Strona 179 z 184 PierwszyPierwszy ... 79129169177178179180181 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 671 do 2 685 z 2753

Wątek: Black Friday

ktos jeszcze z tego korzysta ??

Zwierzokoks Awatar BESTIA12345
    Jak mnie nie stać to nie kupuje.
    “Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.“ William Wallace

Chodzi o te 50zł czy faktycznie jest tak jak napisane ? czy kolejny pic na wodę hehe

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Chodzi o te 50zł czy faktycznie jest tak jak napisane ? czy kolejny pic na wodę hehe
    Jest dokładnie jak napisałem. Dostałem kartę z limitem 1000 zł i normalnie nią zapłaciłem.
    Teoretycznie jak kupisz coś 01 danego miesiąca to masz 45 dni na spłatę.
    Bo po 30 dniach dostajesz info o spłacie na którą masz 15 dni.
    50 zł dostajesz normalnie i zaległość limitową możesz pokryć z tej sumy. Czyli jak wydasz 50 zł na np. zakupy to przy spłacie możesz zapłacić 50 zł które otrzymałeś w formie bonusu.
    Czyli masz fizycznie w ręce zakupy za 50 zł za darmo.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PIOTRD2

Kartą możesz płacić praktycznie wszędzie. Zarówno w sieci jak i w normalnych sklepach.
    Kartę można wybrać w kolorze żółtym albo czarnym. Przychodzi do domu gdzieś po 7 dniach. Piszą że wcześniej, ale sporo osób się zarejestrowało i termin jest dłuższy.
    Support jest w języku PL i działa bardzo sprawnie ( pozdrawiam Panią Lucynę )
    Uważam że to bardzo ciekawa alternatywa dla np. Revoluta.

Cytat Zamieszczone przez ziki2000 Zobacz posta
    Działa działa, Żona z tego korzysta, ING z nimi współpracuje, weryfikacja trwa kilka dni bo mega dużo osób teraz to ogarnia i raczej nie ma wglądu do BIK - 500zł limit zwykle przechodzi bez problemu. Ogólnie spoko opcja. Tutaj są sklepy online w których można płacić z opóźnieniem:
    https://www.twisto.pl/poznaj/nasze-sklepy/

A jak zamówimy i otrzymamy kartę (karta jest zupełnie darmowa) to można płacić wszędzie tam gdzie terminal obsługuje MASTERCARD (czyli zdecydowana większość sklepów. Pierwsza płatność za pomocą PIN później już można normalnie zbliżeniowo) - przykład robisz zakupy w kauflandzie, biedronce itp i jak płatność zaksięguje to można sobie spłacić zakupy PUNKTAMI albo BLIK. Wszystko czytelne w panelu itp, daty do kiedy trzeba zapłacić i tak dalej. Jeśli nie korzystamy z limitu to nie płacimy nic. Jeśli korzystamy to spłacamy w terminie i nie ma żadnych odsetek itp.
    Weryfikacja przelewem 1zł (trzeba mieć takie same dane na koncie bankowym jak w trakcie rejestracji, 1zł zwracają oczywiście)

Testujemy z żoną od jakiegoś czasu i spoko opcja:
    https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=ANGELIKAB
    WPISUJEMY KOD POLECAJĄCY: "ANGELIKAB" i od razu będzie widoczne, że dodano 50punktów.

50punktów/zł jest od razu po weryfikacji (trzeba zarejestrować się z LINKU / dodajemy kod polecający ANGELIKAB w trakcie rejestracji i od razu po zatwierdzeniu kodu będzie widoczne, że dostaniemy 50punktów/zł)

Jak ktoś się zarejestruje z powyższego linku/kodu i przejdzie pozytywnie weryfikacjęto od siebie daje dodatkowe 15zł bezpośrednio na konto bankowe (pisać PW jak coś)

Jaszczomp BF
    Dobre ceny:

https://www.nike.com/pl/w/mezczyzni-...e0c3cf9a297706

30% - ADDON30

Np. Metcony 4 za 269zł

o dzieki za info air maxy i dresiki za 350 zamowione

Do kościoła jak znalazł po meczu

na squasha z dyrektorami po pracy w korpo!

correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez Miętowy Zobacz posta
    Po meczu w bejsbola z przypadkowymi przechodniami.

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Nike Romaleos 3 XD wychodza 416

Akurat Metcony trzymaja caly rok cene, wiec akurat nawet nie zle wychodza. Idzie w nich normalnie siady zrobic? Nie chce mi sie Powerliftow na zmiane nosić

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Edytowac juz sie nie dalo.

WTF cos chyba pokombinowali z ta rozmiarowka, wychodzi mi 44 a nigdy takiego nie nosilem. Zazwyczaj 42,5 :/

Husky, mówisz o romkach? Rozmiarówka jest git, ja mam 42,5 w nike i romki tak samo.

Ps jak coś mogę pogonić cytrynowe romaleosy 3, za 300

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów