Strona 211 z 211 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211
Pokaż wyniki od 3 151 do 3 161 z 3161

Wątek: Polityka, teorie spiskowe, globalizacja, globalne ocieplenie itd.

Ale ja nie musze wygrywać Majonezu Kieleckiego, żeby móc się na ten temat wypowiadać, albo móc zauważyć, że jakiś ogr podejmuje rywalizacje
    Nic nie zrobił, nie obraził, Był zwykłym ogrem, któremu było ciężko sensowne zdanie złożyć i tyle Może jest doktorem fizyki kwantowej jak wraca z pakerni. Nie wiem, nie chce wiedzieć. WYDAJE mi się tylko, że taki byk chciał pokazać jaki to on nie jest wielki i wytatuowany, a para zeszła przy małym ciężarze.
    W sumie to mam 2 podesty na siłce i wolne miejsce jest obok żeby robić ciągi, wiec nie wiem czemu chciał ze mną robić Miejsce było, sztagi były, cieżar by bo to godzina 22 i może 15 osób na siłce

Nawet nie próbuje. Raz wystartowałem na AMP. Widziałem na czym to polega fajna atmosfera i walające się flakony testa/tury/trenu Top 5 bez podjazdu. Reszta zawodników dla fanu. Ja bym chętnie znowu sie przygotowywał do takich zawodów, ale nie mam czasu teraz. Mysle że jak skoncze licencjat i remont to może zaczne Zabawa okej
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 16-04-19 o 12:25

Dokładnie. Proste.

Ja jestem skontuzjowany a chcę popracować jeszcze.

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Dokładnie. Proste.

Ja jestem skontuzjowany a chcę popracować jeszcze.
    No to tym bardziej jak po kontuzji

On był z tych co płaczą rycza czy srają pod siebie (nie wiem co te odgłosy jak w ZOO dają przy 140kg)
    Ostatnio edytowane przez Koxik ; 16-04-19 o 12:26

Cytat Zamieszczone przez Koxik Zobacz posta
    Ale ja nie musze wygrywać Majonezu Kieleckiego, żeby móc się na ten temat wypowiadać, albo móc zauważyć, że jakiś ogr podejmuje rywalizacje
    Nic nie zrobił, nie obraził, Był zwykłym ogrem, któremu było ciężko sensowne zdanie złożyć i tyle Może jest doktorem fizyki kwantowej jak wraca z pakerni. Nie wiem, nie chce wiedzieć. WYDAJE mi się tylko, że taki byk chciał pokazać jaki to on nie jest wielki i wytatuowany, a para zeszła przy małym ciężarze.
    W sumie to mam 2 podesty na siłce i wolne miejsce jest obok żeby robić ciągi, wiec nie wiem czemu chciał ze mną robić Miejsce było, sztagi były, cieżar by bo to godzina 22 i może 15 osób na siłce

Nawet nie próbuje. Raz wystartowałem na AMP. Widziałem na czym to polega fajna atmosfera i walające się flakony testa/tury/trenu Top 5 bez podjazdu. Reszta zawodników dla fanu. Ja bym chętnie znowu sie przygotowywał do takich zawodów, ale nie mam czasu teraz. Mysle że jak skoncze licencjat i remont to może zaczne Zabawa okej
    Teraz to opisałeś inaczej, wcześniej to miałem wrażenie, że hejtujesz go za sam fakt tego, że nie miał tyle siły co ty i po prostu miał ochotę spróbować/zrobić tyle co Ty.

Jak były inne stanowiska a on specjalnie się przyłączył do Ciebie i zachowywał się jak paw na wybiegu, to inna kwestia.

Taki gostek po prostu. Kto to wie po co i na co.

Sztywny Pal Azji
    Stop stop stop, bo w złym kierunki idzie rozumowanie.

Miętowy, czy jesteś:
    - wielka kupa mięśnia 110-120kg z BF 8-10%
    - masz koszulke Trec na sobie i leginsy
    - podchodzi do kogoś, gdy robi ciągi i mówisz:
    >moge sie dołączyć ?
    > OK
    > robimy, robimy
    > To co dokładamy ?
    > Ja jeszcze robie na 100 drugą serię żeby się dogrzać
    > Ok to ja na 140 wchodze, jak coś będę Ci ciągał
    > OK ?
    > Wchodze na 160
    > Dobra też dodaje - zakłada paski, pas
    > Robie 3x5 160
    > On 2x z garbem i idzie w chuj

- Od razu widać, czy ktoś chce "rywalizować" bo ma we krwi walke o złote gacie.

Co innego robienie ciągu klasyk/sumo 3x5 siłowo. A co innego robić rumuńskie, albo na prostych, na 8-15 repów, pilnując napięcia mięśniowego/czucia Obstawiam, że 60 na 12 ruchów z takim ciężarem bym się zajechał
    Good morning powoli z takim ciężarem na 15-20 powtórzeń w serii laczonej z wykrokami i jest fajnie. Piec serii,można dolozyc co serie i jest sztywniutko.

Przy problemach z dolnym i szyjnym możesz sobie zrobić z kapeluszem najwyżej, polecam nie pochylać głowy na codzień.

Stop stop stop, bo w złym kierunki idzie rozumowanie.

Miętowy, czy jesteś:
    - wielka kupa mięśnia 110-120kg z BF 8-10%
    - masz koszulke Trec na sobie i leginsy
    - podchodzi do kogoś, gdy robi ciągi i mówisz:
    >moge sie dołączyć ?
    > OK
    > robimy, robimy
    > To co dokładamy ?
    > Ja jeszcze robie na 100 drugą serię żeby się dogrzać
    > Ok to ja na 140 wchodze, jak coś będę Ci ciągał
    > OK ?
    > Wchodze na 160
    > Dobra też dodaje - zakłada paski, pas
    > Robie 3x5 160
    > On 2x z garbem i idzie w chuj

- Od razu widać, czy ktoś chce "rywalizować" bo ma we krwi walke o złote gacie.

Co innego robienie ciągu klasyk/sumo 3x5 siłowo. A co innego robić rumuńskie, albo na prostych, na 8-15 repów, pilnując napięcia mięśniowego/czucia Obstawiam, że 60 na 12 ruchów z takim ciężarem bym się zajechał
    " Ok to ja na 140 wchodze, jak coś będę Ci ciągał"

Może sie przestraszył

Czego się bać?
    Zamykasz oczy, wyobrażasz sobie ładną koleżankę i jedziesz głębokie gardło

Sztywny Pal Azji
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...=b&s=BoxNewsMT
    Zamaskowani napastnicy obrzucili samochody policyjne koktajlami Mołotowa w czasie zamieszek, do których doszło w Londonderry w Irlandii Północnej. Zastrzelono 29-dziennikarkę. Policja traktuje to jako "incydent terrorystyczny".
    Wrzucam tylko jako dowod tego, że stażyści redagujący newsy po prostu nie znają angielskiego, więc piszą "incydent". Bo regularnie widzę jak ktoś twierdzi, że media używają tego slowa, żeby bagatelizować akty terroryzmu islamskiego.

Trener Personalny Awatar Mawashi
    Cytat Zamieszczone przez siwy800 Zobacz posta
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...=b&s=BoxNewsMT

Wrzucam tylko jako dowod tego, że stażyści redagujący newsy po prostu nie znają angielskiego, więc piszą "incydent". Bo regularnie widzę jak ktoś twierdzi, że media używają tego slowa, żeby bagatelizować akty terroryzmu islamskiego.
    W języku Polskim słowo "incydent" ma odpowiednie znaczenie i nie oznacza, że coś ma małe, pomijalne znaczenie.

nagłe, krótkotrwałe, nieoczekiwane, zwykle nieprzyjemne w skutkach wydarzenie (Słownik Języka Polskiego)
    Coś jak teoria (naukowa) i teoretycznie (w mowie potocznej).

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów