Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Wątek: Szczoteczka Elektryczna do zębów

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    Ja mówię o jakości wyszczotkowania, a nie tym, że trzeba się namachać

Jak elektryczna, to tylko pulsoniczna i o tym mówię

To samo co Adaś powiedziała mi niejedna stomatolożka - Curaprox nawet zwykłe wymiatają, mają jakieś kosmiczne włosie

Jutro moja

wpadnę przetestować

umyj jaja !

hehe , dawno tego tekstu nie słyszałem

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Dlaczego uważacie, że tylko pulsoniczna? Moja dentystka nie widziała jej wyższości nad mechanikiem. Zdania tutaj są mocno podzielone z tego co śledze temat.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

jakies dobre zamienniki albo zaufany sklepik z tanimy oryginalnymi koncowkami do oral b vitality ?
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Co kupić wreszcie?

Ta co ja dostałem jest w ROssmannie za 129 zł ze 199 zł !

I jak oceniasz?

Ząbki cudne jak u pedryla?

Z jamy nie bije ?

Loszki pytają czy mogą wylizać

polecam!

nie ma badan (poza tymi robionymi przez firmy produkujace dany sprzet) ze elektryczna czysci lepiej, ale przy założeniu

dobrze wymyte zeby manualna = dobrze wymyte zeby elektrykiem

przewaga elektrycznych jest np wśród dzieci uposleśledzonych, wiec jesli ktos zle myje zęby, moze odczuć przewage elektryka a podejrzewam ze wiekszosc osob zeby myje zle

Polecam wspomniane wczesniej szczoteczki Curaprox.

Jesli ktos chciałby sie dowiedziec czy myje zeby dobrze czy zle, jest prosta metoda, kupuje sie tabletki wybarwiajace ok 1-2 zl, po umyciu zebow rozgryzasz, rozpuszczasz a ona wybarwia zeby na 2 kolory, jeden pokazuje miejsca w ktorych nie domyles zebów i mozesz to poprawiac, drugi wybarwia miejsca w ktorych mycie nie pomoze, jedynie oczyszczanie u dentysty.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Możesz też zainstalować aplikację Genius i ruszyć do mycia zębów ze swoją zajebistą szczoteczką, a raport podesłać dentyście.

W dodatku zobrazuje to, które rejony są pomijane lub wymagają większej uwagi. I co najważniejsze sygnalizator siły nacisku.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Turysta
    Kupiłem w aptece tabletki barwiące osad nazębny i zrobiłem eksperyment. Żadna szczoteczka nie była w stanie usunąć osadu nazębnego w 3 minuty - normalny czas mycia. Trudne miejsca - pomiędzy zębami - wymagały 6 do 9 minut. Szczoteczka ręczna nie dala rady nawet po 9 minutach, ale pewnie dlatego, że się nie przykładałem.
    Tak naprawdę chciałem przetestować "prawdziwą" szczoteczkę ultradźwiękową (1.6 MHz) o zabójczej cenie. Też potrzebowała 6 Minut, ale zęby były po umyciu niesamowicie gładkie.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów