Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Niezwykle amatorskie zawody strongman

Niezwykle amatorskie zawody strongman

Zwracam się z uprzejmym zapytaniem do wszystkich znawców tematu oraz siłaczy obracających się w klimatach strongmańskich.

W korpo, w którym pracuję panuje oczywiście serdeczna korpo-kultura, co oznacza, że matuszka-firma organizuje rozmaite imprezy integracyjne i inne festyniarskie eventy.
    Jednym z powyższych jest tak zwane summer party utrzymane w atmosferze korpopiknikowej.

Ponieważ spośród ponad tysiąca pracowników korpo pewna część targa żelazo, pomyślałem sobie, że w ramach korpopikniku można zrobić mocno amatorską rywalizację opartą o konkurencje strongmańskie.

Tu pojawia się moje pytanie; czy jest opcja wypożyczenia sprzętu strongmańskiego? Czy są ludzie zajmujący się organizacją podobnych imprez? Jaki byłby najwłaściwszy modus operandi w wypadku takich amatorskich "zawodów" - wynająć speca, który wszystko zorganizuje, czy tylko wypożyczyć sprzęt?

Znawców i speców proszę o kontakt. Chętnie dałbym komuś zarobić, zwłaszcza, że to przecież nie z mojej kieszeni.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Podbij do Czorci on takie imprezy organizuje u siebie w mieście.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez HaraldBluetooth Zobacz posta
    Zwracam się z uprzejmym zapytaniem do wszystkich znawców tematu oraz siłaczy obracających się w klimatach strongmańskich.
    A nie prościej było by zrobić trójboja?

Pewnie prościej, ale trójbój jest mniej urozmaicony i festyniarski. Może być nudny dla widzów.

Dodam jeszcze, że impreza miałaby miejsce w Łodzi lub okolicach.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Może wystarczy zwykły konkurs na ilość pompek, przysiadów i podciągnięć.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Poczciwy dzik Awatar dollar
    albo sprinty na 100m to moze i jakies babki wezma udział
    Ostatnio edytowane przez dollar ; 15-12-15 o 20:57
    I just smoked a whole eighth in a spliff
    Some call that a problem but I call it a gift

Albo jedzenie hampków na czas

Albo w pluciu na odleglość, albo w łapaniu świerszczy. Pytam poważnie, na tych imprezach są często jakieś rywalizacje pseudo-sportowe, więc zdecydowałem, że warto byłoby zorganizować je w ujęciu bardziej profesjonalnym.

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Tylko im bardziej profesjonalne wytyczne tym mniej uczestników, a to ma być zabawa. W dodatku musisz zminimalizować ryzyko kontuzji.

O ile zabawnie może wyglądać zmaganie kadrowej robiącej przysiady czy dyrektora próbującego się dociągnąć na drążku o tyle łuk triumfalny w martwym czy gilotyna w wycisku nikogo nie powinna zachęcić do oglądania/uczestniczenia.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Zapytaj Czorci

Albo zorganizuj zawody -któren sprzeda najwięcej w weekend

12. Wybierz suplementy dla siebie

Zwierzokoks Awatar Krisss_zaw
    Jarek Dymek zajmuje sie wypozyczaniem sprzetu i samego siebie na takie imprezy,niestety nie mam namiarow.
    w mojej "korpo" za rok robimy sobie zawody w wyciskaniu. jak sa porzadni asekuranci nic nie ma prawa sie stac.
    pytania o brain doping : http://ucinacz.pl/863435

O, dzięki. Zadzwonię tam do niego na siłownię w Malborku, zapytam, czy chciałby się pofatygować do Łódzkiego.

A tak w ogóle to my nic nie sprzedajem, my są back office.

W zamierzeniu nie mają to być śmieszne zawody w przysiadach dla kadrowej, tylko prawie-że-poważne zmagania najsilniejszych chłopów z korpo.

Czeka mnie jeszcze heroiczne starcie z babką od behapu.
    Ostatnio edytowane przez HaraldBluetooth ; 22-12-15 o 00:39

Ścięgno sarny
    Ja bym bardziej zaproponował coś w stylu crossfit

a ja zapytam o coś innego, choć też dla osób wytrzymałych, słyszeliście o hardkorowych biegach? w sensie takich naprawdę hardkorowych. Błoto, woda, scianki, krew, pot i łzy. Byłem raz i mówie wam, mega sprawa!! Na pewno pojawie sie tam jeszcze kilka razy, ale musze poćwiczyc bieganie, zeby teraz uderzyć na dłuższą trasę. Adrenalina niesamowita

Cytat Zamieszczone przez valek Zobacz posta
    Ja bym bardziej zaproponował coś w stylu crossfit
    Dajcie już spokój z tym crossfitem... Nie polecałabym nawet dla Kobiet. Dobrze ułożony trening siłowo-wydolnościowy daje znacznie lepsze efekty

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów