Strona 110 z 111 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 636 do 1 650 z 1656

Wątek: .Cajmer endo. - Siła, Wielostawy, Kabanosy i Mocny Alkohol - .IF/LC.

Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    Akurat tak się dobrze złożyło, że mieszkam nieopodal siłowni, na której Luk prowadzi zajęcia
    może nawet po najbliższych 12 tygodniach jak uda mi się wkręcić w zarzuty to zrobię sobie dla odmiany cykl treningowy skierowany pod dwubój.

bo już to pimpowanie i trójki z pauzami się nudzą
    Tylko się nie zapierdol, bo niestety to jest zabawa która nie wybacza ograniczeń ciala, a wiadomo że jak ktoś jest świeży to chce setki powtórzeń robić żeby się nauczyć.

Wczorajszy Trening

Fronty 145/120/145/122,5/145/125 1:6:1:6:1:6
    Martwy rwaniowy 145x 3p x 5s
    Żołnierz 80x5 80x5 90x3 90x3 90x3
    Front foot elevated squat 2x15kg 5s x 20
    Floor press pauza 5x5 100kg
    JM press + Highpull 10x 60kg + 15x Guma 4s

Całość w 1h

Trening prze kurwa, do tego zećpałem się jak chuj 800mg ibuprofenu z pseudoefedryną (bo coś mnie łapie) + 2 warriory od guru + 400mg koffy i pod koniec wyjebało mi w oczach takie rozbłyski, że przez 5h miałem kolorowo przed oczami jak po kwasie do tego zejście jak po fecie w technikum 10 lat temu.
    Oddech ciężki jak gdyby twoja stara mi na klacie siedziała do tego przejscie 2 pięter to prawie zawał

PRZEDOBRZYŁEM
    chyba, ale to dziwne bo normalnie wytrzymałościowo takie treningi nie dawały mi aż tak wpizde. Zrzucam wine na EPI na tą chwile.

A tak poza tym to musze iśc do okulisty bo jakis czas temu zauważyłem, że w lewym oku rozmazuje mi sie lekko obraz jak patrze w dal.
    W okolicach KRK znacie może kogos wartego uwagi?
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 31-01-20 o 08:22

Wczorajszy Trening

Fronty 145/120/145/122,5/145/125 1:6:1:6:1:6
    Martwy rwaniowy 145x 3p x 5s
    Żołnierz 80x5 80x5 90x3 90x3 90x3
    Front foot elevated squat 2x15kg 5s x 20
    Floor press pauza 5x5 100kg
    JM press + Highpull 10x 60kg + 15x Guma 4s

Całość w 1h

Trening prze kurwa, do tego zećpałem się jak chuj 800mg ibuprofenu z pseudoefedryną (bo coś mnie łapie) + 2 warriory od guru + 400mg koffy i pod koniec wyjebało mi w oczach takie rozbłyski, że przez 5h miałem kolorowo przed oczami jak po kwasie do tego zejście jak po fecie w technikum 10 lat temu.
    Oddech ciężki jak gdyby twoja stara mi na klacie siedziała do tego przejscie 2 pięter to prawie zawał

PRZEDOBRZYŁEM
    chyba, ale to dziwne bo normalnie wytrzymałościowo takie treningi nie dawały mi aż tak wpizde. Zrzucam wine na EPI na tą chwile.

A tak poza tym to musze iśc do okulisty bo jakis czas temu zauważyłem, że w lewym oku rozmazuje mi sie lekko obraz jak patrze w dal.
    W okolicach KRK znacie może kogos wartego uwagi?
    Brawo, jaki młody, odpowiedzialny człowiek.

Sztywny Pal Azji
    Ale przynajmniej tym razem nie pił alkoholu.

Nie jestem taki młody xd 27 na karku za 8 dni

To, że nic nie mówiłem że piłem nie znaczy, że nie piłem xd
    Ale nie piłem, przygotowuje się na 8 lutego

We wtorek okulista
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 31-01-20 o 12:31

Sztywny Pal Azji
    Pijesz alko jako przedtreningówkę?

Na szczęście nigdy nie dobiłem do poziomu tucznikaTV

Trening

Glute Bridge 180kg x 6/6/6/6/6
    +
    Monster walk Guma x 10/10/10/10/10 na noge

Cyclist squad ATG pauza 100kg x 7/7/7/7

Żołnierz siedzc 85kg x 5/5, 90kg x 5/5/5

Chin up 30kg x 3/3/3/3/3/3/3 CC x 15

Biceps 4s

Cardio 15min

Byłem u okulisty, okazało się kurwa po 27 latach życia, że mam na lewym oku astygmatyzm i wade -2,25 ja pierdole co za chora akcja nigdy bym się nie spodziewał bo widzę zajebiście, tylko jak na lewe patrze to mam troche rozmazany obraz. Będę musiał nakurwiać w pinglach. MASAKRA
    Okulistka mówi, że na pewno nie od ciśnienia i kogzu, po prostu wada wrodzona. Ciśnienie dna oka OK.

Zszedłem z 40mg EPI do 30mg i nagle poprawa jak ręką odjął, ciśnienie dużo lepsze i mniejsza zamuła byłem też na EKG i wszystko w porządku, mam jeszcze skierowanie na badania krwi (wątroba, tarczyca, nerki, lipidogram itp itd) ale wykonam je po tym jak zejdę z EPI bo teraz to jest bez sensu, dostałem też jakieś leki na ciśnienie ale tez ich żarł nie będę póki jest ok.

Postanowiłem dociągnąć na EPI 8-9tyg max i najwyżej zrobić drugi cykl gdzieś przy lecie bo mi akurat zostanie.

Sztywny Pal Azji
    Nowy wygląd Cajmera

Ożesz chuj ja pierdole

Trening

Glute Bridge 180kg x 6/6/6/6/6
    +
    Monster walk Guma x 10/10/10/10/10 na noge

Cyclist squad ATG pauza 100kg x 7/7/7/7

Żołnierz siedzc 85kg x 5/5, 90kg x 5/5/5

Chin up 30kg x 3/3/3/3/3/3/3 CC x 15

Biceps 4s

Cardio 15min

Byłem u okulisty, okazało się kurwa po 27 latach życia, że mam na lewym oku astygmatyzm i wade -2,25 ja pierdole co za chora akcja nigdy bym się nie spodziewał bo widzę zajebiście, tylko jak na lewe patrze to mam troche rozmazany obraz. Będę musiał nakurwiać w pinglach. MASAKRA
    Okulistka mówi, że na pewno nie od ciśnienia i kogzu, po prostu wada wrodzona. Ciśnienie dna oka OK.

Zszedłem z 40mg EPI do 30mg i nagle poprawa jak ręką odjął, ciśnienie dużo lepsze i mniejsza zamuła byłem też na EKG i wszystko w porządku, mam jeszcze skierowanie na badania krwi (wątroba, tarczyca, nerki, lipidogram itp itd) ale wykonam je po tym jak zejdę z EPI bo teraz to jest bez sensu, dostałem też jakieś leki na ciśnienie ale tez ich żarł nie będę póki jest ok.

Postanowiłem dociągnąć na EPI 8-9tyg max i najwyżej zrobić drugi cykl gdzieś przy lecie bo mi akurat zostanie.
    Czyli co, przeżyłeś 27 lat z wadą taką jak ja (no, może mi się pogorszyło w wieku nastoletnim z 1.5 na 2.25 i od tego czasu bez zmian) bez wiedzy o tym? jak Ty prawko zrobiłeś albo mature napisałeś? Jak się żyje widząc cały świat nie przez mgle?

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Czyli co, przeżyłeś 27 lat z wadą taką jak ja (no, może mi się pogorszyło w wieku nastoletnim z 1.5 na 2.25 i od tego czasu bez zmian) bez wiedzy o tym? jak Ty prawko zrobiłeś albo mature napisałeś? Jak się żyje widząc cały świat nie przez mgle?
    Jak kurwa przez mgłę? Jestem w stanie prawym jak
    i lewym okiem przeczytać wszystko z odległości 2m. Jak robiłem na prawko testy to mi wyszło, że mam słabsze oko lewe podobnie jak na badaniach przed robotą, ale nikt mi nie powiedział, że to aż tyle na minusie i, że mam z tym co kolwiek robić. Jak jeżdżę samochodem nie mam żadnych problemow z czymkolwiek . Problem w czytaniu mi się dopiero zaczyna jak mam jakiś tekst z kilometra odszyfrować np świecące litery na kasetonie w nocy.

Powiedziała, że mogłem tej wady nie zauważyć nawet dlatego, że prawe oko wszystko nadrabia.

*korekta. Na lewe oko rozmazywała mi się tylko ostatnia linijka na tym teście czytania może coś się tej okulistce pokurwiło?

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Odpowiedź jest prosta, Cajmer type pije, że on i prawym okiem widzi przez mgłę. Dla niego to norma była, więc się nie zastanawiał
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 05-02-20 o 21:16

Dziś godzinka Oly pod okiem luka i

MC chwytem rwaniowym
    5x 140
    3x 160
    3x 170
    2x 180

lekko

Przejebany ten dwubój, dopiero zaczynam robić najprostsze ćwiczenia a już odkrywam mięśnie, o których nie miałem pojęcia, że istnieją samopoczucie bardzo dobre

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów