Strona 97 z 104 PierwszyPierwszy ... 47879596979899 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 441 do 1 455 z 1559

Wątek: Gwiazdy yt- WK, DSM, Patryk, danon, michok. TYLKO TUTAJ

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    No tak,tylko o czym ta różnica ma świadczyć?Jedynie o konsystencji,bo przecież nie o aminogramie.
    Do tego się odniósł, że konsystencja wpc nie powinna być taka i podał przykłady z zagranicy o tym, że dosypywanie tańszego niż wpc aminokwasu może sprawiać, że tak będzie wyglądać. Czy to prawda, nie zagłębiałem się, technologiem w mleczarni też nie jestem, to nie umiem sam ocenić.
    Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 18-02-19 o 18:26

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    Do tego się odniósł, że konsystencja wpc nie powinna być taka i podał przykłady z zagranicy o tym, że dosypywanie tańszego niż wpc aminokwasu może sprawiać, że tak będzie wyglądać. Czy to prawda, nie zagłębiałem się, technologiem w mleczarni też nie jestem, to nie umiem sam ocenić.
    Widziałem filmik typa z muscle-power który studiował technologię mleczarstwa i on to fajnie wytłumaczył,nie wiem czy znajdę filmik.

Cytat Zamieszczone przez Jabra Zobacz posta
    Rychu a co ciebie tak urzekło w "badaniu" Czerniewicza,że wierzysz w prawidłowy jego pomiar?
    samo "badanie" olewam.

Nie wierzę mu w 100% na słowo, że produkt jest słaby, napisałem tylko swoją opinie, że raz spotkałem się z podobną konsystencją białka tylko raz właśnie przy tym obsranym łowickim, więc jest to jakiś trop.

Bardziej podekscytowałem się nie tyle samym badaniem co szybką odpowiedzią firmy i nasyłaniem prawnika.

Nie jestem jakimś funboyem czerniewicza, BA! wręcz uważam go za sztucznego, do bólu słitaśnego pajacyka, ale w tym wypadku trzymam za niego kciuki no bo do kurwy nędzy, to już nie mamy prawa wygłaszać swojej opinii nt takiego czy innego produktu? Coś mnie ominęło?

Ledwo puścił film i już kretyni pobiegli do kancelarii i straszą pisemkami?

To co jak będę miał kanał 500k subów i skrytykuję koszulkę nike do biegania, bo obciera sutki, nie odprowadza potu jak należy i nie przepuszcza powietrza to mogę spodziewać się pozwu od nike na odszkodowanie w wysokości 10mln zł?

Na jakim my świecie żyjemy?

Nie można już niczego skrytykować?

Ja sobie nie wyobrażałem innego wyjścia,gdy większość w tym świadku przenosi się w necie.Podejrzewam że żadna firma by sobie na coś takiego nie pozwoliła.

Jaszczomp BF
    Tyle, że w swoim filmie zdaje się nie wspomniał jaka to firma, a dopiero jak odkleił taśmę na tym nagraniu z pozwu to było widać nazwę firmy, wyraził opinie, porównał konsystencję dwóch serii produktu, więc wg mnie nie zrobił nic złego , co innego jakby jedna miarka była legit a drugą wiął gruz od cygana i wmawiał, że to nowa seria itd.

Też dla mnie Czerniewicz to pizduś (robiący zajebiste jakościowo filmy) ale też mam nadzieje, że się będzie że wyjdzie z tej afery zwycięsko.

Tylko że z tego co pamiętam e jak uzupełniasz takie białko to w jego mniemaniu robisz chujowo,bo dla niego druga partia jest słaba.

da się kuhwa???
    da!!!
    tylko dieta skuhwy....

Też Czerniewicza jakoś nie darzę sympatią, ale tutaj trzymam jego stronę.

Ciekawe, czy tak samo by wysłali od razu jakieś pisemko, gdyby filmik nagrał jakiś Jasio, co specjalnie po to założył kanał na YT?

Cytat Zamieszczone przez Stud Zobacz posta
    Też Czerniewicza jakoś nie darzę sympatią, ale tutaj trzymam jego stronę.

Ciekawe, czy tak samo by wysłali od razu jakieś pisemko, gdyby filmik nagrał jakiś Jasio, co specjalnie po to założył kanał na YT?
    Ale to chyba oczywiste że jak ktoś ma zasięgi to może dymu narobić.Na razie zbadali aminogram,im się zgadza,sklep chce dać Czerniewiczowi odzywkę(bo swoją wysadził)i by poszedł do innego laba zbadać aminogram.

tak abstrachując od tych żydowskich prochów dla półmózgów...

Dlaczego większość youtuberów nie ma takiego dobrego montażu filmów jak czerniewicz?

Kompletnie się na tym nie znam i nigdy tego nie robiłem więc mam pytanie zasadnicze, czy aż tak ciężko dojść do takiego poziomu? 50h? 100h? 200h?
    Ostatnio edytowane przez rysiokoks ; 20-02-19 o 14:38

Wystarczy trochę cierpliwości do programu do montażu, czasu na oglądanie hamerykańskich youtuberów, u których szukasz inspiracji i budżet na dobry sprzęt jak kamera, dron, gimbal, mikrofon.
    Czerniewicz i Bilczyński wzorują się chyba na Casey Neistacie.
    Na pewno trzeba poświęcić trochę życia.
    Z drugiej strony żona zerka na jedną vlogerkę, u której montaż praktycznie nie istnieje, gadanie do kamery, ewentualnie vlog z wycieczki, a baba na wyświetlenia nie narzeka.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 20-02-19 o 14:48

ok.

Jaszczomp BF
    Poziom Czerniewicza nie osiągalny dla 3/4 branży , to już nie jest chodzenie z kamerą, sam sprzęt Czerniewicza to już wydatek typu Golf 5, druga sprawa umiejętność filmowania, potem montażu, sam montaż wymaga doświadczenia i cierpliwości.

Jacek Bilczyński od jakiegoś czasu też jest zajarany kręceniem filmów dobrej jakości, widać poprawę ale też jeszcze trochę mu brakuje, a od chyba ponad roku kładzie nacisk na jakość.

No i to o czym wspomniał mleqs, Czerniewicz i Jacek nagrywanie nie traktują już jako coś na kanał , tylko jako drugie hobby, chcą aby jakość tych filmów wyglądała dobrze, ale to do wyświetleń nie jest konieczne, co pokazał np. Faza z przez świat na fazie, gdzie mamy już Gopro 7 a on pół roku temu dokupił sobie drugą gopro 4 silver czyli nawet nie najmocniejsza 4ka, sprzęt za 400zł a gość jeździ po świecie i wyświetleń najebane sporo.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów