Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Pomysł na... no właśnie

Smile Pomysł na... no właśnie

Witam szanowne grono Bodybuilderów . Od długiego czasu mam problem z przygotowaniem dobrej potrawy z piersi kurczaka. W ciągu dnia zjadam ok. 500g tego źródła białka, ale niestety nie smakuje tak jak powinien. Czy posiadacie może jakieś sprawdzone przepisy na kurczaka? Głównie interesuje mnie coś związanego z chińszczyzną bo najbardziej mi to smakuje. Dodam że jestem na redukcji tk. tłuszczowej. Czy możecie coś doradzić, podać jakiś sprawdzony dobry przepis?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    Na sfd w dziale kuchnia masz sporo przepisów.
    Testuj, znajdź swoje smaki. Ja znalazłem swoje w mielonej, następnie usmażonej wieprzowinie. Coś jak mięso na spaghetti. Mogę wcinać dzień w dzień.

Cytat Zamieszczone przez booolooo Zobacz posta
    Na sfd w dziale kuchnia masz sporo przepisów.
    Testuj, znajdź swoje smaki. Ja znalazłem swoje w mielonej, następnie usmażonej wieprzowinie. Coś jak mięso na spaghetti. Mogę wcinać dzień w dzień.

Jeśli coś smakuje podobnie do mięsa takiego jakie mamy w spaghetti to również i mi będzie smakowało. Akurat w dni treningowe głównie chce się opierać na kuraku natomiast w dni off gdzie mam bardzo malutką ilość węglowodanów z różnego rodzaju ryb z racji że kurczak bez ryżu już tak nie smakuje :P.
    Dzięki za propozycję!

Jaszczomp BF Awatar Poki
    Jak jesteś na tłuszczówce to zmień źródła mięsa, a to spowoduje zmianę smakowitości potraw.
    ....:::: HeaVeN....HeaVeN'S BoDieS..WhIrL ArOunD Me..MakE Me WoNdeR::::....

Jak wyżej. Ja najszczęściej jem łopatkę. Ostatnio robię chińskie danie - smażę mieso łopatkę i kuraka, dodaję mieszankę chińską, trochę maggi, pieperz cayenn i curry. Wychodzi świetne danie
    -25% NA ZAMÓWIENIE BULKPOWDERS - http://referme.to/LNir1ao

Właśnie chodzi o to że w dni treningowe jestem na niskiej zawartości tłuszczy max do ~50g. Natomiast w dni nietreningowe nie mam problemów. Dzięki wszystkim za odpowiedź!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów