Strona 180 z 181 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 686 do 2 700 z 2708

Wątek: Black Friday

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Nie nie, Metcony. Rozlatuja mi się bieżące treningowe buty i tak musze coś kupić, a w Powerliftach nie potrzebuje robić bicepsa

Cytat Zamieszczone przez Huskyman Zobacz posta
    Edytowac juz sie nie dalo.

WTF cos chyba pokombinowali z ta rozmiarowka, wychodzi mi 44 a nigdy takiego nie nosilem. Zazwyczaj 42,5 :/
    Dlaczego? Też zawsze kupuje 42,5 swoje stare metcony też mam na taki rozmiar i wszystko się zgadza - 42,5 - 27 cm. W Nike to chyba tylko airmaxy mają tylko dziwną rozmiarówkę.

Cytat Zamieszczone przez garob Zobacz posta
    Dlaczego? Też zawsze kupuje 42,5 swoje stare metcony też mam na taki rozmiar i wszystko się zgadza - 42,5 - 27 cm. W Nike to chyba tylko airmaxy mają tylko dziwną rozmiarówkę.
    Vapormaxy też - tam 44 nawet pasowało

MAN brain bridge

brał ktoś? bardzo ciekawy skład
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Poczciwy dzik
    Cytat Zamieszczone przez vhailor Zobacz posta
    MAN brain bridge

brał ktoś? bardzo ciekawy skład
    Nie pomyliłeś tematów?

Zwierzokoks Awatar Huskyman
    Juz Nike podnioslo cenę to sie nazywa BF...

Jaszczomp BF
    BF na Nike był dobry nawet zanim wrzuciłem info , buty które w sizeer stoją teraz ok 470-500zł były po 340zł, a jeszcze parę godzin wcześniej po 280.

Jak ja tu wrzuciłem info to już był jakby drugi rzut.

Gdzieś jeszcze fajne promo?

Cytat Zamieszczone przez kangurek Zobacz posta
    Nie wiem czy dobry dział, ale jest coś takiego jak Twisto gdzie dostajemy na start 50 zł.

Czym jest Twisto?
    Jest to debiutujący w Polsce system odroczonych płatności wspierany przez ING Bank Śląski. W Czechach, skąd się wywodzi się jest liderem płatności „kup teraz, zapłać później”, obsługuje blisko 430 tys. osób. W skrócie - można za pomocą tej aplikacji kupić coś przez Internet, Twisto płaci za Nas, a my zwracamy im pieniądze do 21 dni.

Jaki bonus oferują?
    Otrzymamy 50 punktów za samą rejestrację bez zamawiania karty + 50 punktów za polecenie każdej osoby. 1 punkt wymienimy na 1 zł, więc dostajemy po 50 zł. Możemy przeznaczyć to na zakupy w internecie lub zamówić opcjonalną darmową kartę i płacić nią wszędzie!

Co trzeba zrobić?
    Aby zdobyć 50 zł na start i móc polecać wystarczy zarejestrować się z linku polecającego - nie trzeba zamawiać karty. Ja jednak polecam ją zamówić bo jest darmowa i jak napisałem wyżej można nią płacić praktycznie wszędzie ( u bukmacherów np. nie )

Sama rejestracja jest prosta. Zwykłe KYC + przelew złotówki.
    Dostajemy od razu limit bez sprawdzania w BIK itp itd.
    Korzystam z tej formy zakupów osobiście.
    https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PIOTRD2

Zapraszam i polecam

aktualizacja postu.

- uproszczono procedurę rejestracji. Nie są wymagade skany dowodu. Wystarczy sam przelew na kwotę 1 zł który jest zwracany.
    - Płatności dokonywane przez Twisto rozliczane są w ramach indywidualnie przyznawanego limitu kredytowego, którego wysokość zależy od wyniku badania zdolności kredytowej klienta. Tutaj Twisto działa nieco podobnie do karty kredytowej – użytkownik korzysta z okresu bezodsetkowego o długości do 45 dni. Termin spłaty salda można wydłużyć o kolejny miesiąc, jednak wiąże się to z opłatą – 45 groszy za każde 10 zł niespłacone w okresie bezodsetkowym. Co istotne, wskazana wyżej opłata jest jedyną opłatą, jaką Twisto pobiera od swoich klientów. Nie ma opłaty miesięcznej, opłaty za prowadzenie karty czy prowizji za przewalutowanie. Dodatkowo na start Twisto wprowadziło promocję, w której jest możliwość przesunięcia płatności o 3 miesiące za darmo.

- wszystkie opłat wynoszą 0 zł.

Ode mnie. Przyszedł mi rachunek na kwotę którą zrobiłem zakupy. Wszystko spłaciłem punktami bonusowymi czyli 50 zł które dostałem za rejestrację.

https://www.twisto.pl/rejestracja/?promo=PIOTRD2

Zapraszam i polecam

Sztywny Pal Azji
    dobre.
    correlation doesn't imply causation

Blak frajer.

Nie kupuję oczywiście nic.

Sztywny Pal Azji
    nawet aminokwasów ?
    correlation doesn't imply causation

Adidas Powerlift 4 za 138 zł
    https://www.pepper.pl/promocje/adida...rlift-4-211255