Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: kiedy wprowadzać treningi interwałowe ?

kiedy wprowadzać treningi interwałowe ?

kiedy wprowadzać treningi interwałowe ?
    Pytanie na które jednoznaczna odpowiedź jest ciężka , postaram się najuczciwiej jak się da. Jeśli redukujesz jakiś czas , masz dobra dietę , trening , regeneracje , robisz regularnie cardio i nic już nie możesz poprawić... ani też nie redukujesz kolejny miesiąc na głodówce ;-) dodaj JEDEN trening interwałowy w tygodniu i obserwuj co się dzieje. Zależnie od miejsca w którym jesteś i miejsca w którym chcesz być , planuj treningi interwałowe jako ELEMENT całego schematu redukcyjnego i bądź ze sobą szczery do bólu... treningi interwałowe czy protokoły jakie przedstawię Ci poniżej są wymagające i mogą stanowić potężną broń w celu pozbycia się RESZTEK tkanki tłuszczowej. Spójrz na to z tej strony , są goście robiący tylko cardio i będący pocięci do kości , są tacy którzy wprowadzają interwały ( z zaplanowaną progresją ) na 8 tygodni z 16 redukcyjnych. Są też tacy którzy mają niski poziom tłuszczu i tracą dużo masy mięsniowej robiąc cardio więc od początku jadą interwał. Spójrz bardzo realnie na siebie , swoje treningi , dietę i inne czynniki poza interwałami i zadaj sobie pytanie , czy robie wszystko ok ? czy potrzebuje interwałów ? na kiedy chce zrobić formę ? jak mocno chce się odtłuścić ? i wtedy pomyśl że dłużej jak 8 tygodni nie robisz interwałów... a na ostatnie 2-3 wrzucasz wszystkie znane sposoby...dalej nie wiesz ? zajrzyj na forum body-factory.pl lub złap kontakt do mnie i zatrudnij jako trenera , pomogę Ci dokonać wyboru.
    You can check out our latest lean six sigma and colostate.edu exams.

2. Chcesz spalić tłuszcz?

spalacz tluszczu

Noodle, dobry gif

Prosze pana, jestem zainteresowany ale niech mi pan powie czy bede wtedy taki jak michau karmowski, bo on mowi ze 7x week trenuje i interwałuf nie robi a kciałbym wiedziec czy na orbitreku też mozna interwałki strzelic?
    Michau pisze że hmb działa bo z treca bierzesz to mam sobie tez zakupic ? Pozd

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów