Strona 1 z 28 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 412

Wątek: Condor / Jak trenujesz tak będziesz walczyć ...

Poczciwy dzik Awatar Condor

Condor / Jak trenujesz tak będziesz walczyć ...

Zarzut z ziemi

3 x 60kg
    3 x 70
    3 x 80
    4 x 90

Przysiad ATG

4 x 60
    3 x 80
    3 x 100
    3 x 120
    2 x 130
    2 x 140

Drążek - chwyt wąski neutralny

4 x 20
    3 x 30
    3 x 30

Martwy Ciąg klasyk

130 x 2
    160 x 2
    180 x 2
    190 x 1

Wiosłowanie oburącz

100 x 4
    120 x 4

Jeżeli chodzi o ręce to wolałbym mieć silniejsze barki w unoszeniu hantli niż przy uginaniu bicepsa no ale co zrobić ...

25kg na ręke przy bicepsach stojąc w seriach a tricepsy to francuskie na ławce hantlami no i unoszenie bokiem na barki 20kg x 8

Tak mniej więcej wygląda mój trening . Teraz zmieniłem troche podejście na bardziej wydolnościowe ,od jakiegoś czasu biegam ale wypiski to już na dniach.
    Chce osiągnąć czas Knife'a na 1km ale bedzie ciężko .
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 10-11-16 o 19:55

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Poczciwy dzik
    Ej, mistrzu, ale daj więcej info o sobie, wiek, wzrost, waga, jakim planem jedziesz, co chcesz osiągnąć, jakieś zdjęcia, co ćwiczysz, pod jakim kątem trening siłowy ma Ci pomóc.

Wyciskanie na ''klate''

5 x 60
    3 x 80
    3 x 100
    2 x 115

Zarzut ze zwisu

5 x 60kg
    4 x 70
    3 x 80
    2 x 90
    3 x 80

Przysiad ATG

5 x 60
    3 x 80
    3 x 100
    3 x 120
    1 x 130
    2 x 140

Drążek - podchwyt

4 x 30

Martwy Ciąg klasyk

130 x 2
    160 x 2
    180 x 2
    190 x 1 - mogło być x 2 ale stwierdziłem ze niema sensu sie zajezdzać

Wiosłowanie oburącz

100 x 4
    120 x 4

SS bary bic tric po 1 serii

Gats wszystko jest w ''profilu'' już uzupełniłem przy rejestracji . Jeżeli chodzi o plan to zawsze to było intuicyjnie robione na wyczucie. Co chce osiągnąć ? to co Knife Zdjęcia i filmiki dodam za jakiś czas. Wszystko będzie tylko prosze o cierpliwość.

a co Knife osiagnał ?

A co Ty osiągnąłeś?

Nie mam na myśli pojedyńczych osiągniec typu 300 w MC tylko ogólna moc i dynamika . Na siłowniach próżno szukać kogokolwiek kto robi martwy powyżej 100 kg więc w sumie osiągnąłem wszystko jeżeli chodzi o siłownianych januszy .

Eclips mi chodzi o gólną sprawność Knife'a , wiadomo że Jarot też jest wzorem ale ja wole mieć jak wy to nazywacie ''ubicie'' niż rozrośnięte i ogromne mięśnie bo to w niczym nie pomaga a już napewno nie w walce

Stud wiadomo że nie jestem mistrzem ale jakbym podrzucił 140 jak Knife lub Luk to bym był zadowolony . To byłoby 'dla mnie'' duże osiągnięcie.

Spoko, spoko.

Z mojej strony to był żąrcik w stronę Klipsa

https://www.youtube.com/watch?v=QNlDRQOvFpM 70kg

Dodaje filmik żeby nie być tutaj anonimem i żeby nie było ze coś sciemniam w dzienniku z ciężarami . Bedą w przyszłości inne filmy .

Test sie już na dobre rozkręcił - zmieniłem z Genesis na Shree i jest lepjej . 100 kg dzisiaj na 2 razy w zarzucie ze zwisu. Przysiad czułem dużą dynamike przy wstawaniu ze 140kg ale jakbym robił statycznie to tyle samo powtorzen bym trzasnął - statycznie teoretycznie powinno być wiecej. Drążek 30kg x 3 x 2 serie . Martwy na 180 x 2 ale wiosło najlepjej bo 120 x 5 przy odkładaniu sztangi za każdym razem na ławeczke - nawet chciałem 130 sprobowac . Wyciskanie wąsko 100 x 4. Przy wiośle oczywiście nie bujam aż tak mocno tułowiem bo w sumie i tak by mi to nic nie dało Pas tylko w siadach używam do ostatniej serii ze 140kg . Tol był mój 3 trening od ostatniej wypiski ale nie bede tu co chwile pisał bo i tak kto by to czytał

Na siłce same nakoksowane konie wyscigowe ale ciezary takie jak poczatkujaca dziewczyna dzwigaja hehe i jeszcze jakby wyglądali jak kulturysci na scenie ale tu ani wyglądu ani siły . Tylko ma być wielkie a że ulane to co tam - masa jest? jest i git

Zdjęcia pleców tylko że i tak będe musiał zrobić nowe zdjęcia bo mi sie nie podobają. To tak na początek. Wybaczcie za jakość. Chociaż w sumie taki kolor skóry mam na teściu przy świetle ^^ hehe . Plecy silne dzięki artykułom Knife'a - dziękuje mistrzu.
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 1.jpg (92,7 KB, 99 odsłon)
    • Typ pliku: jpg 2.jpg (92,0 KB, 72 odsłon)
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 19-11-16 o 18:06

pozazdroscic silowni
    az czlowieka lapie bol dupy, ze juz nie ma mozliwosci na cwiczenie w tego typu klimatycznych miejscach i uczeszcza na pol-sieciowki..
    powodzenia w treningach

12. Wybierz suplementy dla siebie

Poczciwy dzik
    Ładny ten wycisk na barki, podoba mi się wolny, kontrolowany ruch i to, że robisz do klatki. 90 kg tam było? No to Knife'a gonisz, on w żołnierzu wyciska 100 kg na kilka repów.

Jeżu no fakt takie miejsca mają klimat Dużo ludzi chodzi ogólnie ...

Gats tam jest 70kg nie 90 . Robiłem to jako ostatnie cwiczenie więc już było ciało zmęczone(zarzut,siady,martwy),dlatego tak powoli robiłem hehe ale jak jestes na bombce to dasz rade Knife'a dogonie może za pare lat jak dobrze pójdzie.

Bardzo was przepraszam za jakość zdj. ale to wina światła a nie aparatu bo akurat srajfon był całkiem niezły. Już nie mogłem edytować sry
    Załączone obrazki Załączone obrazki
    • Typ pliku: jpg 3.jpg (97,4 KB, 96 odsłon)

Jestem oczywiście codziennie w treningu. Bawie sie na drążkach (kalistenika) i zapewniam ze lekko nie jest . Jutro chyba zrobie interwał to dam wypiske a tymczasem skomentujcie łaskawie moje zdj. na dole strony http://body-factory.pl/showthread.ph...750#post737750 .

Interwał był ale nie bede nic pisał bo to jeszcze nie ten poziom ...

Trening z dzisiaj :

Zarzut ze zwisu

5 x 60kg
    3 x 70
    2 z 70
    3 x 80
    2 x 80
    2 x 90
    2 x 100

Wyciskanie na ławie

5 x 60
    3 x 80
    3 x 100
    3 x 110

Drążek - neutralny chwyt wąsko

3 x 25
    3 x 40

Przysiad ATG

5 x 60
    3 x 80
    3 x 100
    3 x 120
    3 x 140

Żołnierskie

5 x 70kg

Wiosłowanie oburącz

120 x 4
    140 x 4

Barki - unoszenie rąk na boki

12 x 20kg

Wiosłuje 140 na maksa odkładając cieżar za kazdym razem na ławke a gość podchodzi i mówi że mu poniszcze skóre na ławeczce . Myślałem że mu tam łeb ukręce a co to jest siłownia czy galeria handlowa - chciałem tak powiedzieć ale pewnie by nie zrozumiał ... same słabiaki i pomyśleć ze ja bedac kiedys jednym z nich miałem sie za silnego Pokazałbym jeden filmik jak laski dzwigaja po 170 kg przy wadze ciała 75kg to by kompleksów dostali tępe h..je sry ale teść sie we mnie gotuje .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów