Strona 284 z 285 PierwszyPierwszy ... 184234274282283284285 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 246 do 4 260 z 4262

Wątek: SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Hmm a z czego śpi i z czego proviron i jak by ten cykl miał wyglądać? Po epi pewnie blok..

Zwierzokoks Awatar prosekto
    Cytat Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
    Hmm a z czego śpi i z czego proviron i jak by ten cykl miał wyglądać? Po epi pewnie blok..
    Nie spotkałem się jeszcze u nikogo z blokiem po epi. Oxa nawet przy 80mg nie było bloka. Co ciekawe jesli połączysz epi z oxa jest już blok ale solo żadne z nich zwykle nie blokuje. Dawki epi do 3 tabl/kaps proviron 2 tabl dziennie
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 17-09-20 o 07:43
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Ile taki cykl miałby trwać? Epi i proviron jak coś i z jakich firm celować? Chyba że ludzie mają wyjebki bo często piszą blok po epi

Po epi czesto ludzie maja spadek testo razem z estro do zera bo wala dawki 40mg i wiecej. A wystarczy 30. Sam sie tak zalatwilem kiedys. Estro zero tt zero
    Ostatnio edytowane przez maly mis ; 17-09-20 o 09:12

Dobra to z czego epi i proviron i ile tyg cykl...hm czyli po tym zestawie clomid zbędny? Skoro 30 twierdzicie że nie blokuje

proviron squiba, kosi az milo

Jak odczuwasz ziki proviron?

Ciśnienie w gaciach a dokładnie poranne namioty i obfite wytryski

Cytat Zamieszczone przez BMX Zobacz posta
    Jak odczuwasz ziki proviron?
    warto dodac super regeneracje psychiczną i fizyczną
    «Czy On jest grzesznikiem, tego nie wiem. Jedno wiem: byłem niewidomy, a teraz widzę»

Hmm ile taki cykl powinien trwać? 3x dziennie epi i 2x proviron tak? I blok po tym nie będzie?

Hmm ile taki cykl powinien trwać? 3x dziennie epi i 2x proviron tak? I blok po tym nie będzie?
    Epi fajnie pcciagnac z 8 tyg, proviron smialo mozesz leciec dluzej

epi do 12 tyg sie ciagnie, dluzej juz mozesz poczuc watrobe, mimo, ze na badaniach po epi rzadko wskazniki wątrobowe ida w gore, to bąki mogą byc typowe dla watroby przytrutej oraz zgaga u niektorych moze sie pojawic, proviron mozesz ciagnac i 9 miesiecy bez problemu

co do bloku to epi czasem z clomidem sie ciągnęło do odbloku i odblok wychodził. nigdy na legitnym epi nie widzialem zablokowanej przysadki jesli szlo solo.
    Ostatnio edytowane przez prosekto ; 19-09-20 o 20:07

Kurde żeby nie ta zgaga to może sam bym dodał do clomu i nolvy

Ziki a proviron na podbicie libida u kobiet ma jakis wpływ ? Może kobieta wykorzystać ten jakość środek żeby sobie libido zwiększyć ? Lub może dać lepsze doznania podczas sexu ? Jest jakieś dla nich w tym kierunku bezpieczne dawkowanie? Czy może tylko przed zabawą jakąś dawke mogą brać ? Na zagranicznych forach takie coś np piszą
    ,, Dawka 25 mg działa cuda w przypadku kobiecego apetytu seksualnego i może dać ogromny wzrost libida ,,

Nie wiem czy to nie namiesza u kobiety
    Wiem ze pępki pt141 wpływa na popęd u kobiet

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów