Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 17 z 17

Wątek: Czy są tu jacyś fizjoterapeuci ?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Dyskopatie ma bardzo duzo ludzi nawet o tym nie wiedzac. Dyskopatia sama w sobie nie musi powodowac bólu , poprawa wzorców ruchowych na pewno pomoze.
    Tak jak wyżej fizjo nie wie co zrobic i sypie ciezkimi określeniami na podniesienie wizualnej watrosci przekazu..:_)

Podstawa chlop powinien sie nauczyć siedzieć itd bo wiadomo jak jest z takimi prostymi czynnościami i robic krotkie a czeste przerwy na rozruch kręgosłupa.

nadal twierdze ze jest idiota najlepiej napisać komuś nie sie nie da bo bedzie gorzej itd,

Idziemy na łatwiznę tak jak na siłowni lepiej dac goscia na maszyny niz przysiad/mc

https://www.znanylekarz.pl/ryszard-b...apeuta/olsztyn
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 05-12-16 o 18:29
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Nie musisz mi o tym mówić. Przechodziłem dyskopatie. Był ucisk na nerwy i okropny ból podczas stania. 3 lata po tym incydencie ocierałem sie już o 200kg w siadach bez kucia tyłka Ale to była długa droga i start od pustej sztangi.

Dziękuję Panowie za odzew. Klient chce żebym poszedł z nim na wizytę do tego fizjo i wymienił się spostrzeżeniami w cztery oczy. Tak zrobię, a później najwyżej będziemy szukać innego specjalisty.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów