Strona 102 z 104 PierwszyPierwszy ... 25292100101102103104 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 516 do 1 530 z 1559

Wątek: Gwiazdy yt- WK, DSM, Patryk, danon, michok. TYLKO TUTAJ

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Gość Was trolluje, a Wy poniżej 180 przeżywacie dając mu satysfakcję.
    A wiesz ze ja mysle ze nie trolluje tylko jest jak napisalem wyżej

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Gość Was trolluje, a Wy poniżej 180 przeżywacie dając mu satysfakcję.
    jeden zauważył.

Jaja sobie kurwa robię w większości, a tu zaraz szczekają jakbym im matkę obraził.

Uderz w stół a nożyce się odezwą

To nie ja, ja jestem wysoki. Nawet auto mam wysokie.

Kiedys pisałem ile biora za impreze stifler itp...a wiec rozmawialem z właścicielem klubu ktory co tydzien kogoś zaprasza i jednak stifler bierze 2 tys, linkiewicz wziela 1500zl, montana 20tys ...jezeli by to kogos interesowało
    I podobno na ksw linkiewicz ma dostac 300tys a jak wygra to 600tys, akurat w to nie wierze bo linkiewicz mogla mowic co chce najebana a wiec

https://www.youtube.com/watch?v=8Vrg16V-CZU

Ciężko stwierdzić wiek u większości tych nabitych typów, towar wyniszczył mordy ładnie.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Kiedys pisałem ile biora za impreze stifler itp...a wiec rozmawialem z właścicielem klubu ktory co tydzien kogoś zaprasza i jednak stifler bierze 2 tys, linkiewicz wziela 1500zl, montana 20tys ...jezeli by to kogos interesowało
    I podobno na ksw linkiewicz ma dostac 300tys a jak wygra to 600tys, akurat w to nie wierze bo linkiewicz mogla mowic co chce najebana a wiec
    jakie linkiewicz kurwa w ksw co ty ćpiesz

jeżeli masz na myśli fame mma to tam w 300k pewnie się zmieszczą gaże wszystkich biorących udział w 3 edycjach

Większość tych imbecyli byłaby gotowa dopłacić, żeby wziąć udział w tym syfie. Jedyny kto tam dostał jakąś "dotkliwą" kwotę to pewnie ozdoba, Bonus pewnie z 10k, Magical, rafon pewnie po 5-10k. Reszta jakieś ścinki.

Jaszczomp BF
    Jakiś Bystrzak dostał 19 koła za walkę, więc taki Adbuster, Bonus, Rafonix czy inny Magical to poniżej 20 nie zeszli (chyba że Bonus bo on raczej managera nie ma ,a sam za 150zł nagrywa życzenia na urodziny)

Cytat Zamieszczone przez rysiokoks Zobacz posta
    jakie linkiewicz kurwa w ksw co ty ćpiesz

jeżeli masz na myśli fame mma to tam w 300k pewnie się zmieszczą gaże wszystkich biorących udział w 3 edycjach

Większość tych imbecyli byłaby gotowa dopłacić, żeby wziąć udział w tym syfie. Jedyny kto tam dostał jakąś "dotkliwą" kwotę to pewnie ozdoba, Bonus pewnie z 10k, Magical, rafon pewnie po 5-10k. Reszta jakieś ścinki.
    Kurwa niby 3 drinki a jebie mi sie ksw z fame mma
    Tak jak piszesz sam nie wierze w ta kwotę, jezeli przyszla za 1500zl do klubu zeby świecić mordą to nie sądze ze dostanie 300tys za fame mma, ale jak pisałem pewnie sie najebała i chciała zabłysnąć
    Taco Hemingway zapisy dopiero 2020 rok jak chcesz sciagnac kolesia
    Zenek Martyniuk 40min 20tys

https://www.youtube.com/watch?v=8Vrg16V-CZU

juz chyba te pomiary robili ludzie od treca

Ten sebek to chyba 45cm w lapie ma ale liczac w obu

Ci dwaj goście latający z majkiem są tak kurwa stereotypowymi koksami, że nie muszę nawet napisać jednego słowa na ich temat a WY i tak już wiecie co mam na myśli

Niedługo takich powoli będą wyłapywać i wrzucać do rezerwatów dla koksowników bo znikną bezpowrotnie w przeciwnym wypadku
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 01-03-19 o 19:41

Jaszczomp BF
    Seba dawaj go , Seba zmierz, dodaj mu Seba ze dwa ceny, Seba dawaj go, dodaj mu Seba ... hehe

czy ktoś to potrafi wyjaśnić?

w 48 minut 442 tysiące wyświetleń, ponad 100 tysięcy łapek w górę

japierdole, świat zwariował.

Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 29-03-19 o 18:50

Numer 1 na liscie bedzie dlugo hehe sam kamrzesyta pisal ze to bedzie hit, najlepsze ze na darmowych bitach potrafil zrobic tyle wyswietleń i nie trzeba jak widac bitow matheo itp
    Świat hip hopu zszedł na psy ;/

Jaszczomp BF
    Świat hip-hopu zszedł na psy ... zależy kto jak HH postrzega hehe, bo mi to się bardziej skojarzyło z Podsiadło czy innym Mrozu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów