Strona 177 z 178 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 641 do 2 655 z 2669

Wątek: Black Friday

Promocja studencka na stronie Apple

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Jak ktos suplementuje tran albo spozywa lniany to w DOZie dobra cena na niby "przy terminie" DATA WAŻNOŚCI 2020-02-29
    Tran 16,49zł
    https://www.doz.pl/apteka/p133323-Ze...a_50_ml_GRATIS - tutaj dla zony / dziewczyny wraz z gratisem krem na Ceneo ktory najtaniej stoi 50zł.

Lniany 10,49zł za 500ml
    https://www.doz.pl/apteka/p128037-Dr...l#krotsze_daty

Nie sugerowac się głowna cena i ze niedostepne, zejsc nizej i jest tabelka "RZECENIONE, PEŁNOWARTOŚCIOWE PRODUKTY Z KRÓTSZĄ DATĄ WAŻNOŚCI"
    Miałem wcześniej napisać i zapomniałem. Dzięki za to info, ciekawe rzeczy. Zapas tranu zrobiony.

Cytat Zamieszczone przez tommy Zobacz posta
    dobre to ??

nie mam pojecia, wzialem na probe troche sztuk

Też wziąłem, jak dojdą dam znać

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    dobre to ??
    Chujowe.
    Takie gumowato sucho zalepiajace morde.
    Tj nie jest to klasa gladiatorów z Olimpa

Smakowo to tragedii może i nie ma, ale konsystencja j.w. beznadziejna. Bardziej się to żuje niż je. Ale za taką cenę to w sumie nie ma co wybrzydzać.

a te batony formotiva ktos kosztowal?

Jadłem i teraz też zamówiłem (ale po 2,48 bo za 1,99 wali gość w chuja z wysyłką-max 3 sztuki bez zmiany kosztów wysyłki). Bardzo dobre w smaku i konstystencji. Dla mnie porównywalne właśnie z Gladiatorami (które faktycznie chyba są najsmaczniejsze na rynku).

tez wlasnie wzialem, dzieki

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Cytat Zamieszczone przez Play Zobacz posta
    Jadłem i teraz też zamówiłem (ale po 2,48 bo za 1,99 wali gość w chuja z wysyłką-max 3 sztuki bez zmiany kosztów wysyłki). Bardzo dobre w smaku i konstystencji. Dla mnie porównywalne właśnie z Gladiatorami (które faktycznie chyba są najsmaczniejsze na rynku).
    Spróbuj USN Trust, biją Gladiatora miękko. No i skład też klasa. Pomijam cenę.

Zapewne są jeszcze smaczniejsze ale ja jestem typowym Januszem jeżeli chodzi o batony. Krótka data 1,00 - 2,50 zł to mnie interesuje

Przyszły batony.

Formotiva. Ojebałem wszystkie 3 smaki. Wszystkie poezja zarówno smak jak i konsystencja. Identyczne z Gladiatorami. Można jeść i jeść.

Scitec. Dużo gorsze, ale jak najbardziej zjadliwe. Smak jest ok (miałem kawowy machiato). Trochę twardsze ale jak ktoś jadł np. Tonic z Peaka to powie że miękkie jak ptasie mleczko. Ogólnie za te pieniądze, można karton ojebać.

Jaszczomp BF Awatar BzykuDG
    Wczoraj zjadłem Formotive czekoladę i kokos. Dla mnie smakowo to nawet nie ma podjazdu do Gladiatora. O Trust nie wspominając. Więcej nie zakupię.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów