Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 76

Wątek: Trening pod BJJ/MMA

przeszkadza to chyba "przepakowanie" jakiejś części ciała, jak całe ciało rozwija się równomiernie to nie wiedzę żadnego problemu

Moderator: mma Awatar delta
    W BJJ kolana są chyba najbardziej narażone na kontuzje, powinieneś mieć rozbudowane nogi bo to naturalna stabilizacja i ochrona dla kolan. Co do planu, bardzo dobrze pracuje się na nim więc nie rozkminiaj tylko zacznij robić.

przy obu planach knife które są prawie takie same czemu wstępuje taka różnica zakresu powtózeń przy wiośle?

Ja mam duże nogi fakt nie których technik nie mogę zrobić trójkąt nogami ale ale jak delta mocne nogi mocne kolana. Jak nogi jak patyki to i łatwy do obalenia itp

Gwiezdna Gwardia
    Cytat Zamieszczone przez towdi Zobacz posta
    przy obu planach knife które są prawie takie same czemu wstępuje taka różnica zakresu powtózeń przy wiośle?
    Detal, nie rozkminiaj rzeczy bez znaczenia - tylko ćwicz.

Jakby nogi się tak rozrastały - to nie musiałbym już kilku lat walczyć z ciężarami rzędu 200 kg z przodu - więc

ćwiczę, ćwiczę, zostanę przy tej wersji z nogami 1x w tyg ;-)
    można zastąpić podrzut jednorącz wersja dwurącz-siłową ( z małym podsiadem)?mówie o tym planie Twojego autorstwa, który wkleiłem

podbijam

Sztywny Pal Azji Awatar Ziomal
    Myślę że to dość odmienne ćwiczenia ale co ja tam wiem
    74 str. Powrót po 3 latach, cel 250kg w martwym ciągu http://tiny.pl/g4d5k

lutador pytanie do ciebie oprócz tego treningu od knifa na 2 dni w tygodniu który podales wczesniej moge robic jako uzupelnienie bjj taki trening?

A:

Przysiad 5×5
    Wyciskanie 5×5
    Wiosłowanie 5×5

dodatki: 2 serie wyprostów z obciążeniem i 4 serie brzuszków z obciążeniem

B:

Przysiad 5×5
    Wycisk góra lub stojąc 5×5
    Martwy Ciąg 5×5

odpisz prosze pozdrawiam i dziękuje

Moderator: grappling Awatar _Luk
    nie zrozumiałem zbytnio pytania

11. Pyszne odżywki białkowe

no chodzi mi o to że Ty trenujesz bjj/ grappling tak? ja też i robie taki trening od 2 tygodni i w zwiazku z tym chcialem Cię zapytać czy moge taki właśnie trening robić czy nie za bardzo, a jeśli nie to dlaczego

A:

Przysiad 5×5
    Wyciskanie 5×5
    Wiosłowanie 5×5

dodatki: 2 serie wyprostów z obciążeniem i 4 serie brzuszków z obciążeniem

B:

Przysiad 5×5
    Wycisk góra lub stojąc 5×5
    Martwy Ciąg 5×5

masz ograniczenia sprzętowe? trening Knife'a w przypadku moim przyniósł spore rezultaty - ogólny wzrost sily

masz w arcie kilka innych przykładów treningów http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3568

to co działa na mnie nie musi działać na Ciebie
    Ostatnio edytowane przez _Luk ; 28-09-12 o 08:55

Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Od dzisiaj zaczynam stosować trening Knifa:

TRENING A:
    POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD PRZEDNI (front squats) 5 X 10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    SUMO DEAD LIFT HIGH PULL 5 X 5 (=> PLECY - w szczególności prostowniki grzbietu, częściowo brzuch)
    PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 3-5 X 10 (=> PLECY)
    POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)

TRENING B:
    CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
    WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 3-5 X 15 (=> PLECY)
    SEKWENCJA A,B,A

Może mi ktoś podpowiedzieć jaki procent ciężaru maksymalnego stosować w podanych ćwiczeniach??
    i czy w podciąganiu i pompkach na poręczach mam dołożyć jakiś ciężar?? gdyż swoją wagę robię te ilości powtórzeń bez problemu. Czy może lepiej zwiększyć ilość powtórzeń?

Cytat Zamieszczone przez tomanek Zobacz posta
    Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem. Od dzisiaj zaczynam stosować trening Knifa:

TRENING A:
    POWER CLEAN (zarzut siłowy sztangi z ziemi) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi; w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD PRZEDNI (front squats) 5 X 10 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    SUMO DEAD LIFT HIGH PULL 5 X 5 (=> PLECY - w szczególności prostowniki grzbietu, częściowo brzuch)
    PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU 3-5 X 10 (=> PLECY)
    POMPKI NA PORĘCZACH (dips) 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)

TRENING B:
    CLEAN AND JERK (PODRZUT SZTANGI) 5 X 5 (=> MOC, całościowe ćwiczenie - plecy, nogi, ręce;, barki w szczególności kaptury, prostowniki grzbietu)
    PRZYSIAD TYLNY 5 X 5 (=> NOGI, częściowo plecy, brzuch)
    WYCISKANIE SZTANGI LEŻĄC 5 X 5 (=> KLATKA, TRICEPS)
    WIOSŁOWANIE sztangą oburącz lub pół-sztangą jednorącz (barbell rowing) 3-5 X 15 (=> PLECY)
    SEKWENCJA A,B,A

Może mi ktoś podpowiedzieć jaki procent ciężaru maksymalnego stosować w podanych ćwiczeniach??
    i czy w podciąganiu i pompkach na poręczach mam dołożyć jakiś ciężar?? gdyż swoją wagę robię te ilości powtórzeń bez problemu. Czy może lepiej zwiększyć ilość powtórzeń?
    u mnie przypada 3-4 seria z obciążeniem 90-100 %

ok czyli stosować zwiększanie ciężaru na każdej serii? wcześniej byłem przekonany że każda seria z takim samym ciężarem.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów