Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 76

Wątek: Trening pod BJJ/MMA

Moderator: mma Awatar delta
    Cytat Zamieszczone przez towdi Zobacz posta
    ciekawy jest ten plan - tylko pytanie czy za mocno nie rozbudowuje nóg, które w bjj mile widziane są w miare szczupłę ( w zależności oczywiście jak ktoś walczy)
    Hę? Skąd ty masz takie info?

jak robi BJJ w rurkach to niewskazane

Ostatnio edytowane przez HARDGAINER ; 12-04-12 o 14:25

probowałeś walczyć de la rivą albo revers de la rivą mając dojebane nogi bardzo?lub też pająkiem?

@(^_^)@ Awatar wilk
    Albo nakurwiać trójkąty nogami przy domasionych udach...
    Where there's a will, there's a way
    K.Sakuraba

Solutions, not excuses
    USMC

odwrotne ;p
    imho praca gardą jest mocno utrudniona przy bardzo rozbudowanych udach, i nasza gra się zawęża

probowałeś walczyć de la rivą albo revers de la rivą mając dojebane nogi bardzo?lub też pająkiem?
    100 kilogramowi kolesie walczą to ty też możesz,dziwna sprawa że ucieczkami z kluczy przy dużych ramionach się nie martwisz.
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 12-04-12 o 17:06

kto?zauważyłeś ludzi w dużych wagach walczacych w ten sposob?
    czy ktoś pisał o ucieczce z jakichkolwiek technik? czy raczej o walce.gumowej też przy dużych nogach nie zapodasz :P

napewno tak ci nogi rozjebie że utrudni to walke,rozkminy masz jakbyś miał 70 w udzie.

rzucasz tekst,pytam o konkretny i zmieniasz temat.nie masz wiedzy unikaj wypowiedzi.
    dodatkowo post o tamtych treningu był pisany do osoby, która go wykonuje

rzucasz tekst,pytam o konkretny i zmieniasz temat.nie masz wiedzy unikaj wypowiedzi.
    dodatkowo post o tamtych treningu był pisany do osoby, która go wykonuje
    niby gdzie masz to pytanie o konkrety bo nie widze?co do stanu mojej wiedzy to się nie martw,wystarczająca żeby odpowiedzieć na pytanie czy zrobisz mase nóg robiąc siady i mc raz w tygodniu po 5 powtmartw się o swoją wiedze.

EDIT:Acha i jeszcze jedno nie zaczynaj osobistych podjazdów.
    Ostatnio edytowane przez kondek ; 12-04-12 o 21:16

bagi budowę ma jakąma ;-) szyi też nie ma ( chude nogi na niego podziałały - aszton na lidze w wawie to pokazał )
    właśnie chodziło mi że w 1 planie nogi są 1 x.a w drugim x2.
    knife czemu w obu planach twojego autorstwa, które mają drugi tren taki sam jest różnica w zakresie powtórzeń akurat w wiośle?reszta jest bardzo podobnie
    Ostatnio edytowane przez towdi ; 12-04-12 o 22:01

to czy duże nogi są przydatne w bjj to kwestia indywidualna i zależy od naszej gry. ja wyraziłem moje zdanie i podałem na to moje argumenty ( de la rivy +gumowa).

Tylko że to mała częsć BJJ,duże i silne nogi przydają się np. w większości przetoczeń,głupotą jest też nastawianie się że zawsze dasz rade walczyć de la rivą albo gumowa gardą, małe nogi w stosunku do reszty mogą przenieść środek ciężkości ciała,mogą też zaburzać natural balance i w konsekwencji blokować przyrost siły w innych bojach niż siady i ciągi,mogą powodować garbienie się i inne konsekwencje.

Co do pytania to akurat nogi rosną na wszystkich zakresach powtórzeń i ten trening też ich mase zwiększy nie ma treningu co nie zwiększy ich wielkości,ale przyrosty nie będa duże-mało powt,robisz do tego BJJ więc też to ograniczysz,zresztą masa zależy od diety ogranicz węgle do minimum,bolans na zero i nie będziesz się rozrastał.

16. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów