Strona 231 z 232 PierwszyPierwszy ... 131181221229230231232 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 451 do 3 465 z 3468

Wątek: Polityka, teorie spiskowe, globalizacja, globalne ocieplenie itd.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    ?

Bonusowe pytanie, czy kobieta może być pedofilem czy nie?
    Znane są przypadki molestowania dzieci i nieletnich przez kobiety. Mamy czasy tworzenia żeńskich odpowiedników zawodów, tak więc zaryzykuję stwierdzenie, że ktoś taki jak pedofilka też istnieje.
    Ostatnio edytowane przez mleqs ; 07-02-20 o 07:00

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    "Bo rozumiem że jak skazujesz np. za porwanie na minimum 15 lat, to porywaczom i tak jest już wszystko jedno co się stanie z ofiarą. Ale gdzies chyba są granice stopniowania kary."

Ty tak poważnie?
    Tak,na poważnie. Moje dość prymitywne poczucie sprawiedliwości kazaloby mi powiesić wielu typow na latarni, ale rozumiem że karności mają jakis powód żeby utrzymywac różne okoliczności łagodzące czy nadzwyczajne złagodzenia kary. Typu: "działał aby zabić, ale się opamiętał", "porwał, ale karmił i nie bił", Jeśli za gwalt będą orzekane kary jak za zabójstwo, to gwałcicielowi opłaca się zabić ofiarę żeby nie było świadków. Itd. i pytam czy stopniowanie wyroku w tej sprawie (nie wiem, nie znam się, nie oceniam) jest czystym widzimisię sędziego czy może wynika z jakichś przyczyn o których wie sędzia z doświadczeniem kryminologicznym, a nie wie ja, czyli tłum chcący kary.

Cytat Zamieszczone przez fazzeerr Zobacz posta
    No dobrze, ale my tu chyba zakładamy że chodzi o tych co mają predyspozycje, ale nie popełnili przestępstwa? Bo tak jak ta kobieta, nie machała by nożem, gdyby ktoś jej pomógł, tak jest szansa że ktoś mógłby poprosić o pomoc, bo ciągnie go do dzieci.

Czy może Ty chcesz za same predyspozycje kastrować i wrzucać do więzienia?

Bonusowe pytanie, czy kobieta może być pedofilem czy nie?
    Jak Ty chcesz porównywać odium pedofila oraz racjonalizację jego zachowań przez niego samego z uprzedzeniami wobec osoby że schizofrenią?
    I co się głupio pytasz, oczywiście że są i kobiety-pedofile.
    Ostatnio edytowane przez siwy800 ; 07-02-20 o 09:28

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez BESTIA12345 Zobacz posta
    Bardzo często czytam u Cb podobne teksty nt sług Bożych czy masz jakiś kompleks, coś Ci zrobili czy tak porostu pewna grupa społeczna działa co na nerwy??
    Jest to kasta uprzywilejowana względem prawa. Szczególnie względem przestępstw seksualnych.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Tak,na poważnie. Moje dość prymitywne poczucie sprawiedliwości kazaloby mi powiesić wielu typow na latarni, ale rozumiem że karności mają jakis powód żeby utrzymywac różne okoliczności łagodzące czy nadzwyczajne złagodzenia kary. Typu: "działał aby zabić, ale się opamiętał", "porwał, ale karmił i nie bił", Jeśli za gwalt będą orzekane kary jak za zabójstwo, to gwałcicielowi opłaca się zabić ofiarę żeby nie było świadków. Itd. i pytam czy stopniowanie wyroku w tej sprawie (nie wiem, nie znam się, nie oceniam) jest czystym widzimisię sędziego czy może wynika z jakichś przyczyn o których wie sędzia z doświadczeniem kryminologicznym, a nie wie ja, czyli tłum chcący kary.
    Dokłądnie tak samo mowia ludzie z kryminalistyki ze bedzie gdzies tam w glowie ze lepiej zabic bo wyrok i tak taki sam

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Znane są przypadki molestowania dzieci i nieletnich przez kobiety. Mamy czasy tworzenia żeńskich odpowiedników zawodów, tak więc zaryzykuję stwierdzenie, że ktoś taki jak pedofilka też istnieje.
    Ja to oczywiście wiem, pytam tylko czy Bestia tak samo uważa.

Oczywiście wykrywalność i przyzwolenie społeczne jest dużo większe, bo każdy mężczyzna który by chciał pracować z dziećmi to pedofil z automatu ale kobieta zawsze jest bezpieczna i nigdy czy to seksualnie czy inaczej dziecka nie skrzywdzi.

Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    Jak Ty chcesz porównywać odium pedofila oraz racjonalizację jego zachowań przez niego samego z uprzedzeniami wobec osoby ze schizofrenią?
    I co się głupio pytasz, oczywiście że są i kobiety-pedofile.
    Ja się pytałem co z osobami, które są świadome, że to przestępstwo/złe i chcą pomocy. O czym Ty mówisz, bo nie rozumiem. Im nie tworzyć żadnych możliwości pomocy, bo lepiej, żeby społeczeństwo miało na kim wyładowywać chęć wymierzenia sprawiedliwości?

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Wiem że przypadki pedofili są też z udziałem kobiet.
    Nie musisz mi tłumaczyć takich faktów i dzieci nie krzywodzi się tylko seksualne brak ojca co za tym czasami idzie samota nadopiekuńcza matka to tez bardzo szkodliwe środowisko dla dziecka.
    Ostatnio edytowane przez BESTIA12345 ; 07-02-20 o 20:39
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Sztywny Pal Azji
    Why I Quit Being a Climate Activist

The climate movement is overwhelmingly white. So I walked away.

https://www.vice.com/en_us/article/g...imate-activist

Ziemia niech się wali, pali - nie ważne. Ale z białymi nie będę się bratać.

"The white people, they're trying to save the planet, we must stop them"

Zawsze źle. Co by biały człowiek nie robił, zawsze źle.

Ostatnio edytowane przez fazzeerr ; 09-02-20 o 00:40

Jak tam 500+ coraz lżejsze ?

Cytat Zamieszczone przez To się nazywa inflacja! Są nowe dane GUS. Ceny rosną najszybciej od ponad dziewięciu lat
    Inflacja wchodzi na kolejne szczyty niewidziane od lat. Ceny w styczniu 2020 r. wzrosły aż o 4,4 proc. w porównaniu z poziomem ze stycznia 2019 r. - wynika ze wstępnych danych GUS. Tak wysokiego odczytu inflacji nie było od grudnia 2011 r.
    Niedługo stopy procentowe pójdą w górę i będzie socjalistyczny raj !

Naczelny hejter 500+

Cytat Zamieszczone przez mleqs Zobacz posta
    Naczelny hejter 500+
    Nie mów tak o inflacji, będzie jej smutno i utyje zajadając smutki !

Jest pięknie. Rynek reaguje prawidłowo.

Cytat Zamieszczone przez Gubrin Zobacz posta
    Jak tam 500+ coraz lżejsze ?

Niedługo stopy procentowe pójdą w górę i będzie socjalistyczny raj !
    do wyborow nie podniosa

Dla tych,ktorzy wciaz zadaja sobie pytanie....w jakim kraju zyjemy?
    https://youtu.be/_iWoov9NepI
    Ostatnio edytowane przez robmen ; 15-02-20 o 21:37

Sztywny Pal Azji Awatar BESTIA12345
    Mam dziwna awersję do medii o mocnej podstawie ideologicznej.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów