Strona 3 z 276 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 4133

Wątek: SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Ben Looker, wlasciciel w/w portalu, trener wielu utytułowanych zawodników.

a wspomniany Paweł z filmu to kanał na YT "Druga Strona Medalu", gość kreujący się na speca od SAA, najlepszego na polskim YT

Sztywny Pal Azji
    Ziki dobrze gadasz dawka mety 20mg przez 7 tygodni dwa razy do roku powinno byc ok, te sarmy nadaja sie tylko jako dodatek ale to bardzo drogi dodatek do SAA wiec ....

Poczciwy dzik Awatar dollar
    na powermyself cena mk poszla z 80e na 135e za 2 puszki

szkoda bo bym przetestowal jak to dziala na stan skory
    I just smoked a whole eighth in a spliff
    Some call that a problem but I call it a gift

Sztywny Pal Azji
    a Guru za 80zl ma MK

Sezonowiec
    /.prosze to usunac pomylka zdublowalem post
    Ostatnio edytowane przez Pan Pytanko ; 21-11-15 o 19:30

pawel to mistrz, widze ze fachura, przegladam jego filmiki, zlota mysl ,uwaga: nie wyciagniesz pelnego profilu aminokwasow z jedzenia!! przeciez to zwykly kretyn, bez zadnego doswiadczenia na temat srodkow o ktorych mowi, wiec nie bardzo wiem po co ten ben odnosi sie do niego !? to takie autorytety sa teraz w modzie?
    a ten ben to np kogo prowadzil? mowi ciekawie ale nie znam czlowieka kompletnie

Sezonowiec
    Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    pawel to mistrz, widze ze fachura, przegladam jego filmiki, zlota mysl ,uwaga: nie wyciagniesz pelnego profilu aminokwasow z jedzenia!! przeciez to zwykly kretyn, bez zadnego doswiadczenia na temat srodkow o ktorych mowi, wiec nie bardzo wiem po co ten ben odnosi sie do niego !? to takie autorytety sa teraz w modzie?
    Co do Pawla to specjalnie nie sledze jego kamalu, wiec sie nie wypowiem ale film o mk widziałem. A co do odnoszenia sie, to z tego co pamietam jak szukałem o tym mk na YouTube to filmik Pawła byl jako jedyny po polsku, moze dlatego.

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez dil Zobacz posta
    Ziki dobrze gadasz dawka mety 20mg przez 7 tygodni dwa razy do roku powinno byc ok, te sarmy nadaja sie tylko jako dodatek ale to bardzo drogi dodatek do SAA wiec ....
    niestety na koksowanie trzeba miec pieniadze
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Taka nisza, byle bałwan przeczyta dwa badania , zrobi film o czymś co jest na rynku kilkadziesiąt lat, ale o czym 15-letni widz nie słyszał i od razu jest mega autorytetem.

11. Pyszne odżywki białkowe

no ja wlasnie ogladam pawelka no i to sie w glowie nie miesci. gosc nagral jakis filmik, w ktorym opowiada o zaletach diety ketogenicznej, kazdego namawia do stosowania, opowiada jakie to szychy do namowil. ze nagle o tluszczuwce robi sie glosno.
    kur... przeciez diety ketogeniczne, rozne ich wariacje , sa znane od bardzo bardzo dawna. a ten kretyn opowiada o tym jakby to byl jakis nowy trend

przepraszam za zmiane tematu, ale przegladam te rozne filmiki i to sie w glowie nie miesci. dobrze ze nie zaczynam teraz cwiczyc bo od tych youtubowych madrosci mozna zglupiec naprawde. jakies dywagacje wk, czerniewicza czy ww pawla, o tym jak rotacja nadgarstow wplywa na przyrosty i tym podobne bzdety. nawzajem objawiaja madrosci przeczytane na zagranicznych stronach i trwa wyscig ktory kanal jest madrzejszy. zalosne

masa24 - klikam Ci "lubię to"

W ostatnich trzech miesiacach jak się zrobiło bum na tłuszczowke, 99% "fit coachów" wrzuca zdjęcia boczku i jajców na śniadanie.

I nagle najwięksi fani owsianki mówią że jest be,ale czemu to nie mają pojęcia.

Chora sytuacja ,ale nic się nie da z tym zrobić a nerwów trochę szkoda

Cytat Zamieszczone przez masa24 Zobacz posta
    Ten Paweł to parodia...chłop jak małe dziecko podnieca się wszystkim co nowego usłyszy a u nas jest jeszcze mało znane...poza tym koks uszami wychodzi z dawek co opowiadał a efektów brak jak widać...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów