Strona 165 z 276 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175215265 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 461 do 2 475 z 4133

Wątek: SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Prosekto Mostek z HCG i clom lub HCG i provi dlaczego akurat takie połączenia?

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez nasser06 Zobacz posta
    Prosekto Mostek z HCG i clom lub HCG i provi dlaczego akurat takie połączenia?
    bo sa najskueczniejsze co potwierdza i teoria i praktyka, a takze badania endokrynologiczne na grupach kontrolnych. to tylko 2 z wielu mozliwych polaczen
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Clomu chyba małe dawki wtedy ? ale hcg z provi dużo znajomych chwali,super połączenie podobno

w zaleznosci od przypadku: 25 mg codziennie lub co 2 dni
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Cytat Zamieszczone przez tomczers17 Zobacz posta
    Tak jak mowisz. Problem tylko w tym że komercja rodzi się sama wraz napływem kasy
    chce wierzyc, ze to zalezy od czlowieka i sa tacy ktorzy przedloza jakosc nad szybki pieniadz

Czas pokaze

Panowie jaki jest mechanizm działania Ostaryny?
    Smarowanie ponoć lepsze od wzrostu estro?
    Bo jem sobie 20mg i fajnie fajnie, kolana nie strzelają, łokieć nie napieprza i ogólnie jakoś podejrzanie dobrze.
    Tylko albo mi się wydaje albo sobie wkręcam, że ciągne wodę

Teoretycznie nasilenie syntezy kolagenu, więc jeśli w stawach jest nasilona synteza (uwodnienie na plus) to i na skórze to odczujesz, będzie bardziej wodnista Młodszy się zrobisz
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Cytat Zamieszczone przez krissxd Zobacz posta
    Teoretycznie nasilenie syntezy kolagenu, więc jeśli w stawach jest nasilona synteza (uwodnienie na plus) to i na skórze to odczujesz, będzie bardziej wodnista Młodszy się zrobisz
    Młodszy się zrobię po przeszczepie włosów

TB500 w skalp taniej wyjdzie
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

"Aleksander Powietkin (31-1, 23 KO) przeszedł dwa testy antydopingowe przed występem 17 grudnia na gali w Jekaterynburgu. Wcześniejszy oblał, ale z późniejszym nie było problemów - donoszą rosyjskie media.

Zakazaną ostarynę znaleziono u boksera w próbce pobranej 6 grudnia. Kolejną pobrano 13 grudnia. W tym przypadku wynik badania był negatywny. Obie analizy przeprowadziła agencja antydopingowa VADA.

Co więcej, okazuje się, że stężenie ostaryny w organizmie 37-latka było minimalne - wynosiło tylko 0,00000000001 grama. Obóz Powietkina twierdzi, że to dowód na to, iż zawodnik przyjął tę substancję poprzez jedzenie lub suplement kilka miesięcy, a może nawet rok wcześniej."

Nie wiem. Śmeirdzi kolejny raz wałem i jakas dziwna gierka ze strony amerykancow z VADA. Povietkina lubie i szanuje, wg mnie obecnie najlepiej wyszkolony technicznie bokser w ciezkiej. Wczesniej rok temu wykryto u niego rzekomo skrajnie śladowe ilości meldonium i sprawa tez smierdziala na kilometr bo wychdozilo na to ze Rus musialby to brac w minimalnych ilosciach i to ejszcze przed wciagnieciem melo na listę VADA, pozniej go oczyszczono z zarzutów. A teraz okazuje się, że rzekomo wykryto u niego jedną miliardową (?) grama ostaryny ... Znowu coś dziwnego. Jeszcze rozbawił mnie oczywiście tekst na wybiórczej tydzien po walce (sic!), że ruscy dopuscili skoksoanego ciezkiego do walki ... Łapy opadaja
    -25% na każde zamówienie z Bulkpowders z tym kodem : http://referme.to/ZtEBuso

Przeciez to jak z jazda dyscyplina sportu
    Kazdy koksuje na takim poziome

Wpadaja ci ktorzy zle sie wyczyscili albo co innego nie zagralo

Sztywny Pal Azji Awatar vv.r
    to jakie teraz GW najpewniejsze ?

LGD z czego pewne? SA? czy moze tu z pasnika od VXLabs

Cytat Zamieszczone przez vv.r Zobacz posta
    to jakie teraz GW najpewniejsze ?

Bralem z SA i fajnie tluszcz pali, za tydz znowu zaczynam bo mam odłozone

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów