Strona 270 z 275 PierwszyPierwszy ... 170220260268269270271272 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 036 do 4 050 z 4116

Wątek: SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Jadl 35dni. Chyba 10dni po 10mg i reszte dni po 20mg. Zadowolony mowi ze lzej sie biegnie. Moze jesc co chce (w granicach rozsadku rzecz jasna) sie pali dodatkowo. Juz kombinuje znowu lub mixa gw+sr9009

No wlasnie ma ktos doswiadczenia z sr9009?

Poczciwy dzik
    Z tego co pamiętam sr ma zbyt krótki okres trwania żeby dało się go sensownie użyć. Fajne daje efekty ale tylko w teorii bo w praktyce trzeba by go chyba co godzinę przyjmować (napisałem z pamięci ale kiedyś interesowałem się tym tematem więc co nieco pamiętam).

Janwyczytalem okres poltrwania 4godziny gdzie szczyt chyba 2godz po podaniu i tak zalecaja brac 2godz przed treningiem.
    Co 4godziny to jeszcze by jako tako uszlo 3-4dziennie. W sumie jak metka do kazdego posilku

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    No wlasnie ma ktos doswiadczenia z sr9009?
    doświadczenia nie mam, ale czy przez przypadek zainteresowany patrzył n mechanizm działania ?
    correlation doesn't imply causation

Tzn?

Ile mozna jechac z GW?
    Lece koncowke 2giego miesiaca, planuje 3-4, nie ma z tym problemu?
    cos sie konczy, cos zaczyna.

Sztywny Pal Azji
    Cytat Zamieszczone przez maly mis Zobacz posta
    Tzn?
    sr9009 wynalazł Profesor Thomas Burris.
    Ph.D., The Florida State University

Wszedłem na jego profil naukowy i sprawdziłem w czym grzebie.
    https://www.slu.edu/medicine/medical...ris-thomas.php

w 2012 roku wydano dokument w którym widnieje jako autor.

Regulation of Circadian Behavior and Metabolism by Synthetic REV-ERB Agonists

Synchronizing rhythms of behavior and metabolic processes is important for cardiovascular health and preventing metabolic diseases. The nuclear receptors REV-ERBα and REV-ERBβ play an integral role in regulating the expression of core clock proteins driving rhythms in activity and metabolism. Here we describe the identification of potent synthetic REV-ERB agonists with in vivo activity. Administration of synthetic REV-ERB ligands alters circadian behavior and the circadian pattern of core clock gene expression in the hypothalami of mice. The circadian pattern of expression of an array of metabolic genes in the liver, skeletal muscle, and adipose tissue was also altered resulting in increased energy expenditure[/B]. Treatment of diet-induced obese mice with a REV-ERB agonist decreased obesity by reducing fat mass and markedly improving dyslipidemia and hyperglycemia. These results suggest that synthetic REV-ERB ligands that pharmacologically target the circadian rhythm may hold utility in the treatment of sleep disorders as well as metabolic diseases.
    https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3343186/

w skrócie:

farmakologiczna interwencja synchronizująca oscylatory peryferyjne z zegarem centralnym

info dla Ciebie - biorąc pod uwagę Twój tryb życia - może się sprawdzić, jak u wszystkich innych zjetlagowanych (niekoniecznie trzeba pracować na noce żeby osiągnąć ten "elitarny" stan).

btw. chłopaki sobie chwalą ? w zimie powinno się sprzedawać jak ciepła bułeczka
    Ostatnio edytowane przez htw ; 02-10-19 o 12:15
    correlation doesn't imply causation

Cytat Zamieszczone przez RN9ne Zobacz posta
    Ile mozna jechac z GW?
    Lece koncowke 2giego miesiaca, planuje 3-4, nie ma z tym problemu?
    Nie ma

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    SA, będzie miało S23, jadł to ktoś?
    Ostatnio edytowane przez Cajmer ; 08-10-19 o 13:37

Podobno nie warto i lepiej rad140 lub lgd. swoją drogą chce Ci się bawić w sasrmy jak widziałem, że już biłeś towar w blogu?
    Kłopot polega na tym, że jeżeli w ogóle nie ryzykujesz, ryzykujesz jeszcze bardziej.
    J.B.

Sztywny Pal Azji Awatar Cajmer
    Bije tylko trochę testa, coś by dorzucił bo np przy GW fajnie wytrzymałość szła. Myślałem, teraz nad EPI

wie ktoś gdzie kupić nowe gw 2 generacji ? wiem że tylko guru miał

Mnie ten sr9009 troche zaciekawił że chyba teraz zamówię troche nawet żeby sam sobie przetestować.Działanie jak bajka redukuje tluszcz , zły cholesterol, zwiększa energię i poprawia samopoczucie przy tym bardzo szybko też potrafi budować czysty mieśien. Niby zero negatywów wyp włosów i innych tego typu zeczy jakie mogą być po SA Dawkowanie coś zalecają 30mg dziennie.
    10mg Co 4 godziny że względu na szybki czas jego wyjścia z organizmu.
    W USA ma fajne opinnie więc trzeba będzie przetestować.Ktos go już testował z bf?
    SR

https://www.affter.org/stenabolic-sr9009-review/

Guru mala dawke wiecej kaps i juz mnie zapisuj. A jakbys zrobil kopie endurabolin omega labs to bedziesz miszcz
    GW + aicar + sr9009
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 11-10-19 o 15:12

na sport academy było kiedyś że sr ma trujące właściwości i dlatego nie chcieli mieć go w ofercie

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów