Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Redukcja - ograniczona możliwość ćwiczeń

Ścięgno sarny Awatar jarek23v

Redukcja - ograniczona możliwość ćwiczeń

Panowie pomóżcie. W czerwcu miałem wypadek na rowerze, złamana ręka w stawie łokciowym. Trzy tygodnie gips, 2 miesiące orteza. Do tego ponaciągane plecy w odcinku lędźwiowym. Zero ruchu praktycznie. Dieta kulała wiadomo. Do tego 1.5 miecha temu urodziła mi się córka i wiadomo, że z czasem było ciężko.

Wpadło 7kg, które trzeba teraz zrzucić. Niestety łokieć i plecy nadal bolą. Ciągi, przysiady, ogólnie ciężary odpadają. Swing kettlem, thrusters również. Burpes też lipa. Na plecy to jedynie ćwiczenia rozciągające i masaże.

Ujdzie takie coś.

Poniedziałek:

- 250m ergonometr + bez odpoczynku 20 sek. battle rope - to X 4 (bez odpoczynku)
    - następnie 2 min oddechu
    - 250m ergonometr + bez odpoczynku 20 sek. battle rope - to X 4 (bez odpoczynku)

+ cardio (zaczynam od 25 min)

Po dwóch takich seriach dziś mało nie puściłem pawia. Kondycja słabiutka.

Wtorek:
    Typowy spinning. Godzina w mocnym tempie, sprinty, podjazdy itd. Wychodzą niezłe interwały)

Środa: Wolne i następnie czwartek/piątek powtórka

Dieta jest. Tylko czy ten trening się nada, bo redukowałem już na ciężarach i fat leciał fajnie. Niestety tak jak pisałem ciężary narazie odpadają.

2. Szukasz odpowiedniej odżywki?

Spróbuj może ketozy. Fat powinien polecieć mimo niskiej aktywności. Do tego 2-3 posiłki w zupełności wystarczą i będziesz miał czas na inne rzeczy.

Ścięgno sarny Awatar jarek23v
    Ogólnie dieta właśnie oparta na tłuszczach. Co prawda Nie typowa keto bo mam max 80 gr węgli dziennie. Reszta białko i tłuszcze. Jaja, masło, wieprz, boczek, trochę kokosowego oleju i orzechów. Zobaczę jak będzie. Na razie nie chce ucinać całkowicie węgli.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów