Strona 264 z 268 PierwszyPierwszy ... 164214254262263264265266 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3 946 do 3 960 z 4017

Wątek: SARM:Mk,GW, Ostaryna , Lexogenin

Oj tam, zaczął się chiński rok rzetelnosci. Może tak jak rząd dopłaca do darmowych wysyłek allie to tak teraz dopłaca do badań surowców żeby polskie koksy były zadowolone

Cytat Zamieszczone przez emdzej88 Zobacz posta
    Oj tam, zaczął się chiński rok rzetelnosci. Może tak jak rząd dopłaca do darmowych wysyłek allie to tak teraz dopłaca do badań surowców żeby polskie koksy były zadowolone ������
    Wreszcie koniec z wyjebkami prochu, prawdziwa wojskowa jakość

Cytat Zamieszczone przez karo47 Zobacz posta
    Wreszcie koniec z wyjebkami prochu, prawdziwa wojskowa jakość
    Ale tylko na SA bo reszta to wiadomo, wyjebki.
    Ostatnio edytowane przez galactus ; 03-07-19 o 09:43

Cytat Zamieszczone przez galactus Zobacz posta
    Ale tylko na SA bo reszta to wiadomo, wyjebki.
    Eeee ja tam nigdy u nich nie marudzilem na towar.
    Jest cenowo fajnie, epi to zawsze epi h-drol tez byl ok.
    Szkoda, ze nie klepalo tak mocno jak pierwsze partie towaru z Dragona albo stary dobry Apex

Towar raczej dobry. Sam też od nich czasami zamawiam. Ale to tłumaczenie z ich strony trochę zabawne

Ja też nie narzekam na to o od nich zamawiam ale jak kolega wyżej napisami zabawna forma walki z konkurencją

Haha, troche gościa poniosło z tym, ale fakt jest taki, że sam zamawiałem dla siebie te nowe GW i odmówił mi chinol wysyłki, oddał kase, bo niby nie produkują. Coś na rzeczy jest albo taki boom się zrobił u amerykańców.
    www.PanDietka.com

Konsultacje z zakresu dietetyki, dietetyki klinicznej.

Niech sie guru wypowie

Wziąłem kilka opak na próbę tego nowego gw jak i nowego lgd bo pojawiło się w ofercie u moich dostawców z USA jako nowości. Więc grzechem było nie brać
    I teraz żałuję że tak mało go wziąłem bo bardzo dobre zbiera opinie. ludzie co wzieli chcą jeszcze ( a co dopiero zaczęli opakowanie brać) a nie mogę więcej na tą chwilę domówić bo mój dostawca tych środków ma wszystko wykupione i obecnie czeka na kolejną partię. Leci mi klika opak jeszcze od drugiego dostawcy tez z USA i on ma na razie jeszcze w ofercie , ale trzeba zobaczyć i przetestować żeby można było dokupić więcej czy równie będzie dobre jak te co brałem od tego pierwszego.
    Nie wiem jak jest na rynku Chińskim bo z stamtąd nic nie biorę . Ale jeśli chodzi o rynkek USA to
    coraz więcej sprzedawców co zajmuje się sprzedażą tego typu środków wprowadza do sprzedażny te nowe GW V2. Wątpię żeby chcieli sprzedawać coś co nie jest tym i mieli by sobie popsuć renomę.
    Co ciekawe większość nawet na życzenie wysyłają certyfikat analizy co do jakości surowca i autentyczności danego środka. Może to nie jest certyfikat jak autor jednego forum napisał
    z chińskiego tajnego wojskowego laboratorium ale zawsze coś , że jednak coś takiego jest wytwarzane.

GW 0742 w USA już jest nazywany jako SUPER GW , SUPER CARDANIRE , lub po prostu GW V2 .

https://www.99sarms.com/gw0742.html

Co ciekawe już nawet mixy z tym gw powstają.

https://purerawz.co/product/gw0742sr...0ct-1-2grams/#

a jak sie ma sprawa z nowym lgd ktos cos?

Cytat Zamieszczone przez Masownik Zobacz posta
    a jak sie ma sprawa z nowym lgd ktos cos?
    Właśnie nad Tobą guru napisał że wziął
    Kieruj się do niego

tak tylko chodzilo mi bardziej o opinie on w poscie nie wiele napisał

Guru kiedy bedziesz miał pare opakowan do sprzedania ??

wzialem jedno opakowanie nowego GW wlasnie od Guru i zaluje.....ze nie wzialem kolejnych bo juz nie bylo ..sam stosuje GW cyklicznie wiec jakies tam porownanie mam i uwazam ,ze jest to jakas nowa formula..biore typowo pod trening wytrzymalosciowy i widze roznice w stosunku do "starego" GW,takze czekam na nowe partie..pzdr...

Siema

Orientuję się ktoś ile mniej więcej można GW wykryć w organizmie ?

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów