x6
    Dipsy 4x6
    Wyciskanie sztangi wąsko 4x6
    Uginanie ramion ze sztangą 4x6-8

Dół:
    Zarzut sztangi na klatke 4x5
    Przysiad sztanga z tyłu 4x5
    MC na prosych nogach 3x 8-10
    Fronty 4x6-8
    łydki
    Brzuch

Urozmaicaj trochę ten trening a nie jedziesz wszystko 4x5, weź popatrz jak to jest rozłożone w Texas Method i popróbuj takiej samej progresji, czyli dzień ciężki i lekki w tygodniu, po mojemu zajedziesz się rypiąc ciągle niskie zakresy, przy takiej objętości i ilości treningów w tyg. Nie wiem, ja bym wziął HBW Wodyna i byłoby ok, on kozacko rozpisał progresję ciężaru w tym treningu, nic tylko jeść, ćwiczyć i rosnąć

Niestety sytuacja się zmieniła i mogę trenować tylko 3 razy w tygodniu. Więc zdecydowałem się na hted v3.0 chociaż zastanawiałem się także nad Texas Method

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów