Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 91011
Pokaż wyniki od 151 do 164 z 164

Wątek: Odblok po 28 tyg. cyklu

Zwierzokoks Awatar vhailor
    daje jednak trochę dopaminy IMO no i na wątrobę mi dobrze wpłynął

Cytat Zamieszczone przez prosekto Zobacz posta
    jakie dawki schisandy zeby poczuc jakas regeneracje stosujecie?
    Ja dawalem 2 kap dziennie, chyba w sumie 500mg wychodzilo, esktrakt oczywiscie, wedlug mnie polepsza troche samopoczucie ale jak chcesz cos co szybciej czuc to rozeniec gorski albo leuzea

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    daje jednak trochę dopaminy IMO no i na wątrobę mi dobrze wpłynął
    podbijanie dopaminy daje dla wiekszoci osob lepsze efekty niz podbijanie serotoniny. wątrobowe wyniki akurat mam najlepsze w zyciu. dlugie stosownie heparegenu w malych dawkach po skonczneiu cyklu zrobilo swoje. do tego ten srodek sie nadaje. po 8 miesiacaj na offie jak widac w wynikach (rowniez hormonow ktore zalaczylem) organizm doszedl do siebie. bez sermow. tylko hcg i proviron. potem maca, ikaryna, opuncja i tego typu ziolka, stad pytanie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 16-05-18 o 21:33
    "Triumf to mój bóg."

Zwierzokoks Awatar vhailor
    a nolva zejścia próbowałeś plus ziółka? nie dawałeś nic na estro przy hcg?
    Ostatnio edytowane przez vhailor ; 17-05-18 o 07:40
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Mucuna Pruriens to moze byc niezle na podbicie dopaminy.

Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    a nolva zejścia próbowałeś plus ziółka? nie dawałeś nic na estro przy hcg?
    nolva mi nie potrzebna jak lh i fsh juz w normie, estro mi minimalnie skakalo nawet na dawkach 5-7k tygodniowo

@slith jest taki fajny srodek na podbicie dopaminy uzywany dla palaczy przy rzucaniu, nawet na recepte kilka stow wychodzi ale jakby ktos mial doly po odstawianiu roznych substancji to lepsze niz iMAO czy ssri bo nie powoduje drazliwosci ani stanow maniakalnych - czestych u osob stylumujacyhc sie w przeszlosci tym czy tamtym
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 17-05-18 o 13:07
    "Triumf to mój bóg."

Bupropion chyba, bo kasuje wychwyt zwrotny dopaminy/noradrenaliny, tu wiekszosc lekow na adhd sie pewnie sprawdzi. Inhibitor MAO podbijaja i dopamine i serotonine, bo MAO oba deaminuje. A SSRI to tylko serotonina.
    Ostatnio edytowane przez Slith ; 17-05-18 o 13:48

@slith jest taki fajny srodek na podbicie dopaminy uzywany dla palaczy przy rzucaniu, nawet na recepte kilka stow wychodzi ale jakby ktos mial doly po odstawianiu roznych substancji to lepsze niz iMAO czy ssri bo nie powoduje drazliwosci ani stanow maniakalnych - czestych u osob stylumujacyhc sie w przeszlosci tym czy tamtym
    ja grubo poleciałem z bupropionem, dostałem epizodu schizofrenii i wylądowałem na parę dni na oddziale toksykologii

więc ze wszystkim da się przedobrzyć, a już na pewno z rzeczami co blokują wychwyt zwrotny neuroprzekaźników

Cytat Zamieszczone przez Slith Zobacz posta
    Bupropion chyba, bo kasuje wychwyt zwrotny dopaminy/noradrenaliny, tu wiekszosc lekow na adhd sie pewnie sprawdzi. Inhibitor MAO podbijaja i dopamine i serotonine, bo MAO oba deaminuje. A SSRI to tylko serotonina.
    Cytat Zamieszczone przez Volcanodon Zobacz posta
    ja grubo poleciałem z bupropionem, dostałem epizodu schizofrenii i wylądowałem na parę dni na oddziale toksykologii

więc ze wszystkim da się przedobrzyć, a już na pewno z rzeczami co blokują wychwyt zwrotny neuroprzekaźników
    si si. Volcan a Ty jeszcze w zyciu z czyms nie przesadziles???
    "Triumf to mój bóg."

no niestety mam mega tendencję przeginać... taka natura
    trochę mnie doświadczenie nauczyło, bo to z buprio było już z 7 lat temu i w tamtym okresie miałem mnóstwo podobnych historii, więc mam z czego wyciągać wnioski...

niestety stare schematy w głowie tak czy siak zostają, więc nie powiem - zdarzało się jeszcze nie raz zrobić coś głupiego jeśli chodzi o środki psychoaktywne czy inną farmakologię, ale obcenie tj. od jakiś 3 lat myślę udało mi się w miarę zrobić porządek w swojej głowie

zapisz sie na yoge z medytacja :-)
    "Triumf to mój bóg."

zapisz sie na yoge z medytacja :-)
    szczerze? kiedyś bym taki pomysł wyśmiał... dzisiaj uważam, że to wcale nie takie głupie

A ja chyba już z razy robiłem podejście do xanaxu czy clomozepanu i zawsze tylko spać mi się chce po tym a wiec pytam ja jak to tak bardzo uzależnia
    A podbijanie serotoniny to chyba jedynie dobre dla kobiet

Cytat Zamieszczone przez Volcanodon Zobacz posta
    szczerze? kiedyś bym taki pomysł wyśmiał... dzisiaj uważam, że to wcale nie takie głupie
    to jest nawet wiecej niz mądre
    "Triumf to mój bóg."

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów