Strona 15 z 16 PierwszyPierwszy ... 513141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 211 do 225 z 236

Wątek: Pierwszy cykl LOG

Gdzie ćwiczysz?

Poczciwy dzik
    mcfit

Poczciwy dzik

UPDATE - REDUKCJA? A MOŻE REKOMPOZYCJA? ;) 11 tydzień

Poświąteczny update!
    Właśnie się kończy 11 tydzień mojego cyklu -jest DOOBRZE

Widzę progres wszędzie. I co ciekawe, nie mam praktycznie żadnych sajdów:
    Poprawa stanu skóry - mniej pryszczy.
    Poprawa stanu włosów - kilka miesięcy przed cyklem zauważyłem, że włosy zaczęły mi się przerzedzać - teraz po prawie 3 miesiącach ON, mogę śmiało powiedzieć, że jest znacznie lepiej! Szczerze to spodziewałem się, że na tym polu się pogorszy, ale mam miłe zaskoczenie
    Poprawa stanu stawów/podatności na kontuzje - Zauważalny +, choć jeszcze nie jest idealnie
    O efektach siłowych/sylwetkowych napiszę niżej.

Co do sajdów to tylko zwiększona agresja. Brak "dupkowatości", ale teraz łatwiej jest mnie wyprowadzić z równowagi i wiem, że muszę nad tym panować, a nie jest to łatwe. Częściej czuję takiego wewnętrznego "wkurwa" i mówię to co myślę, bez wcześniejszego przeanalizowania sytuacji. Nic innego z sajdów mi nie przychodzi do głowy. Więc tak jak mówiłem wcześniej - jest DOOBRZE

WYNIKI SIŁOWE/SYLWETKOWE
    Siłowo jest na duży + - wszędzie rekordy pobite, zmieniłem ostatnio siady z high bar na low bar i wygląda to duuuuużo lepiej i mogę dźwigać jeszcze ciężej. Ława i żołnierskie też na +, najlepsza forma ever
    Jedynie w MC stoję w miejscu, bo lędźwiowy dalej nie daje mi spokoju ;/ Do jakiegoś fizjo w końcu muszę się wybrać.
    Sylwetkowo też jest na +, klatka bardzo ruszyła do przodu. Do tego w końcu moje łydy zaczęły rosnąć. Waskularyzacja też się poprawiła, ale to pewnie dlatego, że fatu trochę zeszło.

Badań już dawno nie robiłem i na razie nie mam zamiaru - czuję się dobrze z obecną dawką testa i exe

CZAS NA TABELKI:

Po przeanalizowaniu ostatnich pomiarów dochodzę do wniosku, że przez sok to z tej redukcji bardziej mi rekomp wyszedł, a kaloryczność tylko 2800 Myślę, że gdyby nie te skrupulatne pomiary to dalej bym obcinał kcal/dodawał interwały, by bym widział, że waga nie schodzi. Myślę, że już jakoś przy 96 kg będę dobrze docięty, ale to się jeszcze zobaczy. Śmieszna sprawa, bo przy poprzedniej próbie redukcji przy 96 kg miałem jeszcze 11%bf. Tym razem postaram się dojść do ok. 7/8%bf, myślę, że nie będzie to trudne biorąc pod uwagę to, że mam w sobie sporo z ekto.

FILMIKI Z TRENINGÓW:
    dzisiaj tylko filmik z techniki wyciskania hantlami na rekordowych 44kg
    wyciskanie hantli skos+ 44kg

Dobrze to wygląda, ale na tym filmie na 100% nie masz BFu na poziomie 10%.

Poczciwy dzik
    film był nagrywany ok. 10 dni temu

Poczciwy dzik
    Z innej beczki, majac problem z prostownikami zmiana z high bar na low bar w siadzie chyba nie jest korzystna. Przy lowbarze jednak pozycja jest bardziej pochylona i prostowniki powinny pracowac bardziej.
    Niech mnie ktos poprawi jak zle mysle.

Sztywny Pal Azji
    raczej jest odwrotnie przy low barze mniejsza dzwignia i prostowniki mimo wiekszego pochylenia pracuja mniej.

Sezonowiec Awatar Condor
    Mumino chcesz powiedzieć że jemu prostowniki bardziej pracują ? https://www.youtube.com/watch?v=VcEsmhVag1c

Nigdy nie zrozumiem na cholere wogóle te siady trójbojowe są, przeciesz to jest zaprzeczenie przysiadu . Nie dziwie się że TS nie jest i nigdy raczej nie będzie sportem olimpijskim .

Poczciwy dzik
    Nie mam problemu z samym prostownikiem, tylko z odcinkiem między prostownikiem a najszerszym. Jakby dolny przyczep najszerszego. Co do siadow to nie jest to low bar gdzie trzymam sztangę na środku czworobocznych, tylko po prostu z 3cm niżej niż high bar. U mnie też dochodzi powiększona kifoza piersiowa I trzymając sztangę te 3cm niżej mogę zachować prawidłową pozycję przez cały zakres ruchu (nawet na dużych ciężarach). Warto też dodać, że nadal mam buty z podwyższoną podeszwą przez co przenoszę ciężar z tylnej taśmy na czwórki. Jak wrócę do domu to dodam filmik jak wyglądają u mnie te siady, kiedy robię je z pauzą.

Poczciwy dzik

Sztywny Pal Azji
    Filmik nic nie obrazuje.fenomen gdzie udo jest krotsze niz golen.
    Condor nie zrozumiesz puki nie poznasz jak roznice w budowie ciala wplywaja na motoryke przysiadu. chodzi glownie o prporcje kosci udowej do piszczelowej i strzalkowej.

Zizu ma dlugie uda i od razu widac jak wysuwa kolana do przodu i jednoczesnie kladzie tulow.a jak by nie mial podwyzszenia piet to by bylo jeszcze gorzej.
    Ostatnio edytowane przez Mumino222 ; 31-12-16 o 23:48

Poczciwy dzik
    Szybki update:
    Od około 2/3 tygodni nie mam hcg i czuję, że estro mi poleciało ;/ gorsza kondycja stawów (w szczególności bartkowych). Mam nadzieję, że do końca tygodnia coś ogarnę. W piątek załatwiłem znowu hcg ze shree, ale tym razem trafiłem na straszne gówno - nawet nie chciało się rozpuścić w soli fizjologicznej i powstała taka dziwna zawiesina - po przybiciu niby 1000ui do dzisiaj mnie lekko boli miejsce iniekcji. Teraz szukam jakiegoś nowego kontaktu. Jakby ktoś był ogarnięty we Wrocławiu to byłbym wdzięczny za pw

Teraz też czekam na dostawę ostaryny i jestem ciekaw czy osta na cyklu będzie miała jakieś plusy sylwetkowe/siłowe, jak nie to może chociaż mi trochę barki podleczy.
    Ostatnio edytowane przez ZiZU ; 09-01-17 o 12:48

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez ZiZU Zobacz posta
    Teraz szukam jakiegoś nowego kontaktu. Jakby ktoś był ogarnięty we Wrocławiu to byłbym wdzięczny za pw
    już nvm

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Skrzynka pełna...
    Ostatnio edytowane przez BzykuDG ; 09-01-17 o 13:31

Sezonowiec Awatar Condor
    Cytat Zamieszczone przez Mumino222 Zobacz posta
    Filmik nic nie obrazuje.fenomen gdzie udo jest krotsze niz golen.
    Condor nie zrozumiesz puki nie poznasz jak roznice w budowie ciala wplywaja na motoryke przysiadu. chodzi glownie o prporcje kosci udowej do piszczelowej i strzalkowej.

Zizu ma dlugie uda i od razu widac jak wysuwa kolana do przodu i jednoczesnie kladzie tulow.a jak by nie mial podwyzszenia piet to by bylo jeszcze gorzej.
    Nie no wiem o co chodzi

Zizu sprubój tak jak Spike robi z podwójnym dnem .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów