Strona 3 z 28 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 408

Wątek: Condor / Jak trenujesz tak będziesz walczyć ...

Poczciwy dzik Awatar Condor
    Ostatnie serie :

Rwanie ze zwisu 80x1 80x1 80x1

Zarzut ze zwisu 100x3 (będzie film)

Drążek wąski chwyt neutralny 40x3 (broda nad drążek)

Front ATG 120x3

MC klasyczny 200x1 z małych podstawek

Łydki 160kgx8 140x8 120x8 (maszyna) bez przerw miedzy seriami

Dwójki leżąc 60kgx10

Barki 24x6 + 24x6 22x6

Bic 24x8

Tric 20x6

Brzuch - nogi w pozycji równoległej do podłogi i w góre x 4 z zatrzymaniem 2 sek. na dole.

Masażer + rozciąganie .

Zarzut ze zwisu 100kg x 3

Pod głównym filmem jest mój .

https://www.facebook.com/Altis-Si%C5...874267/videos/

Wiem że do dwuboisty niema co porównywać ale z czasem zobaczymy ...
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 13-12-16 o 08:48

Poczciwy dzik
    Kurna, niezły zarzut. Jest ten scoop (wybicie z bioder, taki ze mnie fachowiec od terminologii), jest szrugs, jest dynamika. Można się jedynie przypierniczyć że łokcie prawie prostopadle do podłogi, a sam wiesz że powinny iść równolegle. Poza tym: filmik kurewsko długo się ładuje. Dobrze idzie, może już czas zacząć robić zarzut z podłogi?

Dziękuje ze chociaż jedna osoba skomentowała . Scoop - czyli scooby doo ale wiem oco chodzi ... o łokciach nie pomyślałem ,dziękuje za zrócenie uwagi. Z ziemi tak samo zarzuce ,niema problemu ale ciężko jest. Filmik mi sie szybko ładuje, sprawdz czy masz wyłączoną opcje HD

A teraz coś zeby co niektórych zmotywować Boyanka siadła 180kg przy wadze 58 https://www.youtube.com/watch?v=_31Mn1H4MyM ciekawe co na to starzy wyjadacze

Poczciwy dzik
    Starzy wyjadacze pójdą jeszcze więcej przybić, bo przecież to wszystko koks, a siła jest wprost proporcjonalna do dawek

Trening ze wczoraj :

Zarzut z ziemi 60x2x2 70x2x2 80x2x2 90x2x2 100x1x3

Ciągi podrzutowe 120 w kilku seriach , próbowałem wiecej ale MC mi wychodził ale pierwsze koty za płoty jak to mówią ... skończyło sie na 200 w MC x 1

Wiosłowanie 100x5(za lekkie) 120x5 130x5(dobrze weszło)

Drążek różne chwyty 8x8

Brzuch - zwis na drążku w pozycji L i nogi w góre,schodzisz do pozycji wyjsciowej i trzymasz 2 sekundy i powtórka 3 serie x 4 powt.

Ładny, płynny ten zarzut, wygląda jakby był luz

Ja uczę się powoli tego ruchu i oglądam po 10 razy każdy film z zarzutem

Progresuj szybko bo Cajmer Cię goni ;] swoją unikalną techniką overhand hybrid power curl-muscle clean

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Harald kutosie

nie moja wina, że nie potrafię się tak wygibać, za sztywny jestem. Cały ruch wykonuje na spięciu...

Condor, właśnie uważaj. Bo jak dojdę do sety w ugnianiu nachwytem to będzie lipa XD

Cytat Zamieszczone przez HaraldBluetooth Zobacz posta
    Ładny, płynny ten zarzut, wygląda jakby był luz

Ja uczę się powoli tego ruchu i oglądam po 10 razy każdy film z zarzutem

Progresuj szybko bo Cajmer Cię goni ;] swoją unikalną techniką overhand hybrid power curl-muscle clean
    Dzieki za opinie Jeżeli istnieje takie coś jak inteligencja mięśniowa to ja to właśnie mam - nie umiem tego inaczej nazwać,od początku wyczułem u siebie łatwość wykonywania różnych fizycznych akcji gdy wielu miało z tym problem. Ogólnie ciekawe zjawisko bo porównałbym je do inteligencji umysłowej.

Cajmer przecież ty ze 120 zaciepniesz

Trening regeneracyjny

Brzuch - zwis w pozycji L i w góre nóżki 3 x 4 powt. (przy wadze 96-97 to ciężko jest ale dałem rade)

Odwrotne pompki x 15

Drążek różne chwyty 4 x 8 powt.

Ostatnio minimalnie dłużej utrzymałem ciało przy pozycji front lever ale przy takiej wadze to i tak dobrze. Adam Raw ze mnie żaden ale może kiedyś.

Jestem pod wrażeniem zdyscyplinowania olimpijczyków - tam niema gadania tylko robią to co trzeba i oto chodzi

Polsce trzeba mężczyzn a nie pachołków - i to były słowa świętego ,który żył chyba w 17 wieku a te słowa wciąż aktualne jeżeli chodzi o siłownie

11. Pyszne odżywki białkowe

Zarzut z podstawek 60x2 70x2 80x2 90x2 105 by poszło gdyby nie technika :/ zakończyłem bo chwyciłem doła .

Klata 60x5 90x3 110x3

Co do wyciskania leżąc polecam ten artykuł http://power-lublin.republika.pl/trening.html jestem ciekaw jakie zdanie na jego temat mają forumowi wyciskacze bo według mnie całkiem ma to sens .

Przysiad olimpijski ATG 60x5 80x3 100x2 120x2 140x3 Pas staram sie używać dopiero przy 130kg wzwyż.

Drążek chwyt na szerokość barków neutralnie 20x8 50x1

Wiosłowanie 100x4 120x4 140x3 (ciężko ale dałem rade,okrzyk pomógł) i to nie było wiosło ala Małecki jakby ktoś miał wątpliwości

Tył uda 60x10 powt.

I jeszcze jedno ćwiczenie na grzbiet ale nie wiem jak sie nazywa. Izometryczne przytrzymanie hantli 86kg x 2 po kilka sekund . Coś ala glute ham raises chyba ale że pod ukosem .

Oczywiście wszyscy klata bic i rospiętki - klasyka Jeden wyciskacz co 180kg to sobie niemalże podrzuca ale waży chyba ze 140 Brzuch plus krótkie ręce to wiadomo . Przerwy 10 minut robi gadając z ziomkami hehe ale swoje wyciska .

Moja waga między 95 a 97 i kratka na brzuchu jest więc arty Knajfa zrobiły ze mnie gladiatora hehe Kiedyś jak zarobie kase to się odpłace za pomoc bo teraz to jestem silnym ale biednym polaczkiem
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 20-12-16 o 17:54

Siady ATG 60x5 80x4 100x3 120x3 130x1 140x1 150x1 ładny w miare dynamiczny ruch bez pomocy osób trzecich.

Wyciskanie hantlami głową w góre 40x10

Drążek neutral 20x4 30x4 40x3

MC klasyk z 7-8cm podstawek 100x3 130x3 160x2 180x1 200x1

Lydki (maszyna - na stojąco) 100x20 165x15

Tył uda 60x10

Wiosło 120x4 140x4 - hardcore z okrzykiem bez oszukiwania ale też nie izolacja

Brzuch zwis na drążku w pozycji L i w góre nogi i powrót do pozycji L x5 x4

Przedramie - są takie niebieskie chwyty pogrubiające gryf - kilka serii po kilka sekund 110kg

Masa gagatków . Jeden koleś wiosłował jednorącz 15kg hantlem robiąc przy tym tzw. ruch oszukany - MASAKRA Ehh te siłowniane pajacyki

|Marsz 5km z plecakiem 15kg - możnaby nawet 25 kg założyć tylko dzień po treningu to jakoś nie za bardzo ... nie że mi sie nie chce ale to nie miałoby sensu.

Podciąganie na drążku neutralnie 8 serii po 8 powt.

Waga 96.8 Kaloryferek jest ? Jest, no i to najlepszy prezent na święta

Zarzut standardowo - mógłbym dołożyć ale boje się wejść pod sztange bo jakby ciężar spadł to by haje robili bo pomostu niema bo bieda w polsce.

Przysiad ATG doszedłem do 150 x 1 ,chciałem 160 ale sie bałem bo asekuranci to patyczaki więc odpuściłem a jak mi ma coś strzelić to mam to gdzieś .

WL 120 x 3 elegancko bez odrywania tyłka ,bez żadnego szurania nogami itp. całkowite spięcie całego ciała .

Drążek neutralnie na szerokość barków - doszedłem do 50 x 3 ale ruchy były do kąta prostego czyli połowiczne, przy wadze 97 to już coś.

MC klasyczny 200 by było ale stwierdziłem że będe robił od teraz tak jak ciężarowcy a nie trójboiści więc zakończyłem bo to nie miało sensu.

Troche chwyt ,troche brzuch i troche rozciągania .

Oczywiście już gadka w stylu nie rób tyle na siady bo zobaczysz , strzeli ci coś ''tak jak mi'' i bedziesz miał pozamiatane do końca życia. O tym czy dobrze technicznie robił czy nie to już nie powiedział ale 200 podobno dżwigał ehh te opowieści. Przez tyle lat na siłce widziałem może 3 gości co siadają więcej , reszta to youtube i forum .
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 27-12-16 o 20:23

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów