Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Najlepsze wykorzystanie wakacji pod MMA

Najlepsze wykorzystanie wakacji pod MMA

Witam, mam przerwę od MMA, do którego wracam od września. Generalnie pracuję nad poprawą wszystkiego co jest związane z aspektem fizycznym w tym sporcie (siła, szybkość, wytrzymałość itd.). Do tej pory skupiłem się na sile opierając się min. o trening bill star 5x5, z którego jestem bardzo zadowolony. Chciałbym jak najlepiej wykorzystać czas wakacji, ponieważ tylko wtedy będę mógł skupić się w 100% tylko na treningach na siłowni. I teraz mam pewien dylemat, czy dalej kontynuować trening typowy na siłę, a wytrzymałość, kondycję itd. wpleść za 2 miesiące miedzy treningi MMA? Czy zaprzestać treningu siłowego, który wykonuję około 2 miesięcy (bill star 5x5 około 6 tygodni) i czas wakacyjny przeznaczyć na wytrzymałość, kondycję itd.?

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu
    przeplataj siłke z interwałami.

Obawiam się, że robiąc 3 ciężkie treningi siłowe w tygodniu nie tyle miesnie, co układ nerwowy będzie potrzebował dnia OFF do pełnej regeneracji, tak jak Knife pisał w artykule dot. siłowni pod sporty walki. W moim przypadku dojdzie jeszcze praca na budowie, ale można sprobowac. Może będzie git. Masz na myśli interwały bez obciążenia? Typu sprinty, praca na worku, sprawle itd.? Czy z obciążeniem?

Chciałbym jak najlepiej wykorzystać czas wakacji, ponieważ tylko wtedy będę mógł skupić się w 100% tylko na treningach na siłowni
    Nic wcześniej o pracy nie mówiłeś.

To jak wcześniej robiłeś bill stara i łączyłeś go z mata?

Biegał bym tak jak na końcu Knife opisał
    http://body-factory.pl/showthread.php?t=3568

Jeżeli nie dasz rady to skup się tylko na sile i wyciągnij z tego jak najwięcej, bill star plan siłowy jest dobry więc możesz go ciągnąć.

Bill stara zacząłem jak musiałem odpuścić MMA. Trochę niejasno napisałem, chodziło mi o to, że nie będę trenował MMA, a zajmę się siłownią.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów