Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Strach przed zadawaniem ciosów.

Exclamation Strach przed zadawaniem ciosów.

Witam, mam problem, gdy się sparuje z kolegami, boje się zadawać ciosów. Cwiczę kickboxing już 6 miesięcy, ale no na sparingach to przegrywam z osobą, która cwiczy miesiąc, ponieważ się boje zadać tego ciosu. Sierpy,proste,haki wszystko ogarniam, trener mówił, ze wszystko dobrze, tylko z tym ze się boje zadawać ciosów jest lipa. 11 czerwca mam turniej w kickboxingu i nie chce wypaść na 'ciote' , która chodzi 6 miesięcy, a rozwali ją człowiek, który chodzi miesiąc. Mam 15 lat.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

odswiezam. Panowie, proszę o pomoc.

Zamykam temat.

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    A ja się wypowiem ja miałem problem z tym jak ktoś zadawał cios moje początki to gdy ktoś atakował ja kompletnie nie wiedziałem co robić.

Standard.
    Na treningu bez kasku weź sobie jakiegoś kolesia co trenuje juz rok dwa i jeśli nie będziesz zadawać ciosy to przeciwnik rozwali Ci głowę.
    Proste terapia skokowa.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Zrobie tak jak napisałeś, mam nadzieje, ze pomoze. A reszta, wypowie się ktoś?

BESTIA12345 wyczerpał temat, idź wciel w życie te porady i zobacz jak wyjdzie, tyle ...

Poczciwy dzik
    jak się boisz ciosów to idź na chwytane sw, sambo, zapasy, bjj, sf. Tam nie będziesz uderzał ani był uderzany

Bo czasami sie to ma albo się tego nie ma, proste.
    Jeden od razu bez żadnych blokad pójdzie w wymiany, drugiemu przyjdzie z czasem a trzeci ni huja.
    Mi akurat przyszło z czasem, na początku jak obrywałem to jakoś nie widziało mi się wchodzić w jakieś wymiany, kombinacje tylko lewy prosty w powietrze szedł
    Ostatnio edytowane przez maciek55555 ; 17-06-16 o 12:57

Wszystko zależy od tego ile solówek było w podstawówce, tam odkryłem że morda nie szklanka a drugiej osobie jeśli się nie skacze po głowie tragedii też się nie wyrządzi
    Ps
    Bjj rulez, po boksie glowa zawsze boli
    Ostatnio edytowane przez Smoq ; 26-09-16 o 23:13

12. Wybierz suplementy dla siebie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów