Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 52

Wątek: Szczoteczka Elektryczna do zębów

Szczoteczka Elektryczna do zębów

Czas zakupić, na początek coś taniego, podstawowego.

Macie doświadczenie?

Wystarczy taka Oral-B Vitality Precision Clean ?

http://allegro.pl/szczoteczka-oral-b...597664249.html

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Zwierzokoks Awatar Adame90000
    Zarobas jesteś to kup sobie curaprox'a

polecam ;-)
    Ostatnio edytowane przez Adame90000 ; 24-11-16 o 21:20

Polecam Vitality ale Profesjonal Care 500. Mam już 2 lata ( zakupiłem w rossmannie - dosyć często na to promo jest, jak i końcówki )

te vitality podstawowe też miałem, ale dużo lepiej zapierdala i fajnie daje sygnał 30s i dłużej na akumulatorze na tej wyżej.

Ja to nie wyobrażam sobie myć już zębów bez elektrycznej szybciej, łatwiej, dokładniej no i nie chciałoby mi sie machać itp. jak samo mycie zębów mnie wkurwia.

Polecam też kupowanie z pewnego źródła końcówek - podrabiają na skale masową ( jak wszystko ) połasi się człowiek 5zł taniej i te wkłady szybko robią się szmaty lub czuć różnice z sklepowym. W sumie w tesco też często wkłady kupuje porządny wkład na 2/3 miechy starczy więc to żaden wydatek.

U mnie od lat każdy w rodzinie ma tą najtańszą Oral-b i wszyscy są zadowoleni. Działają bez zarzutu do tej pory. Naprawdę warto, dużo lepiej czyści od konwencjonalnej. Końcówki kupuję tańsze zamienniki, ale mam dobre sprawdzone i nie widzę różnicy między oryginałami.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Mam od lat i stosuję. Komfort użytkowania super. Teraz czaje się na jakąś pulsoniczną.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Kto zastanawia się nad zakupem elektrycznej szczoteczki powinien przyjrzeć się najnowszemu modelowi Oral-B Genius 9000. Dla osób z nadwrażliwymi dziąsłami super sprawa. Pozatym wiele innych możliwości i dodatków.

Liczę, że znajdę pod choinką

czyli ktora polecacie, zeby miala timer i zeby koncowki byly stosunkowo tanie i latwo dostepne

no i zeby miala aku a nie na abterie
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Popytajcie dentyste, pewnie ma możliwość sprzedaży modelu 9000 Orala w dobrej cenie. Przykładowo właśnie zamówiłem dla mnie i dziewczyny w cenie 390zł.

Końcówki są drogie. Licząc 40zł/szt w modelu 9000 mamy 4 końcówki.
    Można kupić szczoteczkę po 250zł, ale lepiej w tym przypadku dorzucić do najwyższego modelu.
    W przypadku wersji minimum kupujemy podstawowego Oral B w cenie ~90zł w markecie. Zasilana indukcyjnie, na akumulator z timerem.

Pod koniec tygodnia będę miał jakiś najnowszy model w prezencie, od podopiecznej stomatolożki <3
    pochwalę się jak dostanę !

12. Wybierz suplementy dla siebie

Może to dziwne, ale nigdy nie miałem elektrycznej szczoteczki różnica między tradycyjną, a elektrykiem jest mocno odczuwalna, warto kupić?
    Nowy rok idzie, możesz czas na jakieś zmiany

Zwierzokoks Awatar Adame90000
    pomiędzy zwykłym elektrykiem, a taka normalna to wielkiej różnicy nie uświadczysz, ale kup sobie pulsoniczną np. Curaprox, która jest mercedesem wsród takich szczoteczek, to różnica jest kolosalna.

a jak nawet nie chcesz elektryczną myć, to kup sobie zwykłe szczoteczki curaprox

bzdura

troche poczytalem i roznica meidzy nawet najtansza elektryczna brauna za 7 dych a "ręczną" jest znaczna i odczuwalna

z resztą mylem kilka razy elektryczna jakas tania z lidla i czuc roznice zauwazalnie
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    No raczej, że jest. Nie ma szans zwykłą się tak nawiosłować jak elektryczną.
    Mam Oral-B za 100zl od 2 lat i jestem zadowolony.

Sezonowiec Awatar michalorlik
    Ja też całe życie używałem zwykłej szczoteczki, a jak z pół roku temu sprawiłem sobie najtańszego elektryka brauna to się zdziwiłem jak wielka jest różnica. Teraz nie wyobrażam sobie używać tradycyjnej szczoteczki

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów