Strona 100 z 108 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 486 do 1 500 z 1610

Wątek: .Cajmer endo. - Siła, Wielostawy, Kabanosy i Mocny Alkohol - .IF/LC.

nie umniejszajac diecie warzywnej, what the health to mocna szuria i nie warto na tym bazować swoich pogladow nt miesa

Sztywny Pal Azji
    Ja jestem w głównej mierze weganinem. Chociaż nie zaprzeczam, że do wegańskiej sałatki i ryżu dodaję porcję piersi z kurczaka.

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Cytat Zamieszczone przez jwr Zobacz posta
    nie umniejszajac diecie warzywnej, what the health to mocna szuria i nie warto na tym bazować swoich pogladow nt miesa
    Byłbym idiotą gdybym tego nie zauważył.
    Ale jakiś % racji w tym jest

Moderator: uderzane Awatar mkd
    Ja sobie w ramach eksperymentu postanowiłem kilka tygodni bez mięsa polecieć dietę.

Co prawda wczoraj nie wyszło, bo cały dzień w drodze skończył się jedzeniem na trasie a w macu nie ma opcji wege ale tak ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, daję radę + poznaję nowe przepisy i smaki w restauracjach. Generalnie docelowo nie wyeliminuję w całości mięcha, ale jestem w stanie z nim zjechać do wartości bliskich zeru bez katuszy i cierpień.

Ale już nie mogę doczekać się świąt i kiełbasy ze święconki

mkd, produkujesz siłę na takim sposobie odżywiania? Samopoczucie jakoś się zmieniło? Jakaś różnica w spalaniu fatu?
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 14-04-19 o 11:47

Póki co nie jestem na etapie produkowania siły, tylko palenia smalcu i więcej mojej aktywności to bieganie/sw/piłka, siłka jest na niższej intensywności i ciut większej objętości.

Bez mięsa całkiem to ze dwa tygodnie poleciałem, natomiast od października z różnych przyczyn zewnętrznych zjechałem z podażą kalorii i ilością mięsa w diecie. Samopoczucie czasem jest gorsze przy dłuższych przerwach przy posiłkach, ale to chwilowe i nie działa długofalowo.

Fatu to mi sporo zleciało przy samym zejściu z kaloriami natomiast zdecydowanie posiłki bez mięsa wydają mi się bardziej lekkostrawne i mogę mieć krótszy odstęp między żarłem a targaniem klamotów.

Ogólnie podoba mi się to nawet, ale docelowo jakieś tam ilości mięsa w tygodniu będę jadł bo po prostu lubię. Ale bardziej się je docenia jak się na nie wyczeka

Wodyn wiele lat był wege, a wyniki jakie wtedy kręcił mówią same za siebie. #30jajed
    Ostatnio edytowane przez Stud ; 15-04-19 o 14:26

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez Cajmer Zobacz posta
    mkd, produkujesz siłę na takim sposobie odżywiania? Samopoczucie jakoś się zmieniło? Jakaś różnica w spalaniu fatu?
    Jeden z wielu powielanych mitów, że mięso daje siłe. Odpowiedni trening + kaloryczność diety daje siłe. Zbilansowanie makrosów pod dyscyplinę i jazda.
    Ja się bawiłem w wege, teraz mam może 1 kg mięsa na tydzień (a bywało minimum 500g dziennie do 1kg w porywach ) i szczerze mówiąc żałuję tych kg mięsa przewalonego przez jelita.

Cudów żadnych się nie spodziewaj, tak jak przyrostu sily po zjedzeniu steka.

Cytat Zamieszczone przez Mawashi Zobacz posta
    Jeden z wielu powielanych mitów, że mięso daje siłe. Odpowiedni trening + kaloryczność diety daje siłe. Zbilansowanie makrosów pod dyscyplinę i jazda.
    Ja się bawiłem w wege, teraz mam może 1 kg mięsa na tydzień (a bywało minimum 500g dziennie do 1kg w porywach ) i szczerze mówiąc żałuję tych kg mięsa przewalonego przez jelita.

Cudów żadnych się nie spodziewaj, tak jak przyrostu sily po zjedzeniu steka.
    Taa, gadki babć typu "po ryżu to siła za 100 lat, kiełbasy byś zjadł".

Podajcie jakieś przykładowe przepisy na dania wege albo jakąś stronę gdzie można znaleźć

Trening

SIAD ATG 6x6 135kg
    Bułgary + Glute Bridge 5s 8x2x20kg + 12x135kg
    Ab roller 5s CCx10

Cardio 30min

3 dzień bez mięsa nie jest tak źle, oczywiście jem twarogi ale też jakoś nie za dużo. Będę musiał dorzucić białko z puchy bo ciężko orzechami i kaszami dojebać białka

A mojej, która jest od 7 lat "wegetarianką" zostałem ogarnięcie jakichś dobrych przepisów na strączki

Wczoraj byłem w Krowierzywej na burgerze z seitanem i powiem Wam, że było to kurwa lepiej przyrządzone niż nie jeden mięsny jaki w życiu opierdoliłem.

Chodziło mi bardziej o siłe życiowa i samopoczucie niż obciążenie na sztandze ale ok XD
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 15-04-19 o 18:09

Burrito, tylko w farszu zamiast mięsa dajesz dynię, do tego fasola czerwona, kukurydza, passata pomidorowa i przyprawy

Makaron ze szpinakiem i fetą

"Kotlety" z kaszy jaglanej, pieczarek i cebuli: https://www.doradcasmaku.pl/przepis-...zarkami-372310

Sałatka z serka wiejskiego (mój faworyt do pracy, szybka robota wieczorna): https://www.przyslijprzepis.pl/przep...rkiem-wiejskim

Na śniadanie już od dawna robię sobie budyń i jest zajebisty (nazywam go budyń, bo ma taką konsystencję jak boczki forumowego herosa): zblendowane płatki owsiane, banan, mleko, białko w prochu i kakao. Syci na 3-4h

Pizza cztery sery

Zupy kremy

Hummus się łatwo robi, aż się zdziwiłem, a jak się zrobi z suszonymi pomidorami to ma ekstra smak

Mozarella z pomidorami w oliwie

To na szybko z głowy jest tego od pyty, wystarczy pogłówkować. Ale bez nabiału byłoby ciężej

Ok, dzięki wielkie. Też mięcho mi się przejadło. Jeszcze mam problemy z bebechami (mega gazy). Może zmiana diety pomoże. Ja robiłem makaron z kabaczkiem pomidory też suszone cebula i pastę z biedry. Szybko się robi. Polecam

Sztywny Pal Azji
    Łatwo zrobić/wymyślić wiele potraw bez mięsa, pytanie tylko czy trzymacie te same makro wtedy?
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 15-04-19 o 19:23

Mi z automatu zwiększyły się węgle a zmniejszyły tłuszcze no i wpc musiałem dodać dziś wpadły kluski leniwe 125g mąki 250g twarogu i 100g dżemu z truskawek, weszły pięknie pewnie dlatego, że nie jadłem z 10lat xd

A po treningu 100g kuskusu 80g mieszanki studenckiej i 40g wpc. Też spoko papka
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 15-04-19 o 19:59

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów