Strona 4 z 20 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 296

Wątek: Condor / Jak trenujesz tak będziesz walczyć ...

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez Condor Zobacz posta

MC klasyczny 200 by było ale stwierdziłem że będe robił od teraz tak jak ciężarowcy a nie trójboiści więc zakończyłem bo to nie miało sensu.
    Jak ciężarowcy?

Sezonowiec Awatar Condor
    Jakby ci to powiedzieć. Chodzi o to że cały ciężar spoczywa w wiekszości na nogach a nie tak jak w TS że od razu na plecy przechodzi. Dokładniej chodzi mi o tzw. Ciąg podrzutowy jeśli można to tak nazwać a w TS przypomina to raczej RDL niż ciągi. Rozumiesz o co mi chodzi ?

5:05 na końcu https://www.youtube.com/watch?v=HrV3-WJgITY tak chce robić, wszystko idzie z nóg a nie z pleców tak jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=av3Mis3qBks . Teraz już zrozumiałe ? Jeśli się myle to fajnie by było gdyby się wypowiedział ktoś trenujący dwubój . Wiem że Konstantinov ma dużo wiekszy cieżar ale mi chodzi o technike dżwigania ...
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 27-12-16 o 22:15

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    To nic ja słyszałem kiedyś wielkie historie.
    Ulany typ mówi ze rzyga ryżem i "czystym" jedzeniem ze je często fast foody, ale nic nie idzie się żali.

Dalej koleś robi siady na smicie i kaleczy a ulany typ ja to siady robie tylko w lato w zimę to coś tam innego.
    W nogi szybko mi idzie 180 do ziemi 200 tak do 90stopni.
    Pasklem śmiechem i poszedłem do innego pomieszczenia.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sezonowiec Awatar Condor
    Przysiad ATG 70x5 100x3 120x3 130x1 150x1 130x4

Żołnierskie 60x5 80x3 75x4 - wszystko od klaty

Troche MC techniką ciężarową

Drążek wąsko neutralnie 30x3 40x3

W tej chwili jakoś mnie na zarzut wzięło 80x2 90x2 100x2 100x2

Wiosło 120x3 140x3

SS drążek 10xCC i od razu 20 dipów

Łydki (maszyna) na stojąco 165x20

Tył uda 60kgx10

Brzuch - pozycja L i w góre x5 x4 z zatrzymaniem na dole

Chwyt na nakładkach pogrubiających chwyt 110kg kilka serii po kilka sekund .

Nie chce mówić co widziałem z przechujów ... można by książki pisać .
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 29-12-16 o 19:49

To ze Tao bardzo schodzi dupom nisko nie gwarantuje pracy nóg.
    Pomysl jak ktos chce bardziej aktywowac dupe i nogi to robi martwy na prostych.
    Jaki kąt jest w biodrach, dla mnie ten mc bardzo aktywuje plec i dodatkowo zaprzeczaniem mc jest start tyłkiem w góre.
    Zrobisz jak zechcesz.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 29-12-16 o 19:59

Sezonowiec Awatar Condor
    No spoko tylko robiąc tak jak Konstantinov nie zarzuce ciężaru, on musi iść z nóg bo jak wybijesz ciężar do góry ? Robiłeś kiedyś zarzut ? Zobacz sobie jak to robi Boyanka Kostova - od 0:45 https://www.youtube.com/watch?v=AK103BanDLg Teraz czaisz ? Czy to ma coś wspólnego z ciągiem który robi Konstantinov bo ja widze dużą różnice Nie wiem jak mam to lepjej wytłumaczyć .

Napisze do Najfa w dzienniku żeby mi odpisał bo chyba tu nie zagląda Cóż jeszcze nie siadam 20x200 hehe nie no żart .
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 29-12-16 o 20:54

Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    To ze Tao bardzo schodzi dupom nisko nie gwarantuje pracy nóg.
    Pomysl jak ktos chce bardziej aktywowac dupe i nogi to robi martwy na prostych.
    Jaki kąt jest w biodrach, dla mnie ten mc bardzo aktywuje plec i dodatkowo zaprzeczaniem mc jest start tyłkiem w góre.
    Zrobisz jak zechcesz.
    Albo ciągi z podwyższenia czy rwaniowe

Nie no, a to nie jest tak że ciężarowcy muszą zaczynać ten ruch biodrem, bo przy tak niskim zejściu i prostych plecach nie ma anatomicznej możliwości zrobić tego w inny sposób? Bo środek ciężkości jest inaczej ułożony niż przy przysiadzie stąd nie ma szans zainicjować tego ruchu w inny sposób?

Sezonowiec Awatar Condor
    https://www.youtube.com/watch?v=um4VxiI2Ng0 O ten ruch mi chodzi, tutaj to jest w slow motion więc widać wyrażnie ruch z nisko położonym tyłkiem.
    Ostatnio edytowane przez Condor ; 30-12-16 o 01:38

Gats
    Normalny martwy ciąg, przy rwaniowym oczywisty jest start z biodra przez niekorzystna dźwignię lecz nawet tutaj niektórzy startują wysoko tynkiem i robią tzw dociaganie.

https://youtu.be/SoZhtAy2iTw

Condor jeśli ten mc ma być pomocą w zarzucie to rozumiem jednak zobacz jak ilin startuje.
    On ma start jak przy normalnym mc tylko z biodrami niżej ale biodra idą równocześnie z plecami a nie rozpoczynają ruch jak u Tao.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 30-12-16 o 11:46

Sezonowiec Awatar Condor
    Mnie za bardzo rwanie nie interesuje ale kapuje o co chodzi. Jeden robi tak drugi tak i weż teraz podejdż do takiego koksa i powiedz że robi żle to na noszach by mnie chyba wynieśli ...

Sezonowiec Awatar Condor
    Podrzut z 10cm podkładek do 80kg. Zarzut 90x2 100x2 100x2 Bez pomostu niema co trenować zarzutu bo to się mija z celem. W głównych bojach nie powinna istnieć faza negatywna a rzucać nie moge więc ... bo to POLSKA .

Przysiad ATG 60x5 60x5 80x1(zatrzymanie na dole) 100x2 120x2 140x2 140x2

Klata 60x5 60x5 100x3 120x1 125x1 Nigdy nie lubiałem wyciskania ''sztangą'' wole hantle .

Klata + hantle 43x6

Wiosło 100x3 120x3 140x3 Zdecydowanie uwielbiam wiosło bardziej niż wyciskanie .

Drążek szeroki chwyt 15x3 30x3

Francuskie leżąć + hantle po 24kg w każdej ręce x8

Unoszenie hantli bokiem 24kg x 6

Bic hantlami 24kg x 6 z supinacją

Brzuch nogi wysunięte do przodu x8

Dragon flag x6

Zwisanie na czas z nakładkami pogrubiającymi .

Znowu był na siłce 130kg wyciskacz 180 w seriach :O hehe . Jak ja skończyłem drugą połowe treningu to jeden gość dalej klate męczył, co za degrengolada

Wiosło robiłem tak jak robi się MC klasyczny z tym że od kolan był ruch wiosłowania . Oszukiwać sie przy tym nawet nie da bo to wszystko jest jako jeden ruch także nawet bym nie umiał oszukać ... 140kg weszło elegancko .

Gwiezdna Gwardia
    Nie wiem jaki masz problem - chcesz robić ciągi rób klasykiem, nachwyt wąsko, startujesz z pozycji pełnego przysiadu. Dźwigasz najpierw nogi, potem plecy. Chcesz rób bardziej trójbojowo - biodra wyżej, mniejszy akcent na nogi, większy na plecy.

Na 3-jki i 1-ki BYM NIE SCHODZIŁ, na razie. Po co?

Sezonowiec Awatar Condor
    Dziękuje za odpowiedż, mam dłuższe uda więc będe musiał rozszerzać nogi tak jak niektórzy np. Boyanka Kostowa tak robi . Będe robił po 5 powt. od następnego treningu. Życze ci w tym nowym roku aby sie w końcu te prostowniki zregenerowały

Sezonowiec Awatar Condor
    Nie chciałem trenować po wczorajszym ale musiałem więc ...

Siady ATG 60x5 80x5 100x5 120x5 130x5

Klata 60x5 90x5 110x5

Drążek wąski chwyt neutralny 20kg x 10 dwa ostatnie ruchy ciężko ale i tak zrobiłem

Dipy 30kg x 15 sooo hard bitch

Wiosło 120x8

Tył uda leżąc 75x12

Łydki (maszyna) stojąc 175x20

Zawsze wiedziałem że jestem zbyt wrażliwy dlatego po teściu(apteka) mnie zaczyna denerwować głupia gadka u ludzi, niby nic takiego ale zamiast trenować to pociskają kocopoły . Nie jednemu miałem ochote posłać dwa proste ehh ten koGZ

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów